Image

Модульні конструкції – це швидкозбудовані будинки для постійного проживання. У разі такої необхідності їх можна звести на будь-якій території з нуля. Головна особливість такої будови – модульні блоки заздалегідь виготовляються на заводі-виробнику. Залишається лише транспортувати модулі на місце розташування та з’єднати між собою на ділянці. Легкозбірні будинки готові для заселення, їх можна використовувати як основне місце проживання, гостьовий будиночок, літню дачу та ін.

 • збірка модульного будинку
 • модульний будинок з заводу
 • гарний білий модульний будинок

Як виконується будівництво

Будинок модульного типу зводиться за типовим проектом. Ви можете підібрати один з відповідних варіантів за кількістю кімнат, квадратурою та іншими параметрами, а потім зробити замовлення. Після цього фахівці відразу починають складання конструкції на заводі, використовуючи СІП-панелі або сендвіч-панелі.

Стандартний термін виготовлення невеликого будинку під ключ – до одного місяця. Поки що йде цей процес — на ділянці проводять необхідні підготовчі роботи. Необхідно залити фундамент, на який буде встановлено підсумкову конструкцію. За час заводського оздоблення фундамент повністю схопиться.

У чому особливість маленького будинку під ключ ? Після завершення робіт ви отримуєте повністю готове завдання, в яке одразу можна в’їжджати і починати комфортно жити. У ньому є всі необхідні для проживання елементи, а саме:

 • зовнішня обробка – утеплені стіни, стелі, підлоги, щоб ви не замерзли з настанням холодів;
 • внутрішнє оздоблення — сантехніка, кухонні меблі, фурнітура вже встановлені та чекають на ваш в’їзд;
 • комунікації – у модульній конструкції проводять опалення, монтують проводку для забезпечення електропостачання, встановлюють каналізаційні труби, систему відведення води.

Залежно від різновиду типового проекту будуємо під ключ будинку площею від 15 кв. Площу вибирайте залежно від кількості мешканців та призначення будівлі. Для постійного проживання знадобляться споруди більшої площі, ніж будівлі, що використовуються для прийому гостей або відпочинку.

Що забезпечує високу якість будівлі

Для забезпечення високої якості складання будинку з модулів необхідно дотримуватись наступних правил:

 • збирати всі конструкції у суворій відповідності до типових значень;
 • забезпечити якісне з’єднання всіх модульних елементів між собою;
 • автоматизувати процес заводського складання, що досягається за рахунок використання сучасного інноваційного обладнання;
 • застосовувати надійні матеріали – гіпсокартон, металоконструкції, панелі, скловату, покрівельні мембрани, оцинковані листи та інші елементи від перевірених виробників;
 • дотримуватись стандартів зносостійкості, вологостійкості, міцності, опірності проникненню холоду, встановлені для кожного з матеріалів.

Важливо, щоб будинок відповідав вимогам протипожежної безпеки, не нагрівався до краю в спеку і не пропускав холодне повітря з вулиці з настанням морозів. Тому кожен використовуваний нами при будівництві швидкомонтованих будинків елемент проходить ретельну перевірку та сертифікацію.

Сфера застосування модульних будинків

Раніше модульні конструкції мали обмежену сферу застосування. Їх використовували для організації тимчасового проживання робітників, як побутівки або дачні будиночки. Це було зручно, адже можна було розмістити працівників, а після завершення будівництва розібрати модулі та перемістити їх до іншого місця.

Однак технології не стоять на місці, і сучасні модульні будинки можна використовувати в значно ширшому спектрі ситуацій:

 • за потреби терміново отримати комфортне місце для проживання;
 • при обмеженому бюджеті – вартість модульних конструкцій менша, ніж у звичайних капітальних варіантів;
 • при організації місця комфортного проживання будівельників;
 • при постійних переїздах із місця на місце.

Готовий будинок із заводу може виконувати різні функції. Він створюється для проживання, роботи, відпочинку, зберігання речей та вирішення інших завдань. Асортимент варіантів дозволяє підібрати комплектацію, яка відповідає вашим конкретним цілям.

Переваги конструкцій із модулів

Проектування модульних будинків з їх подальшим монтажем набирає все більшої популярності в Україні. Цьому сприяють кілька переваг, які мають ці типи будівель:

 • швидкість зведення – щоб розмістити вже зібрану модульну конструкцію на підготовленій ділянці знадобиться лише кілька годин;
 • мобільність – при виникненні потреби переїхати, модулі можна оперативно зібрати та встановити на іншому місці (уявіть, що ваш будинок можна точно також перевозити, як одяг, документи, меблі, побутову техніку та інші речі);
 • вартість – будівництво капітальних будівель вимагає солідних витрат на будівельні матеріали та послуги забудовників, а ось зведення модульного будинку менш клопітке і вигідніше;
 • екологічність – при будівництві використовують такі матеріали, які не шкодять довкіллю, безпечні для людей та тварин;
 • енергоефективність – будівництво зберігає достатню кількість тепла для створення комфортного мікроклімату;
 • широкий асортимент і можливість скласти індивідуальний проект – є пропозиції готових типових будівель, але ви можете запропонувати свій варіант, який буде спроектований саме для вас;
 • відсутність клопоту – на вашій ділянці не буде розгорнутий клопіткий процес будівництва, так що ніякого шуму, гір будівельних матеріалів та інших «принад» (модульну конструкцію повністю збирають у заводських умовах);
 • гнучке внутрішнє оздоблення – підбирайте меблі, матеріали, дизайн на власний розсуд.
Від чого залежить вартість модульного будинку

Вартість будівництва будинку під ключ за м 2 залежить від обліку наступних факторів:

 • тип матеріалів, що використовуються при зведенні;
 • кількість модулів, з яких складатиметься підсумкова конструкція;
 • загальна площа модульного будинку та кількість кімнат;
 • варіант внутрішньої та зовнішньої обробки;
 • тип фундаменту, що застосовується під будівництво;
 • відстань, яку необхідно транспортувати готову модульну конструкцію.

Купити модульний будиночок в Україні можна за рахунок того, що ми є безпосереднім виробником конструкції. До угоди не залучаються жодні посередники, а це означає, що не буде зайвих націнок, як це зазвичай буває за співпраці зі сторонніми компаніями.

При цьому ми рекомендуємо не заощаджувати надмірно на матеріалах. Ви можете повестися на обіцянки максимально дешевого будинку, але в результаті отримаєте будівлю, яка прослужить лише кілька років, не триматиме комфортної температури і не матиме необхідних умов для проживання. Тому краще вкласти більше коштів, але купити модульний будинок , що швидко зводиться, від компанії «ПМК» на десятки років.

Як проходить замовлення модульних будинків

Наш каталог індивідуальних житлових будинків пропонує вам ознайомитись з типовими проектами будівель та виконати їх замовлення. Процедура максимально проста і включає наступні етапи:

 • визначення планування та комплектації – сядьте і подумайте, який будинок ви хочете отримати і якими елементами він повинен бути обладнаний;
 • вибір відповідного варіанта – відвідайте наш сайт і виберіть той варіант, який за характеристиками найбільше відповідає будівлі вашої мрії;
 • зв’яжіться з менеджером і обговоріть подробиці, він відповість на запитання, що цікавлять, і допоможе зробити остаточний вибір;
 • внесіть оплату за реалізацію проекту;
 • чекайте на завершення будівництва модульної конструкції та прибуття майстрів на ділянку для монтажу будинку.

Якщо серед представлених типових варіантів модульних конструкцій ви не знайшли ту, що відповідає вашим вимогам, є можливість скласти свій дизайн-проект. Разом із професійним дизайнером ви опрацюєте кожну деталь майбутнього будинку, щоб отримати абсолютно індивідуальну споруду. Ми дамо вам грамотні поради, які допоможуть реалізувати план без шкоди якості споруди.

Проекти та ціни модульних будинків під ключ на сайті є фіксованими. Це означає, що після замовлення та в міру реалізації їх вартість не зросте, навіть якщо за цей період матеріали подорожчали або ринок зазнав змін. Будинок на замовлення від компанії «ПМК» може бути доставлений до будь-якого населеного пункту на території України, але чим далі він знаходиться від Києва (де знаходиться наш складальний завод), тим дорожче буде вартість транспортування.

Чому наша компанія пропонує вигідну співпрацю

Популярність виготовлення модульних будинків привела до виникнення великої кількості компаній, що пропонують їх проектування та будівництво. На жаль, військові дії в Україні та руйнування великої кількості будівель лише сприяли необхідності швидко зводити житло для людей, які його втратили.

Однак на хвилі популярності модульних конструкцій далеко не всі компанії відповідально ставляться до своїх завдань. Багато хто дбає лише про поповнення свого гаманця, відсуваючи потреби клієнтів на другий план. Ми не належимо до цієї групи та реалізуємо проекти невеликих затишних будинків для проживання на наступних умовах:

 • співробітництво з найкращими українськими постачальниками матеріалів;
 • збирання конструкцій в одному місці – на нашому київському заводі;
 • відсутність посередників;
 • велика кількість варіантів серед типових проектів;
 • акцент не лише на швидкості реалізації проектів, але насамперед на якості.

Всі ці фактори роблять купівлю та зведення модульного будинку ефективним у широкому спектрі ситуацій. Якщо ви зараз перебуваєте без місця проживання, але хочете вже за місяць мешкати в комфортабельному житловому будинку – модульна конструкція є оптимальним рішенням на всі випадки життя. Ви можете в цьому переконатися на власному прикладі, зробивши замовлення в нашій компанії «ПМК».

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами