Image

Сьогодні будівництво утеплених ангарів набирає все більшої популярності, і цьому є логічне пояснення! Дана модульна конструкція зі сталі, яку можна швидко зібрати, а при необхідності демонтувати і перевезти на інше місце, повністю задовольнить потреби клієнтів. Утеплені ізольовані панелі, які використовуються для складання покриття ангара, мають оптимальну товщину і виготовлені з оцинкованого, попередньо пофарбованого і витисненого сталевого листа. Як утеплювач, як правило, виступає пінополіуретан, який ізолює панель, роблячи її тепло- і звукопоглощающей.

Такий утеплений ангар трохи дорожче за ціною, але при цьому сфери його застосування розширюються в кілька разів. Він може використовуватися не тільки в промисловості, будівництві, і різних сферах сільського господарства. Його оптимізована конструкція пропонує більш широке рішення для використання. Зокрема, утеплена металоконструкція може бути використана в якості:

сховища для різних добрив і кормів, що вимагають певного температурного режиму;
сховища зерна, сіна;
кошари;
гаража для ремонту сільськогосподарської техніки;
складського приміщення для продуктів;
об’єкта вантажно-розвантажувальних будівельних робіт;
зберігання сезонного с / г обладнання і т. д.
Діяльність нашої компанії ПМК-1 – це результат майже 30-річного досвіду, набутого українським виробником, працюючим в сфері будівництва та монтажу металоконструкцій. За 27 років, виконавши сотні різних замовлень в різних куточках країни, ми стали краинской лідером в даній виробничій галузі.

До своїх сильних сторін відносимо:

стандартизовані рішення, які підходять для будь-якої діяльності;
можливість утеплення ангарів в Україні;
якісне виробництво, що відповідає міжнародним нормативам;
швидка установка;
можливість розбирання, переміщення або розширення об’єкта;
постійна підтримка наших клієнтів і допомогу в обслуговуванні.
Вироблений нами арочний ангар утеплений відповідає всім вимогам, що пред’являються до цього типу конструкцій: довговічний, якісний, економічний, виконаний за індивідуальними вимірами.

Увага! Наш технічний персонал завжди готовий піти назустріч клієнтові і задовольнити особливі запити, надаючи швидкі і компетентні консультаційні послуги. Потрібно дізнатися скільки коштує побудувати торговий центр або розрахувати вартість робіт зі зведення АЗС? Ми готові допомогти!

Проектування і монтаж утеплених ангарів
Зовсім не важливо, чи хочете ви купити утеплений ангар 250 м2, або вам потрібна об’єкт набагато більшої площі. Ми готові надати вам свої послуги на максимально вигідних умовах і подбати про те, щоб кожен з етапів виробництва і монтажу був виконаний по вищому розряду.

Покроково етапи реалізації вашого замовлення після уточнення всіх технічних даних, виглядає так:

Розробка індивідуального дизайну з урахуванням розмірів готової конструкції та іншої специфікації.
Виробництво засади модульної металоконструкції.
Відвантаження матеріалів і доставка на об’єкт.
Підготовка ділянки до монтажних робіт, облаштування фундаментної основи.
Безпосередньо установка.
Перевірка технічного стану.
Здача об’єкту замовнику.
Також ми гарантуємо швидку і професійну допомогу, оперативну консультацію при виникненні додаткових питань під час експлуатації, можливість замовити ремонт і обробку об’єкта.

Звертаємо вашу увагу, що монтаж в даному випадку – це фундаментальний етап, який повинен виконуватися тими, хто повністю розбирається в модульних металоконструкціях. Наша перевірена команда технічних фахівців і монтажників гарантує високу якість на етапах транспортування і збірки. Величезний досвід працівників, що займаються складанням конструкцій, власний парк техніки, а також постійне вдосконалення знань, пов’язаних з проектуванням і новими правилами введення об’єкта в експлуатацію, гарантують найвищу якість обслуговування.

Чому саме ми
Досвід і увага до деталей дозволяють створювати міцні і безпечні металоконструкції і покриття для зовнішнього застосування, розроблені з використанням найсучасніших матеріалів. Завдяки вибору послуг «під ключ» кожен етап проектування супроводжується нашими кращими менеджерами.

Безпека для всехвідов зовнішнього покриття і безпосередньо опорної бази конструкції гарантується суворими випробуваннями і перевірками безпеки, які підтверджують відповідність кожного продукту чинним нормам.

Незважаючи на високу якість використовуваних матеріалів і високу ступінь інженерії, яка ефективно скорочує витрати з технічного обслуговування, ми вважаємо, що плановий огляд може продовжити термін служби будь-якого промислового об’єкта.

Також поспішаємо відзначити, що крім зведення ангарів можемо виконати автомийку під ключ, побудувати СТО та навіть торговий центр. Звертайтеся, і ми зробимо все, щоб ви могли спокійно працювати без зайвих турбот і головного болю.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами