Image

Будівництво модульної автомийки – одне з найбезпечніших і найвигідніших капіталовкладень. Вдало розташована та технологічно вирішена інвестиція, адаптована до потреб місцевого ринку, може виявитися великим успіхом та поштовхом для фінансового зростання.

Понад 30 років досвіду у будівництві автомийки. Багато хто воліє купити модульний автосервіс у готовому вигляді і не витрачатися на розробку індивідуального проекту, але це рішення не зможе задовольнити всі ваші потреби. У результаті все одно доведеться підлаштовувати його під себе, витрачаючи великі гроші та час. Зовсім інша річ, якщо ви вирішите звести власну модульну будівлю для автосервісу. Наші фахівці допоможуть підібрати відповідний проект, розрахують все до найдрібніших подробиць, привезуть та змонтують потрібне приміщення.

Переваги звернення до нашої компанії


Завдяки багаторічному досвіду в даній галузі та інноваційним продуктам, які ми пропонуємо, нас визнали компанією з бездоганною репутацією, яка постійно підвищує стандарти, рівень та якість послуг.

Надаємо модульні автосервіси під ключ, автомийки, тимчасові споруди, ангари, будівельні бокси та навіси.

До основних переваг співпраці з нами відносять:

 • використання тільки кращих матеріалів, які знижують експлуатаційні витрати більш ніж на 40%;
 • Ми пропонуємо інноваційні технології, які збільшують обіг автомийки;
 • Реалізуємо як проекти звичайних, так і безконтактних, модульних та контейнерних автомийок.
 • Надаємо гарантії на всі послуги.
 • Також ми пропонуємо нашим клієнтам своєчасне технічне обслуговування за потреби.
 • Забезпечуємо підтримку клієнтам від початку співробітництва і до змачі об’єкта в експлуатацію;
 • При необхідності надамо всю інформацію щодо модернізації та розширення автомийки. Наша ціль – надавати нашим клієнтам комплексні послуги.


Увага! У фахівців ПМК-1 можна замовити проект промислових металоконструкцій та звести необхідний вам об’єкт у максимально стислий термін. За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів нашого сайту.

Стильний дизайн, комфорт та безпека


Безконтактні мийки модульного типу в Україні стають все більш популярними. Вони відповідають потребам водіїв, які усвідомлюють важливість догляду за автомобілем. До того ж, безконтактні автомийки дешеві, прості у використанні, а миття транспортного засобу не займає багато часу. Ми пропонуємо надійні індивідуальні рішення для кожного! Виготовимо автомийку самообслуговування з урахуванням усіх потреб та надамо власнику допомогу у виборі найбільш зручної автомийки самообслуговування.

Так як автомобільний ринок розвивається дуже динамічно, також зростає попит на нові модульні будинки автосервісу. В рамках наших послуг ми будуємо ці об’єкти з упором на побажання та вимоги клієнтів, забезпечуючи швидкість монтажу, ефективність подальшого використання та невисоку вартість проекту. В даний час модульні СТО – це найкраще рішення для вашого бізнесу. Наші фахівці контролюють весь процес від створення проекту до монтажу модулів, щоб будівництво пройшло гладко і не завдало вам жодного клопоту.

Всі будівлі будуть створені з використанням модульної концепції, яка базується на ідеї простих, гнучких конструкцій з новітніх матеріалів. Їх основними перевагами є:

 • Максимальна безпека та надійність;
 • Проста, гнучка, модульна композиція;
 • Легкий догляд;
 • Сучасний зовнішній вигляд;
 • Невисока вартість тощо.


Незалежно від того, чи ви виберете проект складу з металоконструкцій або модульну автомийку, ми забезпечимо високу якість складання, увагу до деталей, можливість доповнення конструкції, її розбирання та монтаж на новому місці.

За більш детальною інформацією про співпрацю звертайтесь до менеджерів нашого сайту. Також за потреби ви можете переглянути приклади готових робіт на сайті та визначитися з вибором відповідного варіанту (або замовити свій дизайн-проект).

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами