Image

Ми займаємось будівництвом критих спортивних майданчиків різного призначення. Виробляємо сталеві металоконструкції під ключ, пропонуємо спортивні покриття для футбольних, тенісних, баскетбольних полів, мультиспортивних споруд широкого призначення.

Проектування критих спортмайданчиків


Важливо розуміти, що одним із основних етапів будівництва об’єкта спортивного призначення вважається створення дизайн-проекту. Якісне поле для занять футболом або корт для тенісу – це не просто підігнані та склеєні листи штучного покриття. Для будівництва спортивних майданчиків в Україні важливо дотримуватись комплексу послідовних заходів та найважливіших етапів.

Для того, щоб мати можливість довгостроково експлуатувати спортивні об’єкти необхідно подбати про правильну підготовку основи, ретельний вибір покриття, способу освітлення, що максимально відповідатиме необхідним експлуатаційним умовам. І все це важливо прочитати ще на етапі створення дизайн-проекту. І дуже важливо, щоб питанням проектування займалися професіонали, які вже не один рік працюють у цій сфері і добре знайомі з різними тонкощами та ключовими особливостями даних об’єктів.

І якщо відкриття тренажерного залу може бути більш менш доступним для всіх, то умови для людей, які хочуть створити масштабний спортивний об’єкт, зовсім інші. У цьому випадку потрібний дозвіл на будівництво, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та правил безпеки.

Перед тим як замовити спортивний майданчик закритого типу в Києві потрібно розуміти, що реалізація даних споруд має відповідати:

 • правилам, що регулюють будівництво будівлі, що в основному впливає на його розташування на території;
 • безпеки, що стосується протипожежних правил, запасних виходів для глядачів та персоналу, а також спортсменів;
 • статичної безпеки, яка відноситься до правил несучих конструкцій, антисейсмічним та геологічним дослідженням та перевіркам будівельних матеріалів.


Різноманітні криті спортивні споруди


Бажаючи спорудити крите футбольне поле на замовлення ви повинні визначитися з різними нюансами, що впливають на подальшу експлуатацію об’єкта. Зокрема, крім конструктивних особливостей, потрібно буде підібрати відповідні покриття, освітлення і т.д.

У виробничу програму ПМК-1 входять стандартні спортивні конструкції для командних видів спорту, нестандартні конструкції для баскетболу та хокею, а також варіанти проектів для обладнання відкритих спортивних майданчиків. Наша компанія забезпечує постачання та монтаж виготовлених спортивних конструкцій, гарантуючи дотримання всіх правил та відповідність встановленим нормам.

Що стосується різноманітності та ціни спортивних ангарів, вони можуть відрізнятися залежно від виду спорту:

 • волейбол;
 • Пляжний волейбол;
 • Футбол;
 • хокей;
 • хокей на траві;
 • теніс;
 • баскетбол;
 • гандбол і т.д.


Конфігуратор спортивного поля пропонує унікальну систему з інноваційним рішенням, яке складається з набору попередньо підготовлених модулів спортивного залу. Мета полягає в тому, щоб надати нашим клієнтам привабливе, компактне та екологічно чисте рішення для їх постійно зростаючих вимог у галузі спортивних споруд, і в той же час звернути увагу на використання нових технологій для будівництва цілих будівель.

У порівнянні з традиційними методами, ця складна модульна технологія не тільки дозволяє поставити критий спортивний майданчик у точній відповідності до побажань клієнта, але, насамперед, забезпечує його швидке складання та встановлення з упором на архітектуру та дизайн. Пропонуємо вам металоконструкції під сендвіч панелі зведені по передовим технологіям та забезпечують необхідну функціональність.

Що стосується поверхні, що покриває спортивні майданчики, вона відрізнятиметься в залежності від специфіки заходів, що проводяться. При будівництві тенісних кортів використовується спеціальна поверхня, екструдована зі спеціальної суміші поліпропілену та оснащена сполучними замками, які забезпечують дійсно простий та швидкий монтаж та демонтаж. Це також дозволяє замінювати окремі плитки у середині ігрової зони у разі пошкодження. Її внутрішня поверхня не тільки дуже стійка до ударів, стирання та навантажень, але також впливу вологи. Для демонтажу поверхні використовується так званий відпарювач, який дозволяє легко роз’єднувати замки без особливих зусиль та загинів.

Якісні, гнучкі покриття задовольнять навіть найвибагливіших спортсменів. Їх можна знайти як на шкільних, рекреаційних, так і професійних спортивних майданчиках. У нас ви можете замовити не тільки криті спортивні майданчики та подібні споруди, але також ангар під автосервіс, АЗС, побутівки, невеликі промислові об’єкти та багато іншого. Звертайтесь, будемо раді співпраці.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами