Image

Наша компанія ПМК-1 спеціалізується на виробництві і установці металоконструкцій різних типів. Виготовимо будь-які промислові об’єкти, торгові приміщення, павільйони, зокрема пропонуємо побудувати ангари з профнастилу. Наша мета – це продовжити розвиток бізнесу, в якому ми вже більше 20 років і запропонувати нашим клієнтам максимально вигідні умови співпраці.

Будівництво ангара – це велика інвестиція, яка передбачає детальне знання будівельного законодавства, принципів проектування, огляд будівельних матеріалів і досвід складання цього типу конструкцій. Ми можемо вам з усім цим допомогти. Звертайтеся до наших менеджерів і вони із задоволенням підберуть краще рішення для вашого бізнесу!

Вигода замовлення ангарів з профлиста


Одна з найбільших статей витрат в бізнесі – це будівництво капітальних об’єктів. А в сільському господарстві без них не обійтися – потрібно зберігати зерно, добрива, ховати дорогу техніку від дощу, вітру і снігу. А склади будувати довго і дорого.

Увага! Сучасні ангари з профнастилу за ціною досить доступні, а якість і експлуатаційні характеристики залишаються на належному рівні.

ПМК-1 пропонує альтернативу грунтовним промисловим конструкцій – швидкобудуюємі ангари з профнастилу. Конструкції подібного типу успішно використовуються в Україні, Білорусії, Казахстані та інших країнах пострадянського простору вже близько 20 років. Скористайтеся нашим більш ніж двадцятирічним досвідом будівництва. І особисто оціните всі переваги ангарів з профнастилу.

Ми можемо надати вам весь спектр послуг, від проектування до будівництва:

  • Розробимо відповідний дизайн-проект;
  • Виготовимо необхідні елементи модульної конструкції;
  • Привеземо і розвантажимо комплектуючі;
  • Змонтуємо ангар;
  • Підготуємо до введення в експлуатацію.


Ідеальне рішення для багатьох сфер діяльності – це міцні та одночасно легкі ангари з профлиста на металевому каркасі. Навіть незважаючи на те, що ангари займають великі площі, їх вага невеликий, що дозволяє виробляти монтаж на легких фундаментних підставах (як правило, стрічкових або пальових). Вибір основи залежить багато в чому від призначення майбутнього приміщення, а також характеру місцевості і кліматичних умов.

Бажаючи отримати додаткову інформацію про те, як побудувати ангар з металопрофілю звертайтеся до наших менеджерів. Розкажіть про свої уподобання, позначте основні моменти, на які варто звернути увагу при проектуванні, уточніть про необхідність наявності або відсутності теплоізоляції і т. Д.

У чому переваги профнастилу для ангарів


Бажаючи побудувати ангар з профнастилу ви спочатку повинні ознайомитися з характерними особливостями даного матеріалу.

З широкого асортименту будівельних матеріалів, придатних для зведення ангарів, найчастіше перевага віддається саме профнастилу. Цей будівельний матеріал краще за низкою причин, серед яких важливо виділити:

  • міцність;
  • Довговічність готової конструкції;
  • Простота в догляді;
  • Можливість вибору різних кольорів профлиста;
  • Доступна вартість.

Профнастил виготовляється на заводі з листової сталі методом холодного ката. Обидві частини металевих профілів оброблені захисним шаром цинкування, що захищає метал від шкідливого впливу, корозії і, як наслідок, виходу з ладу. Для поліпшення декоративних якостей матеріал може бути покритий полімерним шаром.

Сьогодні купити профнастил на ангари поставити собі за мету побудувати каркасну конструкцію може кожен. Але не варто обманювати себе і припускати, що таким чином вдасться заощадити і при цьому отримати очікуваний результат. Для того, щоб створити міцну, довговічну і практичну конструкцію потрібно довірити цю роботу професіоналам, які зроблять детальний розрахунок металоконструкцій, встановлять каркас, стіни, проведуть освітлення, систему вентиляції і т. Д.

Зверніть увагу, що ангар з профнастилу може прослужити чверть століття, без особливого догляду і необхідності проведення ремонту. Незважаючи на те, що при установці використовуються легкі будівельні матеріали, що полегшують монтаж, конструкція виходить міцною, стійкою, довговічною. І в цьому їх основна перевага перед аналогічними збірними конструкціями.

Крім зведення ангарів різного типу ми також проводимо будівництво торгових рядів в Києві, зводимо приватні будинки, охоронні споруди, битовки, літні тераси і багато іншого. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів нашого сайту за вказаними номерами телефону або написавши на мейл. Ми передзвонимо вам у найближчий зручний час і уточнимо всі нюанси щодо складання дизайн-проекту, виробництва, монтажу конструкцій і т. Д.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами