Image

Модульні будівлі повністю збираються на встановленому місці та ідеально підходять для будівництва агломерацій або для тимчасового використання. Модульна конструкція дозволяє застосовувати ті самі будівельні елементи як в одному проєкті, так і в різних будівельних конструкціях. Завдяки оптимальній організації простору блоково-модульні споруди дозволяють економно та максимально ефективно використовувати наявну територію. Таким чином, дана будівельна система найкраще підходить для концентрації об’єктів у межах однієї забудови або для будівель із різним призначенням.

Сьогодні звернувшись до компанії ПМК-1, ви можете замовити не тільки різноманітні модульні споруди, але й, наприклад, будівництво миття самообслуговування під ключ, зупинок, побутових приміщень, АЗС, охоронних споруд тощо.

  • приміщення адміністративне вигляд всередині
  • приміщення адміністративного типу
  • модульний офіс види
  • адміністративне приміщення зелений колір

Характерні переваги модульних будівель з металоконструкцій

Переваги очевидні: високий рівень заводського виготовлення та автоматизованого виробництва дозволяє скоротити час виконання замовлення, забезпечити високу якість складання та надзвичайно низькі витрати. З іншого боку, скорочення термінів монтажу дозволяє скоротити періоди оренди необхідних адміністративних приміщень.

Модульна конструкція – це перш за все швидка готовність до використання! Усього кілька тижнів виробництва та завдяки високому ступеню заводської готовності адміністративна одиниця функціонуватиме за заданою схемою.

Ще одна незаперечна перевага модульної системи будівництва – висока точність, яка досягається завдяки тому, що кожен елемент попередньо виготовляється в оптимальних умовах, а на місці зведення модульних будівель із сендвіч-панелей відбувається просто їхнє складання.

Час будівництва значно скорочується, оскільки підготовчі роботи на місці та складання модуля можуть виконуватися одночасно. Завдяки високій ефективності такого рішення можна ефективно замінювати дорогі адміністративні площі та економічно адаптувати швидкобудовані споруди до майбутніх потреб компанії. Значна економія часу дома, і економія на масштабі виробництва дозволяє істотно знизити виробничі витрати. Як результат – ціна модульних будівель у Києві максимально доступна.

Також важливо відзначити, що збірні конструкції ідеально підходять для модульних будівель тимчасового чи стаціонарного характеру всіх типів. Найчастіше їх застосовують для будівництва:

  • офісів;
  • шкіл;
  • комерційних будівель;
  • адміністративних центрів тощо.

Ці будівлі мають ряд характерних переваг, порівняно з традиційним будівництвом. Якщо коротко резюмувати плюси адміністративних швидкомонтованих модульних будівель, то можна виділити такі позиції:

Швидкість. Час складання збірних модулів набагато коротший, ніж при традиційному будівництві.

Можливість розширення. Модульні будівлі можуть швидко зростати зі збільшенням вимог до простору чи необхідності впровадження нових функцій.

Налаштування. Кожен простір створюється відповідно до потреб конкретного проєкту.

Мобільність. Можна змінити положення будь-якого модульного приміщення та за необхідності перенести його на інше місце.

Необхідне постачання. Ми можемо забезпечити кожен модуль всіма необхідними технологіями для створення більш привабливого та комфортного простору.

Міцність. Збірна модульна конструкція завдяки використанню якісних матеріалів забезпечує високу міцність і надійність.

Як ви вже зрозуміли, наша компанія спеціалізується на виробництві металоконструкцій в Україні за максимально доступними для споживачів цінами.

Намагаємось повністю задовольняти потреби висококласних модульних приміщень адміністративного типу, забезпечуємо відповідність найвищим очікуванням з точки зору якості будівництва, дизайну та комфорту. І все це без втрати таких чи переваг модульної архітектури.

Асортимент ПМК-1 включає найкращі інновації в галузі модульних споруд, будучи найінноваційнішим продуктом на сучасному ринку. Наша компанія активно використовує матеріали перевіреної якості з точки зору довговічності та міцності, гарантує швидке складання та розбирання, а також транспортування будівлі на нове місце.

Будинки контейнерного типу

Навіть представлені клієнтам модульні будівлі контейнерного типу відрізняються високим ступенем індивідуалізації зовнішнього вигляду (фасаду, даху) та інтер’єру (стін, підлоги, даху). Важливо відзначити також універсальність і адаптованість до потреб проєкту. Допускає монтаж адміністративних будівель до 3 поверхів, що надзвичайно вигідно в умовах обмеженого вільного простору.

Ми дбаємо про те, щоб на кожному з виробничих етапів ви могли повністю покластися на наших спеціалістів та не турбуватися про кінцевий результат. Зокрема, для створення комфорту працівників, які працюватимуть над монтажем довіреного ним об’єкта, ми доставляємо вагончики будівельні, що використовуються як об’єкти для тимчасового проживання співробітників, так і можуть бути обладнані під роздягальні на будівельному майданчику. Обов’язково забезпечуємо працівників наявністю санітарних модулів.

Щоб ви могли повністю на нас покладатися, надаємо послуги тільки досвідчених співробітників. На кожному з етапів виконуваних робіт ми дбаємо про ваш комфорт та надаємо докладний звіт про проведену діяльність. Звертайтесь, будемо раді співпраці.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами