Image

Метал – це одне з найважливіших відкриттів людства. Нині немає сфер життєдіяльності людини, де його використовують. Саме тому обробка металу – дуже відповідальний бізнес, а сам процес трудомісткий та високотехнологічний. Сам матеріал при обробці проходить дуже багато процесів, тому щоб отримати якісну продукцію, яка буде відповідати всім необхідним сучасним стандартам, потрібно мати цех для металообробки.

Організація цеху з металообробки


Для початку необхідно провести проектування промислових споруд. Далі йде розрахунок площі, кількості обладнання, техніки, послуг, які надаватимуться. Під все це потрібно вибрати земельну ділянку та розпочинати будівництво. Якщо ви вирішили купити в Україні готовий цех для металообробки, то повинні розуміти, що це рішення загрожує багатьма серйозними проблемами. Зокрема, вже готове приміщення не відповідатиме конкретним вимогам замовника, його площа та конфігурація не зможуть ідеально адаптуватися до умов виробництва, і доведеться витрачати додаткові кошти на комплектацію.

Для якісного ведення бізнесу потрібно мати надійні та якісні виробничі приміщення. Споруди з сендвіч-панелей у цьому випадку – чудовий варіант. Це зараз дуже популярний будівельний матеріал, який використовується для обробки стін та дахів ангарів. Він складається з двох металалістів і містить ізолюючий матеріал між ними. Кріпляться сендвіч-панелік металевому каркасу, який виконує функцію, що підтримує. Види таких панелей насамперед залежать від типу ізолюючого матеріалу – це може бути пінополістерол, мінвата або полеуретан. Між собою вони відрізняються, насамперед, вагою, звукоізоляцією, здатністю до займання та теплоізоляцією. Якщо порівнювати сендвіч-панелі з класичними технологіями побудови, то вони мають безліч плюсів:

  • Мінімальні витрати – коштів на закупівлю матеріалів, оплати робочої сили та транспортування йде набагато менше;
  • Терміни будівництва – для зведення цегляних стін потрібно не менше п’яти-восьми місяців, а зібрати такий самий об’єкт із сендвіч-панелей займає не більше одного місяця, тому що на майданчик конструктивні елементи вже приїжджають у готовому вигляді, їх потрібно лише зібрати, а це й є головним плюсом для швидкого відкриття бізнесу;
  • Методика зведення – для деяких видів промисловості будівлі, які зводяться за мокрою технологією, є не прийнятною, тому що потрібно постійно підтримувати рівень вологості, а ця збірка звужується лише до монтажу металоконструкцій та облицювання.


Також будівлі з сендвіч-панелей мають багато інших переваг, таких як: відмінна теплоізоляція, звукоізоляція і протипожежні властивості. Конструкції можуть бути стандартними або зробленими на замовлення, різних форм і типів кріплень, вони мають високу здатність, що несе, і опираються різним погодним явищам.

Щодо виробництва та фарбування металоконструкцій, вона робиться відразу на заводі. Так само, фарбування можна зробити на замовлення в будь-який колір. Зверніть увагу, що фарбування конструкції – це не тільки естетичний вигляд, але й захист матеріалу від корозії, впливу довкілля, що погано впливає на подальшу експлуатацію. Ціна за послугу фарбування споруди залежить від площі та специфіки об’єкту. Разом із цехом багато клієнтів відразу просять спроектувати та побудувати ангар під техніку, у чому ми так само можемо допомогти!

Альтернативні варіанти будівель


З металоконструкцій та сендвіч-панелей цілком можна побудувати не тільки виробничі приміщення, а й багато іншого: торгові центри, спортивні споруди, сільськогосподарські споруди та ін.

Важливо відзначити, що будівництво спортивних споруд займає не більше чотирьох тижнів і середня вартість з утепленим каркасом та фундаментом становить від шести тисяч гривень за квадратний метр.

Спортивним будинкам характерне складне планування, велика площа та висота споруди, але наша компанія легко з цим впорається. Основними плюсами є:

  • Швидкість будівництва;
  • Надійність та довговічність;
  • Можливість будівництва приміщення великих масштабів;
  • Мінімальні витрати на експлуатацію;
  • Низька вартість;
  • Такі будівлі дуже зручні, комфортні та теплі.


У комплекс будівництва входять: проектування та будівництво основи майданчика, відбір та монтаж обладнання, укладання стін та покрівлі, підведення всіх комунікацій. Така технологія будівництва дозволяє підтримувати об’єкт у робочому стані довгий час і не потребує сильного догляду. Правильно обраний вид основи, розрахунок конструкцій та розумне будівництво є гарантом якості та довговічності споруди.

Такі будівлі відповідають усім очікуванням, тому що це легка, швидкомонтована конструкція, яка відрізняється доступною ціною та відмінною якістю.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами