Image

В першу чергу, сільськогосподарські будівлі з металоконструкцій відрізняються своєю низькою вартістю і швидким процесом зведення. Внаслідок цього вони і користуються значним попитом. Наша компанія готова надати вам послуги, що стосуються спорудження таких приміщень, які можуть відрізнятися один від одного різним функціональним призначенням.

Основні переваги


Варто відзначити, що будівництво ангарів для сільського господарства виконується у відносно короткі терміни. Це обумовлено рядом особливостей їх монтажу. В першу чергу, мова йде про використання металоконструкцій, які збираються за допомогою кріпильних елементів, спеціальних болтів і зварювання. Внаслідок цього за кілька днів фахівці нашої компанії без проблем здатні поставити каркас споруди.

Серед основних переваг послуги, які відзначають клієнти, варто виділити, перш за все, такі:

 1. Дійсно висока якість робіт. Всі використовувані металоконструкції кілька разів перевіряються перед монтажем. Це ж стосується кріпильних деталей.
 2. Дотримання термінів будівництва. Якщо в договорі позначається період зведення будівлі, ми повністю дотримуємося взяті на себе зобов’язання.
 3. Можливість спорудження будівель різного призначення. Для цього вони забезпечуються умовами, необхідними для виконання тих чи інших завдань.
 4. Офіційного укладення контракту. У ньому вказуються права і обов’язки, як замовника, так і виконавця. На цей документ можна посилатися в подальшому при виникненні будь-яких спорів.
 5. Підключення необхідних клієнту комунікацій. Це стосується електрики, каналізація, водопроводу, вентиляції і т.д.
 6. Розробка проекту. При необхідності ми готові поставити не тільки типове будівля, а й продумати індивідуальний ескіз абсолютно нового споруди в повній відповідності з потребами замовниками і особливостями майданчика.


У нас ви можете замовити ангари для сільського господарства за доступною ціною прямо зараз. Для цього потрібно зв’язатися з нами за вказаними на сайті контактними даними. Йдеться про номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Ми готові відповісти на всі ваші запитання і надати повністю безкоштовну консультацію з приводу наших послуг.

Увага! Наша компанія надає послуги будівництва модульних містечок для переселенців в Києві та багатьох інших містах України.

Розрахунок вартість будівництва


Наш завод металоконструкцій в Україні діє протягом пари десятиліть. За цей час ми зуміли налагодити швидкий і якісний випуск конструкцій, що використовуються для зведення різноманітних об’єктів промислового, сільськогосподарського та спортивного призначення.

Розрахунок вартості будівництва виконується попередньо перед підписанням з замовником відповідного договору. У кошторисі зазначаються всі види послуг, робіт і ціну на металеві конструкції, необхідні для цього.

На вартість зведення об’єкта впливають такі фактори, як:

 • площа об’єкта;
 • використовувані матеріали і конструкції;
 • терміновість зведення;
 • необхідність підведення комунікацій;
 • індивідуальна розробка проекту або типовий варіант;
 • потреба в наданні додаткових послуг і т.д.

Внаслідок того що ми самостійно виробляємо металоконструкції, будівництво будівель і споруд сільськогосподарського призначення нашими фахівцями відрізняється дійсно доступною більшості клієнтів вартістю.

Особливості сільськогосподарських ангарів


На відміну від бетонних будівель, швидкобудуюємі металеві ангари вимагають набагато менших витрат і зусиль – як на саме зведення, так і на подальше підтримання комфортних умов. В першу чергу це стосується тих випадків, коли в таких спорудах утримується птиця або ж худоба.

Фундаменти сільськогосподарських ангарів не вимагають великої міцності, так як конструкція даних споруд відрізняється відносною легкістю. Рами для одне прогонових будівель дозволяють без проблем будувати величезні за своєю площею приміщення. Така технологія ідеально підходить для зведення, в тому числі, і продуктивних будівель або складів. Деякі з них можуть використовуватися для зберігання продукції як рослинництва, так і тваринництва.

Залежно від функціонального призначення споруди, можуть використовуватися як каркасні, так і безкаркасні основи. Серед них варто виділити такі види:

 • арочні;
 • шатрові;
 • прямостінні;
 • полігональні.


Матеріали обшивки і утеплення теж можуть бути різними. Вони дозволяють створювати холодні і теплі приміщення. Таким чином, в значній мірі розширюється область використання фермерських будівель. Їх можна використовувати для зберігання хера, худоби, птиці, соломи, сіна, кормів і т.д. Крім цього, деякі споруди підходять для ремонту техніки, обладнання складів добрив, облаштування виробничих ліній, а також організацій офісів.

За допомогою послуг нашої компанії ви маєте можливість створити навіть невеликий агрогородок з будівель з металоконструкцій. Таким чином швидко можна організувати діяльність

підприємства на одному місці, знизивши витрати на логістику.

Потрібні сільськогосподарські ангари для зберігання кормів, ціна на які буде доступною для вас? Звертайтеся до нас прямо зараз! Також ми можемо надати споруду боксу під автосервіс або ж зведення різних модульних містечок.

Приміщення під тваринницькі комплекси

Детальніше

Приміщення під овочесховища

Детальніше

Приміщення для переробки сільськогосподарської продукції

Детальніше

Приміщення під зерносховища

Детальніше

Приміщення під сховища

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами