Image

Швидкомонтовані споруди – це конструкції, які ми будуємо з використанням інноваційних модульних технологій на основі металевого каркасу.

Основні плюси технології будівництва


До переваг цієї технології можна віднести:

 • Нескладну конструкцію: застосування металевого каркасу та сендвіч-панелей зменшує масу будівлі та навантаження на фундамент, завдяки чому знижуються вимоги до міцності.
 • Здатність до реконструкції або перенесення: через збірну конструкцію можна змінювати форму будівлі, переносити на нове місце, змінювати призначення, внутрішнє планування.
 • Швидке будівництво незалежно від пори року: всього кілька тижнів йде на повну споруду будівлі, а її технологія передбачає складання без мокрих процесів.
 • Застосування будь-яких завдань: можливість вільного планування дозволяє зберігати великогабаритні речі, важке устаткування тощо.


Наша компанія працює у цій сфері вже понад 20 років завдяки якісній роботі з нашого боку та довірі з боку наших клієнтів.

Якщо ви хочете отримати вже готовий об’єкт, який можна відразу почати використовувати, то ми пропонуємо вам швидкобудуюємі будівлі з металоконструкцій під ключ. Наша команда забезпечить вас повною технічною підтримкою від самого початку до кінця будівельних робіт, ніж заощадимо час і гроші.

Також високою популярністю користується будівництво швидкомонтованих торгових центрів. І це не дивно, адже вони відрізняються:

 • своєю міцністю;
 • довговічністю;
 • легкістю в монтажі та догляді;
 • економією коштів та часу замовника.

Більш суттєвими перевагами будівництва модульних торгових центрів є:

 • Надійність: будівлю можна буде використовувати протягом багатьох років завдяки своїй не схильності до зовнішніх факторів.
 • Здатність до реконструкції чи перенесення.
 • Легке зведення, яке пов’язане із простотою установки.
 • Енергоефективність, пов’язана з використанням сендвіч-панелей, завдяки яким зберігається тепло протягом тривалого часу і не потрібно додаткових утеплень стін або підлоги.
 • Екологічно чисте будівництво.
 • Безпека.


Наша компанія займається будівництвом торгових центрів в Україні, яке останнім часом дуже затребуване через розширення мереж магазинів, яким потрібне місце для продажу, а торгові центри є найкращим місцем для розміщення величезної кількості торгових точок на мінімальній площі. І якщо ви зацікавлені, то наша команда готова збудувати будівлю в найкоротші терміни з найкращих та надійних матеріалів.

Ще однією нашою спеціалізацією є монтаж арочних ангарів. Безкаркасні аркові ангари – це вид будівель, що швидко зводяться у формі арки з рулонної оцинкованої або пофарбованої сталі. У них можна зберігати зерно, овочі, корми, добрива та агротехніку.

Крім дуже швидкої споруди та дешевизни, арочні ангари мають такі переваги, як:

 1. Не потрібне зведення фундаменту, через що будівництво проводиться прямо на місці після підготовки ділянки.
 2. Можливість утеплення.
 3. Необмежена довжина, яка є плюсом для зберігання великої кількості зерна та овочів.
 4. Використання усієї площі ангару завдяки безкаркасній конструкції.
 5. Різні форми, можна врізати вікна та ворота.
 6. Виконання роботи “під ключ”.


Арочні ангари не тільки дешеві, але й стійкі до змін температури та корозії, що надає їм величезного плюсу у використанні. Особливо зараз, коли наближається сезон і вам потрібен ангар, то сміливо звертайтеся до нашої компанії, де ми пропонуємо якісну та швидку споруду з економією ваших коштів протягом кількох тижнів. Наші ангари ви зможете використовувати у величезному спектрі можливостей від зберігання зерна до розміщення невеликого цеху. До останнього належить виготовлення кіосків у Києві нашою компанією.

Якість та критерії швидкомонтованих центрів


Кіоски мають недорогу, легку та міцну конструкцію, а також користуються великою популярністю у будівництві, оскільки є своєрідним стартапом у бізнесі у молодих людей.

Переваги використання технології:

 • Довговічність у використанні.
 • Здатність до перенесення.
 • Не треба зводити фундамент.
 • Вентиляція фасаду.
 • Міцність конструкції.


Важливими критеріями є зовнішнє та внутрішнє оздоблення кіосків.

Зовнішня обробка може бути з профнастилу, або з композитних елементів. Перевага профнастилу полягає в його дешеві, проте композитний елемент нехай і вдвічі дорожчий, але він не піддається корозії і виглядає набагато привабливіше.

Для внутрішнього оздоблення найдешевший варіант – це пластик: рейковий, безшовний, екструдований. Утеплення стін можна зробити за допомогою надійного пінопласту або його дорожчого варіанту пінополістиролу. Для менш токсичного варіанта можна використовувати мінеральну вату.

Однак для залучення клієнтів важливим є зовнішній вигляд кіоску, адже без покупців не окупиться і сама споруда. Ми можемо зробити його різної форми, довжини і висоти без зменшення якості, а всі ваші ідеї обговорюватимемо не тільки в питанні чи це можливо, але і скільки коштує і як буде вигідніше.

Наша компанія дбає про якість, надійність, доступність і швидкість будівель. Чи це величезний торговий центр, ангар, або маленький кіоск, ми зробимо все, що в наших силах, щоб задовольнити наших клієнтів у всіх питаннях.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами