Image

Складські напівзакриті приміщення – це спеціальні споруди, відмінною рисою яких є наявність 2 або 3 стін, а також відповідного навісу над ними. Останній запобігає потраплянню опадів усередину цієї споруди. Однією з найважливіших властивостей подібних складів вважається можливість здійснення вільного під’їзду до них із однієї зі сторін. Ми виготовляємо складські напівзакриті приміщення за доступною вартістю в будь-якому регіоні України.

Проектування складів

Проектування складських приміщень напівзакритих фахівцями нашої компанії ПМК-1 має значний попит. Це пов’язано з цілою низкою різноманітних чинників, серед яких, у першу чергу, варто виділити доступну вартість послуг. При цьому ми забезпечуємо надійність наших виробів та їхню високу якість.

Проектування складів здійснюється з урахуванням того, для яких цілей вони використовуватимуться і де стояти. Для цього наші фахівці обов’язково оглядають будівельний майданчик та визначають, яким чином найкраще здійснювати заїзд до приміщення. З цих даних можна визначити оптимальне розміщення споруди на конкретному об’єкті.

Не рекомендується будівництво складів чи складських приміщень в Україні у низинах та на болотистих місцевостях. Також обов’язково важливо враховувати рельєф місцевості. Якщо припуститися будь-якої помилки при проектуванні, в процесі експлуатації споруди існує ризик виникнення досить серйозних проблем. Серед них найнеприємнішим є підтоплення будівлі. До того ж, деякі компанії організовують під’їзд транспортних засобів до складських приміщень таким чином, що навіть досвідченим водіям вкрай незручно це робити. Фахівці ПМК-1 гарантують відсутність проблем на наших об’єктах.

Раціональне розміщення на місцевості

Споруди, які вимагають використання відповідної комунікації залежно від того, яким буде їх цільове призначення – це металоконструкції на замовлення напівзакриті. Внаслідок цього фахівці нашого підприємства враховують при зведенні такі важливі фактори:

 • Організацію під’їзних шляхів. Автомобільний транспорт повинен мати безперешкодний доступ до об’єкта в будь-який час доби та пору року. Це не лише на зручність експлуатації, а й на ефективність роботи підприємства. Чим вона вища, тим простіше забезпечити гарний рівень функціонування складського приміщення.
 • Доступність джерел електроенергії. Крім того, що склад має бути освітленим, часто на ньому необхідно забезпечити роботу камер відеоспостереження. До того ж на багатьох об’єктах використовуються ті чи інші технологічні пристрої, що потребують підключення до мережі. Наявність джерела електроенергії не потребує використання складі генераторів. Це не тільки вкрай зручно, а й економічно доцільніше.
 • Близькість водопровідної магістралі. З її допомогою можна забезпечити дотримання складі відповідних санітарно-гігієнічних норм. Це, у свою чергу, підвищує комфортність та безпеку роботи персоналу. Крім цього, за наявності водопроводу легко здійснювати збирання споруди.
 • Розташування автомобільної дороги або залізничних колій. Якщо склад буде затребуваним, дорожня інфраструктура грає чи не вирішальну роль його експлуатації. Чим краще вона розвинена, тим прибутковішим буде конкретний об’єкт.

На нашому сайті ви можете замовити будівництво складських приміщень дешево у всіх регіонах України. Для отримання детальнішої консультації слід скористатися вказаними на сторінці контактами: номерами мобільних телефонів або адресою електронної пошти.

До того ж у нас ви можете замовити також і модульні павільйони для торгівлі. Вони виконуються як за типовими проектами, так і з індивідуальною розробкою відповідного дизайну за потребами клієнта.

Вартість роботи

Вартість складських приміщень у Києві нашою компанією ПМК-1 розраховується на підставі різних факторів. До них можна віднести такі:

 • повна площа приміщення;
 • складність конфігурації конкретного об’єкта;
 • кількість необхідних комунікацій;
 • тип реалізованого проекту – типовий або індивідуальний;
 • види використовуваних матеріалів;
 • наявність будь-яких додаткових умов замовника;
 • конструктивні особливості проекту тощо.

Якщо вам потрібен склад чи складські приміщення в Україні, фахівці нашої компанії готові вам допомогти. Ми реалізовуємо навіть найскладніші проекти, які не здатні виконати інші підприємства, що надають подібні послуги. Окрім проектування та будівництва складських приміщень, у нас можна замовити зведення ангару з профнастилу. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за допомогою до нас за вказаними на сайті контактами прямо зараз!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами