Image

Компанія ПМК-1 займається виробництвом сталевих конструкцій, комплексним будівництвом каркасних та безкаркасних будівель, проектуванням складських приміщень з використанням сучасних технологій тощо. Але при цьому ми змогли знайти найкраще вирішення питання та завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку гарантувати якісне виконання під ключ.

Які наші пріоритети? Якісне та швидке виконання замовлення. На власні металоконструкції ми надаємо багаторічну гарантію. Зверніть увагу, що кожне замовлення індивідуальне і наші співробітники готові реалізувати будівництво приміщень з металоконструкцій за ексклюзивним проектом на найвищому рівні.

Ми пишаємося тим, що можемо так швидко, надійно та з високою якістю задовольнити вимоги наших клієнтів. Ми працюємо з найбільшими компаніями України та реалізуємо як невеликі приміщення під роздягальні, так і великогабаритні об’єкти та намети металоконструкції за доступними цінами.

Специфіка приміщень із металоконструкцій


Технологія сталевих конструкцій була розроблена у Канаді ще у 60-х роках. Основною причиною цієї забудови стала вимога звести велику кількість малоповерхових житлових будинків для середнього класу з урахуванням екологічних вимог. Ця технологія швидко поширилася, зменшивши потребу у будівництві дерев’яних будівель, що потребують більш затратного та трудомісткого будівництва.

Технологія будівництва з металоконструкцій має низку переваг, зокрема:

 • довговічність та екологічність;
 • висока швидкість збирання на об’єкті;
 • легкий та простий монтаж;
 • можливість будівництва за будь-якої погоди;
 • відсутність важкого обладнання як при будівництві підсобних приміщень у Києві недорого, так і торгових комплексів, промислових ангарів;
 • сейсмостійкість;
 • мобільність (можливий демонтаж та переміщення конструкції);
 • низька вартість квадратного метра завершеного будівництва;
 • висока енергоємність;
 • економічність та довговічність;
 • точність окремих геометричних деталей;
 • компактність під час транспортування;
 • висока якість виготовлення і т.д.


Компанія ПМК-1 пропонує вам унікальну будівельну систему для будівель, що швидко зводяться, завдяки якій можна реалізувати необхідний житловий або промисловий об’єкт у максимально короткі терміни. За допомогою даної системи будівництва можна будувати якісно, ​​дешево та швидко. Вона однаково добре підходить для прибудов, надбудов, а також для великих будівель, таких як складальні або виробничі цехи, ангари, офісні будівлі, гаражі великої місткості і т.д.

Ми з однаковою серйозністю будуємо невеликі підсобні приміщення та АЗС, побутівки та торгові ряди. Наша будівельна система використовується для сухого будівництва збірних будинків на тонкостінних оцинкованих сталевих профілях. Вони при необхідності доповнюються мінеральною ізоляцією, паронепроникним захистом та облицювальним гіпсоволокнистим листом для створення будівлі з необхідними технічними характеристиками. Кожен із цих матеріалів виконує свою функцію, яка оптимізує використання приміщень під роздягальні, корисні властивості об’єкта і, як наслідок, загальну ефективність будівництва.

Переваги швидкомонтованих будівель очевидні:

 • Енергоефективність.
 • Гарна вогнестійкість.
 • Міцність та стабільність.
 • Геометрична точність.

Вартість складських приміщень


При цьому вартість складських приміщень або інших промислових об’єктів є максимально доступною для клієнтів.

Також важливо відзначити, що енергоємність будівель багато в чому пов’язана зі здатністю стін запобігати зайвій теплопередачі від теплого приміщення до холодного зовнішнього середовища. Загальновідомо, що сталь проводить тепло у 430 разів краще, ніж дерево, і навіть у 1500 разів краще за мінеральну вату. То як же досягти такого високого теплового опору стін за допомогою сталевої несучої конструкції? Рішення полягає у використанні тонкостінних сталевих профілів з особливою системою пазів у стінках. Вони збільшують шлях теплопровідності, що призводить до зниження вихідного значення теплопровідності з 60 до 8 Вт/мК, що становить лише 13% від вихідного значення. Другим параметром, що знижує тепловіддачу, є площа поперечного перерізу профілю, яка у разі використання сталі товщиною 1,0 мм становить лише 1,7% від площі.

Звернувшись до нашої компанії ви можете замовити будівництво ангару під автосервіс, встановлення сонячних електростанцій, ремонт, оздоблювальні роботи та багато іншого. Також реалізуємо виконання робіт під ключ, виконуючи не лише безпосередній монтаж будівлі, але також системи вентиляції, розведення електрики, водопровідних систем, опалення.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами