Image

Наша компанія ПМК-1 займається реалізацією збірних конструкцій, загальних складських і виробничих цехів, побутових будівель і споруд, боксів для пунктів шиномонтажу і т.д. .

Власники окремих автосервісів часто планують розширення свого бізнесу і готові вкластися в шиномонтаж, що швидко зводиться. Ми пропонуємо в такому разі унікальні технологічні рішення, можливість індивідуального проектування або вибір готового варіанта шиномонтажу.

Що ми враховуємо при проектуванні та монтажі об’єкту


Насамперед, беремо до уваги функціональність та корисну площу шиномонтажу, не виключаючи при цьому естетичного вигляду об’єкта, який повинен відповідати суворим критеріям міського благоустрою.

Ще одна важлива вимога інвесторів до автомайстерень та шиномонтажів – це продумане поєднання цілеспрямованості, функціональності та елегантності рішення окремих робочих приміщень. Конструкція повинна не тільки відповідати розпорядженню розмірів площ для обслуговування авто, але також оптимізацію простору для зручного заїзду автомобілів потенційних клієнтів.

На даний момент будівництво шиномонтажу в Україні – це можливість організувати власний бізнес, який приноситиме вам стабільний дохід. Про рентабельність надання даних послуг можна говорити лише у разі, якщо об’єкт буде виконано максимально грамотно і конкурентно. Наша компанія для досягнення цієї мети робить основний наголос на таких якостях:

  • Функціональність та ефективне використання простору з точки зору розташування необхідних робочих інструментів.
  • Монтаж окремих в’їзних воріт для кожної точки обслуговування.
  • Оснащення об’єкта відповідним рішенням для освітлення, що сприяє якості та безпеці роботи на шиномонтажі тощо.


Якісні та надійні проекти споруд шиномонтажу, які служитимуть не один десяток років, потребують правильної підготовки ділянки до будівництва. Наша компанія реалізує проекти споруд шиномонтажу під ключ, тому надає свої послуги не лише на етапі збирання конструкції, а також під час підготовки майданчика до будівництва. Перевага наших сталевих модульних приміщень в тому, що немає необхідності в облаштуванні повноцінного фундаменту. Відповідно, це у рази знижує витрати на будівництво.

Наступний важливий етап будівництва будівель із металоконструкцій – це зведення каркасу споруди. Правильне планування забезпечить безпеку використання споруди у майбутньому. Якщо шиномонтаж, що будується, не вимагає додаткового утеплення, ми відразу встановлюємо профільовані листи, починаючи з даху, а потім монтуючи стіни. На цьому етапі зазвичай також встановлюються настінне та стельове освітлення. У разі утеплення конструкції перед встановленням зовнішніх листів готується пароізоляційна плівка для захисту мінеральної вати від вологи. Потім між профілями укладається шар утеплювача. Це дозволяє підтримувати потрібну температуру всередині будівлі та економити взимку на опаленні, а влітку на кондиціонуванні приміщення.

Увага! Ми також пропонуємо вам побудувати ангар для автомийки, ціна якого доступна для більшості сучасних споживачів. За детальним розрахунком вартості та консультацією фахівців звертайтесь до менеджерів нашого сайту прямо зараз.

Ще одним рішенням, що використовується нами на практиці, є сендвіч-панелі. Цей варіант зазвичай використовується в багатьох будинках з виробничими або складськими функціями. Стіни зсередини можна додатково обшити композитними збірними елементами, деревом і т. д. Тут необхідна точність та акуратність як для належного захисту елементів конструкції, так і для проведення ізоляції, що захищає об’єкт від різних погодних умов. Завершальний етап – остаточне приймання будівлі, що полягає у перевірці якості виготовлення, відповідності вимогам замовника тощо.

З урахуванням усіх вимог до будівельного майданчика та відповідних погодних умов збирання швидкозведеного боксу для шиномонтажу займає близько двох тижнів, що незрівнянно з термінами будівництва цегляної будівлі. Якщо ви вже визначилися з місцем розташування майбутнього об’єкту, підготували майданчик під будівництво та готові розпочати монтаж конструкції – зв’яжіться з менеджерами нашого сайту за вказаними номерами телефону або за допомогою електронної пошти. Ми допоможемо реалізувати блок контейнер для шиномонтажу в будь-якому іншому місті України, візьмемося за розробку проекту об’єкта, виконаємо доставку, всі монтажні роботи аж до введення в експлуатацію.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами