Image

Ви хочете побудувати ангар під майстерню? Вам цікаво, яких витрат очікувати, як найкраще оптимізувати будівництво та, безумовно, до кого звернутися за кваліфікованою допомогою? Ми готові прийти на допомогу у вирішенні цих питань.

Майте на увазі, що вартість будівництва ангара майстерні визначається не тільки ціною брутто матеріалів. Необхідно враховувати багато параметрів, такі як місце розташування, що витрачаються ресурси, логістичні ризики і т. Д. Перш ніж приступити до будівництва ангара під майстерню потрібно ретельно продумати всі нюанси, зіставити переваги і недоліки, визначити ризики.

Сучасні ангари СТО з металоконструкцій від ПМК-1 – це функціональні, економічні і доступні за ціною об’єкти. Одним з найважливіших переваг також є можливість демонтувати і перенести будівлю на нове місце. Особливо актуально це для тих, хто планує реалізацію бізнесу на орендованій землі. З вибором мобільного будівлі ця проблема автоматично виключається, так як всього за кілька днів ви можете його розібрати, занурити матеріали на спецтехніку, перевезти на нове місце і повторно зібрати.

Що впливає на вартість ангара


Щоб розрахувати вартість максимально точно, необхідно враховувати кілька критеріїв:

 • Тип конструкції і модель (напіввідкрите або закрите приміщення з одне і двухстворчатими ​​дверима і т. Д.);
 • Довірити будівництво професіоналам або спробувати самостійно знайти підрядників для збірки ангарного комплексу;
 • Вибір матеріалів;
 • Загальний обсяг будівлі і т. д.


Перед початком будівництва також настійно рекомендується провести дослідження можливостей енергопостачання (газ, вода, електрика і т. Д.), Так як це суттєво впливає на ітоговуюстоімость ангара з металоконструкцій. Залежно від географічного розташування вашого майбутнього об’єкта це дослідження також проінформує вас про вже існуючих промислових проблемах і вбереже від невиправданих ризиків.

Що важливо враховувати при виборі


Щоб знизити витрати на будівництво ангара, ми пропонуємо індивідуальні рішення для кожного клієнта. Зокрема, якщо ви хочете побудувати збірний ангар з металоконструкцій, це буде коштувати вам набагато дешевше, ніж якщо ви хочете возвестіпомещеніе з цегли або блоків.

Також загальна вартість вашого будівництва буде залежати від специфіки приміщення (наприклад, переобладнання длясезонной стоянки техніки, зберігання автозапчастин та т. Д.), Площадіпомещенія.

Центральна стратегічна точка ангара визначається в значній мірі за географічним положенням. Залежно від передбачуваної діяльності в ваших інтересах буде якомога ближче розмістити майстерню до своїх потенційних клієнтів і майбутнім партнерам. Також доведеться заглянути в майбутнє і визначити географічне розвиток вашої діяльності. Якщо все це здається вам занадто складним – замовляйте у нас будівництво ангарів і складів під ключ і кращі фахівці допоможуть:

 • з вибором дизайн-проекту;
 • порадять найкращі проектні рішення для вашої місцевості;
 • допоможуть розрахувати необхідну корисну площу ангара;
 • підберуть оптимальні варіанти для освітлення та опалення приміщення;
 • візьмуть на себе супровід всіх етапів будівництва – від послуг проектування металоконструкцій до транспортування і монтажу;
 • нададуть гарантійне обслуговування після введення в експлуатацію.

Основні етапи будівництва ангарів


Для грамотного розташування, довговічності і зручності в експлуатації ангарів потрібно слідувати таким етапам виробництва:

 • Розробка індивідуального проекту відповідно до вимог замовника.
 • Підготовчий етап, який полягає в підготовці будівельного майданчика (при необхідності зняття верхнього шару грунту), заливки фундаменту.
 • Виготовлення, транспортування і монтаж несучих арочних елементів
 • Утеплення конструкції при необхідності.
 • Виробництво і монтаж воріт, установка необхідних елементів для обігріву, освітлення і т. Д.
 • Введення об’єкта в експлуатацію.


Наші фахівці втілять ваш проект в життя і забезпечать технічну підтримку в довгостроковій перспективі. Також при зведенні ангарів в Києві вам будуть надані консультації експертів, які допоможуть знизити виробничі витрати і прийти до максимально вигідному вирішення питання.
У нас також можна замовити ангари під майстерні, які сьогодні користуються величезною популярністю не тільки в межах Києва, але і в багатьох інших регіонах країни, а також проектування і будівництво торгових центрів, автомийок, павільйонів.

Звернутися до наших менеджерів ви можете скориставшись зазначеним на сайті номером телефону або написавши на електронну пошту. Консультація і попередні розрахунки по проекту абсолютно безкоштовні. Залишайте свої заявки, ми зв’яжемося з вами в найближчий зручний час.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами