Image

Сьогодні, щоб бізнес процвітав і був максимально конкурентоспроможним, необхідно мінімізувати витрати на будівництво виробничо-складських приміщень. Важливо оцінити час окупності інвестицій і вибрати проект, де цей термін буде якомога коротшим. Враховуючи ці аспекти, в більшості випадків буде обрано рішення з найкращим співвідношенням витрат і окупності будівництва, щоб замовник міг відразу профінансувати обране рішення.

Ми надаємо послуги у сфері будівництва будівель, складських приміщень, залів адміністративного, виробничого та спортивного призначення. Розширюємо існуючі виробничі потужності та будуємо нові сучасні комплекси під склади і не тільки, зводимо будівлі з металоконструкцій і пропонуємо найбільш вигідні ціни на співпрацю.

Швидке та економічне будівництво – це основне кредо нашої компанії, рівно як і:

 • висока корисність конструкцій;
 • варіативне використання внутрішнього простору;
 • сучасний та представницький зовнішній вигляд;
 • доступна для більшості клієнтів вартість.

Щоб дізнатися детальніше про вартість будівництва складських приміщень у Києві звертайтесь до менеджерів нашої компанії за вказаними на сайті номерами телефонів або залишайте своє звернення електронною поштою. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом для уточнення всіх питань.

Вибір оптимального рішення для кожного клієнта

Однією технології будівництва задоволення запитів різних клієнтів, зазвичай, недостатньо. Клієнт залишає нас інформованими та проінструктованими про необхідність ефективного використання приміщення та ми пропонуємо повне проектування, монтаж та будівництво пропонованих систем, будівель-складів, сортувальних цехів тощо. Наші проекти відповідають усім необхідним стандартам.

Якщо вас цікавить будівництво складських приміщень недорого, поспішаємо повідомити, що збірні металоконструкції – це економічно вигідні рішення, що відрізняються такими перевагами:

 • швидшим будівництвом;
 • сучасним дизайном;
 • нижчими витратами на придбання в порівнянні з цегляними конструкціями;
 • широкий спектр використання;
 • велика варіативність внутрішнього простору і т.д.

Для складського та промислового використання підкранові шляхи, потужні системи кондиціювання та освітлення легко встановлюються на сталеві несучі конструкції. Для спортивних цілей, таких як зали для бадмінтону, тенісу або футболу, можуть бути встановлені спеціальні системи для підлоги, трибуни для глядачів і вбудовані санвузли. Але в даному випадку більше підійде арковий утеплений ангар, який відрізняється хорошими теплоізоляційними властивостями і дозволяє економити на опаленні величезного приміщення в холодну пору року.

Сучасні збірні склади відрізняються позачасовим зовнішнім виглядом та першокласним сучасним будівництвом із використанням сучасних технологій. Це дозволяє отримати якісну теплоізоляцію будівель та естетичне облицювання в широкому діапазоні форм і колірних відтінків.

Найпопулярніші реалізуємо збірні зали:

 • адміністративного призначення;
 • місце зберігання с/г техніки;
 • зберігання сільськогосподарських культур;
 • промисловість та виробництво;
 • спортивні зали і т.д.

Крім складських приміщень матеріального будівництва, ми також реалізуємо зведення офісних будівель зі збірних сталевих конструкцій. Завдяки цьому в адміністративних залах «під ключ» достатньо місця для офісів, кімнат переговорів та представницьких приміщень.

Індивідуальне планування складських приміщень

Грунтуючись на критерії індивідуального планування, адекватність прийнятого рішення залежить від розмаїття референцій, кількості використовуваних піддонів або контейнерів для продуктів, а також часу, протягом якого товари залишатимуться на складі. Найчастіше клієнтам пропонується використовувати для зонування внутрішнього простору:

 • Статичні стелажі для піддонів на мобільних підставах. Ідеальне рішення для товарів за наявності безлічі референцій зі зменшеною кількістю піддонів для кожного продукту.
 • Системи інтенсивного зберігання. Ідеальні, коли кількість піддонів для кожного продукту велика. Якщо товар довго стоятиме на місці, слід встановити спеціальні стелажі для в’їзду.
 • Індивідуальні рішення: необхідні для товарів, що переміщуються в контейнерах, для продуктів, що складаються насипом. Це рішення також дійсне у випадку нестандартних продуктів або товарів з особливими характеристиками.

При будівництві даних технічних об’єктів велика увага також приділяється зовнішньому вигляду. Облицювання можна доповнити різними сучасними елементами, які надають складу презентабельності та непідвладного часу зовнішнього вигляду. Бажаєте дізнатися зразкові ціни на складські приміщення матеріальні – зв’яжіться з нашими менеджерами і вони допоможуть знати все, що вам потрібно про швидке та економічне будівництво «під ключ», яке відрізняється представницьким зовнішнім виглядом.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами