Image

Наша компанія ПМК-1 реалізує проекти прямостінних ангарів за сучасними технологіями. Вони володіють величезною кількістю переваг, що дозволяють виділяти їх серед багатьох аналогічних споруд капітального типу. Про те, що таке прямостінні ангари, в чому їх характерні відмінності, як вони влаштовані ви дізнаєтеся з даного матеріалу, який був підготовлений нашими профільними фахівцями.

Різновиди сучасних ангарів


Отже, збірний прямостінний ангар – це особлива споруда, яка використовується для побутових, сільськогосподарських або промислових потреб. Це мобільне приміщення, точно так само як і ангари арочного типу, швидко монтується на майданчику замовника і при необхідності може бути розібране і перевезено на інше місце.

Підстава прямостінного ангара складається з особливих рамних конструкцій, які надійно фіксуються на мелкозаглубленних фундаменті. Залежно від призначення ангара в ньому можна зберігати зерно, сіно, сільськогосподарські продукти, фарби, інструменти і навіть організувати сезонну стоянку для с / г транспорту. Разом з ними у нас також часто замовляють модульні побутівки.

Завдяки тому, що ангари мають широкий спектр застосування, вони користуються такою величезною популярністю в багатьох секторах великої, середньої і дрібної промисловості. Представлені в нашому каталозі конструкції можна розділити в залежності від специфіки розробленого дизайн-проекту:

 • Прямостінні. Це найбільш простий у виконанні, бюджетний варіант. Завдяки цьому модулю в ангарі можна звести навіть кілька поверхів. До того ж він дозволяє ефективно використовувати практично весь обсяг ввіреного приміщення.
 • Арочні. Перевагою цього виду ангарів вважається ефективність і швидкість монтажу, а також низьке навантаження на підставу, яка дозволяє монтувати будівництво на мелкозаглубленних, легких фундаментах.
 • Безкаркасні. Їх можна монтувати в будь-яких умовах. Справа в тому, що для їх зведення необов’язково влаштовувати надійний фундамент. Найчастіше такі ангари сезонно встановлюють для зберігання сільгосппродукції.


Переваги прямостінних ангарів


Перед тим, як почати будівництво, необхідно ретельно продумати і оформити належним чином проект. Зрозуміло, при цьому слід враховувати не тільки призначення об’єкта, а й характеристики, індивідуальний дизайн-проект, а також умови його установки (зокрема, навантаження на підставу, поверхня де він буде розміщений, вплив оточуючих чинників).

Наприклад, ангар прямостінних додатково можна утеплити і тим самим створити оптимальну атмосферу всередині приміщення як в спекотні літні дні, так і холодною зимою. Основною конструктивною частини є металевий каркас, основними перевагами якого можна виділити:

 • Швидкий час будівництва ангара.
 • Достатня стійкість конструкції, міцність протягом багатьох років експлуатації.
 • Порівняно низька ціна будматеріалів.
 • Збірний прямостінний ангар відрізняється мобільністю, простотою в установці.
 • Для монтажу не потрібно важкої будівельної техніки.
 • Може бути встановлений навіть на слабкому грунті.
 • Незалежний від мінливих кліматичних умов і впливу оточуючих факторів.
 • Великий вибір різних варіантів дизайну, розміру і форми готової конструкції.
 • Простота в регулярному обслуговуванні.
 • Ціна прямостінного ангара доступна.
 • Великий термін дії (не менш 50 років).

Переваги співпраці з нашою компанією


Наша компанія ПМК-1 в місті Київ пропонує допомогу на всіх етапах зведення ангара. Якщо ви хочете захистити себе від зайвих турбот – звертайтеся до наших менеджерів і замовляйте послугу «під ключ». В цьому випадку ви отримаєте можливість технічної підтримки до та післяпродажного обслуговування. Беремо на себе відповідальність за проектування, розробку конструкції, транспортування, монтаж, перевірку взаємодії всіх систем і введення в експлуатацію. Допоможемо побудувати міні ангар 6 на 14 прямостінний з арочним дахом або будь-який інший варіант конструкції за вашим бажанням.

Координуємо всі етапи, необхідні для реалізації проекту. Надаємо регулярне післяпродажне обслуговування. Над вашим замовленням будуть працювати найкращі комерційні техніки, інженери, архітектори та геодезисти, роками пропрацювали в відділах розробки нашої компанії.

Монтаж виконають професійні, сертифіковані слюсарі і робочі, що гарантує високу надійність і якість збірки прямостінного ангара. Збірні прямостінні ангари – це вигідно, дуже зручно і економно. Вони допоможуть зберегти ваш час і гроші: не потрібно буде витрачати кошти і сили на заливку фундаменту, зведення стін з блоків або цегли. Плюс завжди можна вигідно продати ангар прямостінних, так як попит на дані конструкції вельми широкий.

Встановити металевий ангар з прямими стінами можна всього за кілька тижнів, в той час як будівництво звичайного ангара займе мінімум 3-4 місяці. Плюс збірну конструкцію можна легко розібрати і перевезти на нове місце абсолютно без ризику для його функціональності.

Ми готові допомогти вам не тільки купити ангар прямостінних в Україні, а й провести переїзд ангара на нове місце при виниклої необхідності. Наші співробітники допоможуть вам вибрати прямостінний ангар, який максимально відповідає напрямку діяльності вашої компанії, зробити його потрібної площі, висоти, організувати теплоізоляцію або звести стіни без неї. Конструкцію надалі можна буде використовувати як виробничий цех для машинобудування, автосервіс з металоконструкцій, гараж для с / г автомобілів, автобусів, тракторів, комбайнів і т. Д.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами