Image

Останнім часом ми спостерігаємо постійне зростання інтересу до альтернативи традиційному будівництву – дачним будиночкам тимчасового користування. Хоча вони виробляються вже не менше кількох десятків років, вони, як і раніше, вважаються абсолютно новим рішенням на українському ринку.

Наша компанія ПМК-1 представляє до вашої уваги мобільні дачі, також відомі як голландські будинки. Їхньою характерною особливістю є те, що вони знаходяться на колесах, тому їх можна вільно переміщати та перевозити з місця на місце. У зв’язку з тим, що вони не прикріплені до землі постійно, для їх будівництва не потрібен дозвіл на будівництво або будівельний проект. Все, що вам потрібно, це подати заявку або зателефонувати безпосередньо нашим фахівцям. Досвідчені співробітники проконсультують з усіх питань, що цікавлять, допоможуть підібрати оптимальний варіант проекту і побудують мобільні дачні будиночки під ключ.

Особливість мобільних конструкцій


Ми можемо побудувати мобільний будинок та доставити його на місце, вказане замовником у максимально короткі терміни. Вам не обов’язково бути власниками землі, на якій буде розміщена споруда. Договору оренди цілком достатньо. Тому що той факт, що мобільні будівлі не пов’язані постійно із землею, виключає необхідність розпоряджатися нею з метою будівництва. Після закінчення терміну оренди практичні дачні будиночки мобільні можна легко перемістити на іншу ділянку. Це дуже зручно, вигідно та функціонально.

Що стосується цілорічних мобільних будиночків, вони оснащуються всією необхідною комунікацією, побутовою технікою та обладнанням, необхідним для введення в експлуатацію. Сталева конструкція будови захищена від корозії та покрита знизу шаром трапецієподібної листової сталі з ізоляцією. Стіни побудовані за каркасною чи модульною технологією.

Незалежно від того, чи буде об’єкт використовуватися цілий рік або лише під час літнього сезону, необхідно використовувати якісні ізоляційні матеріали для утеплення стін та підлоги дачного будиночка. До їх складу входить шумо- та вологоізоляція, а також мінеральна вата, що є надійною теплоізоляцією. Стандартно використовується 15-17 см мінеральної вати для підлоги та даху та 10-12 см для стін. Відповідну звукоізоляцію забезпечують склопакети, а також вхідні протизламні двері.

Зовні будинки обшиваються трапецієподібним листом або сайдингом. Інтер’єр недорогого дачного будинку найчастіше оздоблюють деревом, а технічні кімнати, наприклад, ванну, термоущільненою ПВХ-облицюванням, щоб уникнути попадання вологи. Кожен будинок обладнаний електроустановкою та водопроводом.

Варто також відзначити функціональність цієї будівлі. Сучасні мобільні дачні будиночки мають грамотне планування та відповідний поділ кімнат. Звичайно, багато залежить від розміру об’єкта, але зазвичай всередині є:

  • Вітальня разом із кухнею;
  • Спальня (одна чи дві);
  • ванна кімната та санвузол.


Остаточні розміри цих кімнат та їх кількість залежать від габаритів всього будиночка. На ціну мобільного дачного будинку від ПМК-1 також впливає його оснащення. Різні виробники пропонують варіанти обладнання. Ми готові обговорити із замовником його потреби та допомогти з вибором оптимального варіанту. Наша компанія з будівництва будинків вже більше 20 років на ринку, тому ви можете нам довірити будівництво дачного будинку.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами