Image

Виробництво зупинок та зупиночних комплексів – завдання відповідальне.

Кожен зупинковий об’єкт створює комфорт пасажирам і забезпечує їм безпеку поблизу проїзджої частини.

Існують зупинка (простий тип зупинкового об’єкта) і зупинний комплекс (зупинка очікування транспорту + торговий павільйон) з урахуванням носіїв рекламного повідомлення.

Торговий павільйон може бути найрізноманітніших розмірів і форм, в залежності від його призначення. Розберемося разом, допоможемо визначитися, обговоримо деталі.

Звернемо увагу – наші рекламні лайтбокси виконуються з антивандальних матеріалів. І в цілому, всі матеріали, які ми використовуємо, якісні та зносостійкі. Це істотно збільшує термін експлуатації, скорочує кількість ремонтних робіт і економить нерви. Зовні такі зупинки теж, зрозуміло, виглядають сучасно і привабливо.

В якості прозорих огороджень ми використовуємо багатошарове загартоване скло із захисною плівкою або триплекс. Такий вид огорожі дає привабливий вигляд, бездоганну міцність і безпеку конструкцій.

Виконуємо роботу в тому числі по вашим проектам і кресленням.
Ні? Розробимо! Завдяки творчому потенціалу і багатому досвіду наших дизайнерів, допоможемо втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. У вашому розпорядженні всі розмаїття форм, стильні і сучасні деталі, незвичайні рішення.

Ми – за передові технології: не стоїмо на місці і готові до експериментів. Так що будь-яка нова задача для нас – виклик, який нам цікаво втілити з максимальною віддачею.

І ще. Важливо, що сучасні та практичні зупинкові комплекси естетично змінюють вигляд наших міст і населених пунктів. Роблять їх більш зручними та комфортними для життя, а головне – безпечними. Ми раді бути причетними до цього процесу.

Вартість залежить від вашого польоту фантазії і поставлених завдань.

Дізнатися деталі, вартість конкретно вашої зупинки, терміни та інше – можна за дві секунди, звернувшись до нашого менеджера. Наберіть наш номер телефону прямо зараз. Або залиште свій, ми зв’яжемося з вами дуже скоро.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами