Image

Україна є однією з найаграрніших країн не лише колишньої СНД, а й Європи. Тому агропромисловий комплекс складає основну статтю бюджету країни з багатомільярдним прибутком на рік. Оскільки в Україні колосальні врожаї зернових культур, то місцеві фермери завжди заздалегідь продумують не лише механізм збирання врожаю, а й тривале зберігання запасів зерна, а для таких цілей зазвичай будують зерносховища або ангари для зберігання врожаю.

Зазначимо, що ангари для зерна в Україні можна збудувати самому, найнявши професійну компанію за цілком доступну вартість залежно від обсягу зберігання зернової культури, так і взяти в оренду з правом викупу або без нього. Ціна на будівництво ангару буде в межах від 2500 до 7000 гривень за квадратний метр, тоді як оренда коштує від 30 тисяч гривень на місяць. Але, забігаючи наперед, варто сказати, що краще збудувати ангар, одного разу вклавши велику суму грошей, ніж щомісяця платити комусь чималу суму.

Переваги звернення до компанії ПМК-1


При будівництві ангарів для зерна та зерносховищ потрібно зважити всі за і проти цього заходу. Адже проектування зерносховищ справа не з дешевих та легких, а іноді й непідйомною для фермерів-початківців. Застосувати для швидкого будівництва сховища можна металоконструкції сендвіч панелей для зберігання великих обсягів зерна. При проектуванні важливо продумати всі аспекти будівлі, такі як:

  • вентиляція до складу з компомещення;
  • відведення води;
  • освітлення;
  • опалення приміщення і т.д.


Остаточна ціна на будівництво складських приміщень залежить від того, чи самі ви знаходите підрядників на кожен з етапів робіт або відразу зверніться до бригади, яка виконає зведення ангара під ключ. Потрібно також враховувати вартість матеріалів каркасу, обшивального матеріалу, комунікаційних труб, кабелів тощо. Не слід забувати про те, які інстанції вам необхідно буде відвідати для будівництва, підключення та експлуатації споруд різних напрямків. Самостійно збудувати складські приміщення або ангар зерносховища обійдеться у півтора-два рази дорожче, оскільки доведеться окремо наймати транспорт для підвезення матеріалів, дбати про доставку працівників на об’єкт, додатково сплачувати різні супутні витрати. І часу, відповідно, на це піде набагато більше. Тому, вибираючи між самостійним будівництвом та наймом професійної бригади будівельників, перевагу краще віддати другому варіанту.

Сьогодні замовити будівництво ангарів під зерно у Києві та інших містах України можна у різний спосіб. Багато хто намагається випробувати удачу, підшукуючи бригади на тематичних форумах або дошках оголошень, деякі уважно вивчають відгуки про різні компанії, а треті роблять вибір, тільки переконавшись особисто як послуги. Який би з варіантів ви не обрали, потрібно пам’ятати, що фахівці компанії ПМК-1 завжди готові виконати ваше замовлення швидко, якісно та з гарантією! Вам не доведеться довго шукати субпідрядників, адже ми виконаємо всі етапи роботи від проектування об’єкта до введення ангару в експлуатацію.

Специфіка будівництва зерносховищ


Наша компанія допоможе вам у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних із проектуванням, підготовкою ділянки до будівництва та безпосередньо встановленням ангару. Звернувшись до нас, ви не втратите свої гроші та дорогоцінний час, оскільки профільні фахівці допоможуть у цій нелегкій справі.

Плануючи будівництво довготривалого сховища або мобільного ангару для зернових, багато компаній пропонують зведення тимчасових ангарів із застосуванням сендвіч панелей та обшивкою непромокаючими матеріалами. Це дозволить фермеру не боятися за зерно на час зведення основного сховища.

Також варто відзначити, що споруда для зберігання величезних мас зерна має на увазі під собою будівництво цілого комплексу. Адже для гігантських обсягів необхідне не тільки належне зберігання, а й правильне оброблення врожаю від шкідників. Для цього часто доводиться вибудовувати також комплекси зі зберігання, обробки, навантаження та вивантаження зерна, які можуть займати площу в кілька десятків гектар. Такі споруди можуть дозволити собі лише великі компанії на ринку сільгосп продукції, але ці витрати цілком себе окупають і при належному обслуговуванні та експлуатації ангар прослужить не один десяток років.

Останнім часом фермери України та Європи почали застосовувати у своїх господарствах напівкруглі ангари або арочні (напівсфери). Витрати на будівництво такого об’єкта значно нижчі, ніж у стандартного прямокутного, при цьому терміни зведення також набагато менші. Але за всієї простоти будівлі у ній досить складно підтримувати як температурний режим зберігання зернових культур, і правильну вентиляцію повітря для провітрювання приміщення.

Тому, перш ніж будувати арочний, шатровий, полігональний або прямостінний ангар для зберігання зерна, варто уважно зважити всі за і проти кожного виду зерносховищ і лише потім робити остаточний вибір. Звернувшись до нашої компанії, ви можете розраховувати на якісний сервіс, своєчасну консультацію та надання гарантії на реалізовані послуги.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами