Image

Наша компанія ПМК-1 виробляє ангари швидкобудуюємі арочні безкаркасні. Це особливий вид конструкцій, виконаний зі збірної основи і міцних сталевих листів. Вони можуть бути зведені абсолютно в будь-якому місці, а при необхідності конструкція легко демонтується. Ширина ангарної арки може варіюватися в межах декількох десятків метрів, довжина споруди також підбирається в залежності від вимог клієнта.

Конструкція швидко зводяться ангарів відрізняється своєю міцністю, довговічністю, надійністю. Реалізувати процес виробництва можна в будь-яких регіонах, навіть з самим суворим кліматом і в місцях з сейсмічною активністю.

Переваги швидкомонтованих конструкцій


Останнім часом збірні ангари дуже часто використовуються в комерційних цілях. Ці конструкції, які пропонує наша компанія ПМК-1, дуже зручні, адже збираються в найкоротші терміни, при необхідності їх можна розібрати і перевезти в інше місце. До того ж у них дуже невисока ціна.

Ангари можуть бути холодними і утепленими, в залежності від призначення приміщення. Для першого типу будівель використовується оцинкована сталь. Що стосується стін утепленого ангара, вони, як правило, відбуваються теплоізоляційним матеріалом, який допомагає підтримувати сприятливий клімат. В середньому в період сильних морозів температура в цьому приміщенні коливається від 18 до 20 градусів тепла.

Такі споруди можуть мати різні форми і розміри. Все залежить від обраного дизайн-проекту. Крім того, додатково клієнти можуть замовити установку внутрішніх перегородок, шлюзів і вікон. При складанні конструкції її елементи надійно кріпляться, що виключає можливість будь-яких деформацій.

Свою популярність швидкобудуюємі будівлі придбали завдяки таким характерним переваг:

 • Сьогодні будівництво ангарів може проводитися в будь-який час року.
 • Для зведення конструкції не потрібна важка спеціалізована техніка.
 • Матеріали, з яких монтується ангар, не бояться перепадів температур, тому зібрати його можна навіть в суворих кліматичних умовах.
 • Стіни утеплені швидкомонтованих ангарів сприяють тепло- і шумоізоляції.
 • Будівництво не вимагає участі великої кількості робітників.
 • Матеріал не боїться опадів, не схильний до корозії, цвілі. Конструкція може прослужити кілька десятків років без необхідності ремонту.
 • Невелика вага матеріалу обшивки не вимагає застосування важкого фундаменту, що знижує витрати на будівництво.
 • Пожежна безпека матеріалу гарантує збереження продукції, що знаходиться всередині складу.


Як ви вже зрозуміли, дані ангари збирають дуже швидко і без особливих проблем. Бригада досвідчених майстрів може встановити цю конструкцію за кілька тижнів. При цьому корисна площа становить не менше, ніж у стаціонарних будівель з блоків або цегли, а ціна швидкомонтованих ангарів в Україні набагато дешевша!

Що важливо враховувати при монтажі


При виготовленні будівель з металоконструкцій є певні нюанси, які обов’язково необхідно враховувати:

 • Деякі типи продукції повинні бути ізольовані і зберігатися тільки при відповідних умовах в приміщенні. Саме тому для внутрішньої обшивки і створення теплоізоляційного шару часто використовується пінополіуретан, мінеральна вата або сендвіч-панелі.
 • Перед тим, як почати будівництво, необхідно підготувати майданчик і закласти фундамент. Він не повинен бути занадто глибоким, тому що ангар має невелику вагу.
 • Далі збирається бистровозводімий каркас. Для стиків може використовуватися зварювання, але частіше фіксація елементів проводиться за допомогою спеціальних кріпильних елементів.
 • Після установки каркас покривається металопрокатний листами з панелей заданого розміру. Для стикування листів використовуються спеціальні прокатні верстати, що забезпечують міцність і герметичність стиків.


Як бачите, коли за справу беруться професіонали, конструкції зводяться дуже швидко і без особливих складнощів. У нас швидкобудуюємі ангари купити можна за доступною ціною і при цьому отримати повну клієнтську підтримку на всіх етапах виробництва і після здачі об’єкта.

Незалежно від того, що вам необхідно облаштувати – охоронні блокпости в Києві або приміщення для торгового центру в Одесі – звертайтеся до наших менеджерів. Консультацію надаємо абсолютно безкоштовно, також допоможемо зробити розрахунок, визначитися з вибором матеріалів, дізнатися підсумкову ціну послуг. Зв’язатися з співробітниками ПМК-1 можна зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або замовивши зворотний дзвінок.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами