Image

Ми завжди доводимо, що вік — це ще не вирок! Аби переконати вас у цьому, пропонуємо поглянути на проекти, які ми виконали в рамках реконструкції старих дачних будинків. Якщо ваша будівля потребує повернення до життя, а ви не бажаєте витрачати надто багато коштів на будівництво нової – ми знайдемо рішення.

.Будівництво дачних будинків за індивідуальним планом

Чому варто обрати саме реконструкцію

Завдяки сучасним технологіям та якісним будівельним матеріалам реконструкція здатна створити чудо й привести до ладу майже будь-яку будівлю. Та що там, навіть зробити її значно кращою, сучаснішою та функціональнішою.

Основна сфера нашої діяльності — це будівництво та реконструкція будинків. Тож пропонуємо виконати:

 • перепланування дачного будинку;
 • зміцнення несучих стін, фундаменту;
 • посилення та оновлення конструкції;
 • ремонт даху чи повну його заміну;
 • збільшення габаритів приміщення;
 • переобладнання кімнат;
 • спорудження надбудови та інших приміщень.

Наша компанія по ремонту будівель повністю задовольнить ваші потреби.

.

Індивідуальний підхід до клієнтів

Немає двох однакових будинків, тому ми підходимо до кожної задачі індивідуально. Наші співробітники спочатку їдуть на об’єкт, потім складають детальний план дій, оголошують приблизну вартість та обговорюють з замовником всі деталі. Лише після цього розпочинаємо роботу.

Реконструкція відрізняється від типового модульного будівництва, тому тут варто використовувати принципи індивідуального аналізу та унікальні, креативні ідеї.

.

Конкретні переваги реконструкції дачі від «ПМК-1»

До плюсів співробітництва з нашою досвідченою командою відносять:

 • кваліфікованих спеціалістів та використання якісних матеріалів;
 • швидке виконання поставлених завдань;
 • гарантію якості;
 • доступні ціни тощо.

Звертайтесь, із задоволенням обговоримо ваше замовлення та покажемо, що добудова та реконструкція будинків може дати не гірший результат, ніж будівництво «з нуля».

.

Широкий спектр послуг компанії «ПМК-1»

Окрім ремонту та реконструкції ми пропонуємо своїм клієнтам послуги будівництва. В каталозі готових робіт ви можете переглянути сотні проєктів як для житлового, так і для промислового фонду. Окрему частину займають літні дачні будинки модульні. Наразі це дуже актуальне житло, яке швидко будується, та має безліч переваг.

Якщо вам потрібно заощадити кошти і при цьому побудувати, відремонтувати чи реконструювати житло — дзвоніть за вказаними на сайті номерами телефону чи залишайте заявку на сайті компанії і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

.

Реконструкція, як і будівництво будинків, є складним, трудомістким та багатоетапним процесом. Вона проводиться для вдосконалення приміщення, підвищення рівня комфорту. Компанія «ПМК-1» всі роботи, включаючи реконструкцію, проводить під ключ. Наша команда бере на себе кожен етап, починаючи від створення проєкту та закінчуючи оздоблювальними роботами. Таким чином можна успішно відновити старий дачний будинок або повністю переробити своє житло. Головне, це визначитися зі своїми побажаннями та переконатися, що вони можуть бути втілені. На це впливають багато факторів, від місцезнаходження ділянки та особливостей приміщення до кліматичних умов. Будівельна бригада на чолі зі справжніми професіоналами своєї справи враховує всі нюанси, що дозволяє гарантувати високу якість роботи.

Проект організації будівництва приватного будинку.

Що таке реконструкція будівлі

Будинок відбудовувати можна повністю або частково, роблячи лише незначні зміни в частині будівлі. Так як це дуже складні та небезпечні роботи, їх рекомендується довірити досвідченим професіоналам. Вони вимагають особливих знань та уважності, адже пов’язані з високим ризиком травмування.

До реконструкції старих дачних будинків відносять такі види робіт:

 • перепланування всієї будівлі чи певних кімнат;
 • добудова чи інші способи розширити приміщення;
 • заміна покрівлі;
 • оздоблення фасаду.

Після якісного капітального оновлення будинок стає більш надійним та довговічним, а також безпечним. Фахівці вказують на «слабкі» місця ще на етапі планування та пропонують найкращі способи виправлення ситуації.

Відмінним варіантом сезонного житла стануть літні дачні модульні будинки від компанії «ПМК-1». Серед основних переваг варто відзначити надійність, доступність, естетичність та комфортабельність.

.

У яких випадках знадобиться реконструкція

Виділяють дві основні причини, через які власники приміщень вирішують звернутися до будівельників. Перша пов’язана з бажанням змінити будинок: розширити площу чи змінити розміри кімнат. Друга причина пов’язана із необхідністю реконструкції. Це необхідно, коли приміщення починає руйнуватися або деформуються певні його елементи. Проблема актуальна для старих цегляних та дерев’яних будинків. Вони потребують капітального ремонту раз на кілька десятиліть.

Ціна реконструкції будинку залежить від тих робіт, які будуть виконані. Зазвичай, вартість обговорюється ще під час проєктування. Реконструкцію будинку потрібно замовляти, коли з’являється одна або кілька перерахованих проблем:

 • конструкція перекошується;
 • виникають западини на будь-яких поверхнях;
 • тріщини на стінах, стелі;
 • деформація фундаменту;
 • гниття дерев’яних конструкцій.

Реконструкція також знадобиться, якщо зовні все здається цілим, але стіни почали пропускати вологу. Фахівці визначать причину і позбудуться її.

Прибудова до дерев'яного будинку та ремонт даху.

Що пропонує своїм клієнтам «ПМК-1»

Наші основні послуги — реконструкція та будівництво будинків. Співробітники «ПМК-1» мають ліцензії та допуск до всіх видів робіт, у тому числі і найскладніших. Це є гарантією професіоналізму і відповідальності, з якими ми підходимо до виконання всіх замовлень. Перший обов’язковий крок для початку співпраці з нашою компанією — чітка та детальна консультація з фахівцями. Ми з’ясуємо всі побажання замовника та переконаємось, що наше бачення проєкту сходяться.

.

Які ми проводимо роботи

Нам можна довірити будь-які будівельні роботи, зокрема різні види реконструкції. Звертаючись до «ПМК-1», ви можете скористатися такими видами послуг:

 • зведення додаткових поверхів, терас та веранд;
 • заміна покрівлі;
 • посилення основи будівництва;
 • добудова гаражів та інших кімнат;
 • встановлення інженерних комунікацій;
 • повне перепланування приміщення.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що всі роботи проводяться винятково досвідченими фахівцями з відповідною кваліфікацією. Тому якщо ви досі думаєте де купити дачні модульні будинки, або ж замовити реконструкцію, настав час зв’язатися з нашим менеджером і закрити для себе це питання.

.

Як формується вартість реконструкції

Ціноутворення у нас чесне. Загальна вартість послуг залежить від складності, обсягу робіт, кількості та виду використовуваних матеріалів. Саме тому розрахунок відбувається виключно в індивідуальному порядку. Детальна інформація щодо кожної статті витрат зазначається у кошторисі.

Реконструкція будівель та споруд будь-якого виду.

Чому варто звернутися до компанії «ПМК-1»

Ми працюємо на будівельному ринку вже 20 років, тому маємо великий досвід у цій сфері. Регулярно впроваджуємо нові підходи, йдемо в ногу з часом. Співробітники компанії з ремонту будинків — це кваліфіковані та відповідальні працівники, професіонали своєї справи. Команда проводить реконструкцію будь-якої складності, враховуючи особливості конструкцій та побажання замовників.

Перед початком робіт обов’язково усі нюанси уточнюються. Нам ви можете довірити не лише зведення модульних дач, реконструкцію будівель, а й ремонт будинків у Києві.

Наші фахівці підбирають оптимально-раціональні рішення для кожного конкретного випадку, але не на шкоду бюджету клієнта. Усі роботи проводяться із дотриманням заходів безпеки.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами