Image

Виробниче приміщення – це закрита споруда в спеціально призначених будівлях, де здійснюється робочий процес. У свою чергу, виробничі будівлі – це важливий матеріальний елемент основних фондів підприємства, а також необхідна умова створення нормального середовища для напоготові і збереження промислової і сільськогосподарської продукції.

На тлі морального і фізичного зносу будівель, побудованих в середині-кінці двадцятого століття, виникає необхідність створення нових сучасних споруд промислового і сільськогосподарського призначення. Перспективним напрямком нинішнього будівельного ринку вважається будова швидкомонтованих промислових будівель.

Ефективність споруди виробничих будівель


З приходом сучасних технологій будівництва, стало можливо прискорити процес зведення споруд, завдяки поставкам окремих елементів каркасу і огороджувальних конструкцій максимальної заводської готовності відразу на будівельний майданчик. Природно, весь процес займає значно менше часу, ніж при класичній технології будівництва. При цьому, подібні будівлі зовсім не поступаються класичним цегельним або монолітним за технологічними характеристиками і міцності. Технологія будівництва на основі полегшених металевих конструкцій і сендвіч-панелей має ряд плюсів:

 • Серійність виробництва;
 • Монтаж проводиться великими частинами;
 • Простота з’єднання і демонтажу;
 • Комфорт перевезення;
 • Стійкість і тривалість використання.
 • Основні типи швидкомонтованих будівель:
 • Металеві конструкції, що використовують при виробництві висотних об’єктів;
 • Для побудови приміщень з величезними прогонами і перекриттями використовують цілісні конструкції з металлоліста;
 • Будинки з цільними стінами (саме з таких проектуються автобусні зупинки);


Виробнича потужність нашої компанії дозволяє втілити в життя різні об’єкти, в тому числі нестандартні і складні. Що стосується вартості будівництва 1 виробничої будівлі, то вона формується виходячи з обраного зовнішнього типу (дизайну) споруди, ізоляційних внутрішніх і зовнішніх декоративних матеріалів і починається від двох з половинною тисяч гривень.

Проектування і монтаж металоконструкцій


Будівництво промислових будівель не вимагає великих і міцних фундаментів, відрізняється необхідним запасом потужності і стійкості до впливу зовнішнього середовища. Їх призначення для народного господарства велике, а широкий спектр застосування важко переоцінити.

Наша компанія також реалізує проектування металоконструкцій ангарів. Вони бувають арочними, прямокутними, з скатної та прямий дахом. Застосовуються в залежності від призначення в якості промислових будівель, складів і складських споруд, ангарів для техніки, автосервісів, автомийок, торгових приміщень, зерно- та овочесховищ, СТО, споруд для переробки та обробки сільгосппродукції.

Варто відзначити, що монтаж складів з металоконструкцій проходить в ряд таких етапів:

 • Вирівнювання платформи під зведення підстав;
 • Створення і монтування головних несучих елементів металоконструкцій;
 • Покриття та утеплення.


У зовнішньому облаштуванні використовується оцинкована сталь, яка покривається полімером якого завгодно кольору. При зведенні будівель, які піддаються впливу агресивного середовища, використовується сталь з оцинкованої покрівлею. Внаслідок використання елементів з оцинкованої хладнокатаной стали вони мають довгий термін експлуатації.

Від існування і експлуатування якісного складу багато в чому залежить успіх бізнесу. Суперсучасне складське приміщення – це гарантія того, що продукти будуть зберігатися в відмінних умовах.

Виробничі склади і ангари


Виробничі приміщення ми монтуємо з металевого каркаса, який згодом вкривається профільованим оцинкованим листом. За технологією виготовлення склади можуть бути:

 • арочні, в яких каркас виготовлений з напівовальним арматур, що з’єднуються торцевими металевими з’єднаннями;
 • прямостінні (мають прямі стіни) холодні (які покриваються профільованим листом) і утеплені (профільований лист з утеплювачем).

При монтуванні ангарів основа зводиться з бічних труб, балок і швелерів передбачуваного перетину. Так само передбачаються ворота (орні, гаражні або рулонні), дверні прорізи, вікна. Устаткування встановлюємо на підготовлену поверхню. Внутрішнє планування робиться під потреби кожного бізнесу.

Вартість виробу залежить від метражу настилу, висоти стель, наявності та виду ущільнювача стін і покрівлі, наявності та розміру воріт і вікон.

Виготовлення металоконструкцій – це основна сфера діяльності нашої компанії. Металеві конструкції являють собою легкі і недорогі споруди, які створені каркасних способом. Суть такої конструкції полягає в створенні стійкого опорного каркаса, який потім обшивається оздоблювальними і утеплювальних матеріалів.

Збірка металоконструкцій реалізується з використанням ультрасучасної техніки і відповідного обладнання. Потрібно знати, що

точна збірка каркаса – це гарантія довгої служби споруди, тому слід ретельно дотримуватися технологію монтажу, щоб не було проблем з експлуатацією в подальшому.

Замовлення і проектування виробничих приміщень в Україні зараз набирає сильних обертів, тому щоб розвивати та вдосконалювати свій бізнес обов’язково потрібно подбати про монтаж подібних будівель. При наявності будь-яких цікавлять вас питань звертайтеся до менеджерів нашої компанії за вказаними на сайті номерами телефону.

Приміщення для металообробки

Детальніше

Виробничі цехи

Детальніше

Виробничі приміщення безкаркасні

Детальніше

Виробничі приміщення каркасні

Детальніше

Приміщення для харчового виробництва

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами