Image

Ми проектуємо та реалізуємо будівництво авторемонтних майстерень, боксів для шиномонтажу, автосалонів, автоцентрів та багатьох інших подібних об’єктів з урахуванням останніх тенденцій у будівництві комерційних будівель. Не боїмося індивідуальних побажань замовників і з радістю йдемо назустріч клієнтам, які бажають створити не типовий проект для власного бізнесу.

Цікаве в архітектурному відношенні сучасне середовище допоможе створити приємну атмосферу, придатну для високої конкурентоспроможності майстерні, і не тільки. Виконання монтажу будівлі, що швидко зводиться за останніми тенденціями, дозволить реалізувати будь-який проект каркасної майстерні за доступними для замовника цінами.

Переваги будівництва майстерні під ключ


Наша стратегія полягає у виконанні будівництва від проектування, доставки матеріалів на об’єкт та заливання фундаменту до здачі об’єкта під ключ, що гарантує майбутньому власнику безперервний процес будівництва без будь-яких затримок, спричинених іншими субпідрядами.

Ми будемо раді задовольнити ваші вимоги до максимальної організації корисного простору, щоб усі ремонтні процеси в майстерні проходили гладко та з максимальним комфортом як для клієнта, так і для співробітників центру.

Співробітники ПМК-1 готові виконати інші ваші побажання. Ми можемо забезпечити вже готову будівлю автоцентру автомайстерні, виконати монтаж об’єкту поблизу автомийки, реалізувати будівництво АЗС в Україні тощо.

Всі будівлі для комерційної сфери та громадського сектору реалізуються на основі збірних металоконструкцій із відмінними теплоізоляційними та протипожежними властивостями. Також вигідне просте та швидке складання. Ми рекомендуємо обладнати будинки деякими додатковими будівельними елементами з нашої пропозиції, такими як:

  • вентиляційні та світлопрозорі вставки;
  • різні типи дверей та воріт;
  • енергоефективним облицюванням та покрівлею.


Сендвіч-конструкція для оздоблення боксу для майстерні з металоконструкцій рекомендується для теплоізольованих, морозостійких або кондиціонованих приміщень. Покриття даху та стін виготовляються з теплоізоляційних панелей, а товщина ізоляційного шару вибирається довільно та може бути адаптована до відповідних вимог замовникам

Освітлювальні та вентиляційні поверхні в області даху чи стін, воріт та дверей також поставляються з необхідними значеннями теплоізоляції. Ці сендвіч-панелі можуть бути виконані з пінопласту з відмінними ізоляційними характеристиками або з мінеральної вати як панелі з більш високою вогнестійкістю.

Обговорюючи з нашими клієнтами будівництво боксу для майстерні, ми пропонуємо багатошарове будівництво плоских дахів як альтернативу двосхилим. Профільовані несучі плити, які переходять від однієї каркасної конструкції до іншої, є основою для ізоляції плоскої покрівлі з подальшим покриттям плівки з пластику або гуми в якості гідроізоляційного шару. Особливі вимоги до звукоізоляції та протипожежного захисту можна легко задовольнити, змінивши цей склад конструкції даху. Вбудовані компоненти, такі як арочні вікна або портальне скління в стіні, забезпечують належне освітлення в будь-який час доби та відповідну вентиляцію будівлі.

Наші співробітники детально ознайомлені з властивостями та перевагами окремих матеріалів, тому можуть допомогти вам вибрати найбільш підходящий тип конструкції для конкретно обраного проекту під будівництво майстерні. При цьому будуть враховані ваші фінансові можливості та індивідуальні пропозиції, під які ми із задоволенням все пристосуємо.

Переваги співпраці


Наша компанія надає свої послуги клієнтам не тільки в Києві та області, але й в інших регіонах України. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, підбір оптимальних виробничих рішень, доступні ціни на послуги, що виконуються.

У каталозі наших проектів ви можете ознайомитись з прикладами робіт та після консультації з нашим менеджером визначитися з вибором необхідної вам майстерні під ключ у Києві. Більшість клієнтів, які вже встигли оцінити плюси співпраці з нашою компанією, виділяють такі характерні переваги ПМК-1:

  • Виконує індивідуальне проектування з урахуванням усіх вимог замовника.
  • Максимально швидке будівництво у порівнянні з іншими методиками.
  • Дотримання обумовлених термінів здавання об’єкта.
  • Використання тільки якісних матеріалів та сучасних інструментів у процесі монтажу.
  • За роботу беруться лише досвідчені професіонали з великим стажем, що дає змогу виключити форс-мажори на майданчику.


Також ми пропонуємо клієнтам збудувати безкаркасні ангари в Україні, монтаж заправних станцій, сервісів шиномонтажу, багатьох торгових та житлових об’єктів. Вибір за вами!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами