Image

Архітектурно-будівельне проектування

Будь-яка ідея починається з проекту.

Ми стверджуємо, що це – основний етап в будівництві. Чому? Від нього залежить безпека, довговічність і надійність конструкції.

Кожен проект і архітектурне рішення втілюються в життя з урахуванням усіх необхідних вимог. Ми знаємо, що робимо і навіщо.

Ми разом з вами пройдемо всі етапи планування, візуалізуємо ваш задум і успішно втілимо його в життя.

Ми можемо надати послуги проектування без подальшого будівництва.

Візуалізація

3D Візуалізація- потужній інструмент в будівництві і дизайні. Це вкрай недооцінений помічник, який зі старту здатний вирішити тисячу проблем в подальшій роботі.
І головне – відповідає на одвічні питання «як це буде виглядати?», Краще «червоний або синій»? «А що, якщо додати ще одну деталь.»?

Рішучі плюси візуалізації:
1. Стане зрозуміло, чого очікувати, і як зробити ще краще.
2. З’являється можливість експериментувати і креативити.
3. Позбутися сюрпризів і остаточно переконатися в своєму рішенні.
4. В результаті ви отримуєте роботу «як і хотіли», з урахуванням всіх деталей і подробиць.

Вписати об’єкт на ділянці, оцінити масштаб нерухомості на місцевості, розмістити предмети меблів в приміщенні, вибрати матеріали і кольори – все це стає простим і зрозумілим за допомогою візуалізації.

Ми надаємо дану послугу як в комплексі з майбутнім будівництвом або ремонтом, так і окремо. Можливо вам захочеться повісити на стінку візуалізацію будинку вашої мрії. А чому б і ні?

Перепланування

Буває, що існуюче приміщення більше не влаштовує. Можна звичайно, змінити приміщення, а можна зробити простіше – зробити перепланування. Для вас ми зробимо так, щоб вийшло безпечно, красиво і функціонально. Все буде відповідати вашим новим прогресивним запитам.

Ми можемо допомогти поліпшити житлові умови, змінити конфігурацію приміщення, вирішити проблеми інженерного, сантехнічного обладнання, за всіма правилами безпеки влаштуємо отвір в несучих стінах.
Повністю або частково замінити перегородки і багато іншого – до ваших послуг!
Експериментуйте!

Напишіть нам за допомогою віконця зворотного зв’язку і ми обговоримо всі деталі конкретно вашого завдання, відповімо скільки це коштує, і як недовго вам доведеться чекати результату.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами