Image

Ми виробляємо і монтуємо павільйони і кіоски (МАФи) для бізнесу роздрібної торгівлі, будь-якої конфігурації, в тому числі збірно-розбірні.

Можна використовувати об’єкти нашого будівництва для будь-яких ваших цілей, але найчастіше вони служать приміщеннями для продажу напоїв, продуктів харчування, торгівлі квітами, пресою, тютюновими виробами та іншим товаром.

Наші павільйони і кіоски відрізняються оптимальною якістю збірки, при необхідності МАФ (мала архітектурна форма) можна перевезти в інше торгове місце.

Актуальна технологія будівництва в нашому підприємстві, націлена на зниження конструктивної ваги виробів, легкі і в той же час дуже міцні об’єкти – наш профіль.

Оздоблення композитними панелями в даний час лідирує серед оздоблювальних матеріалів сучасних фасадів, що цілком природно, тому що алюміній має ті якості, які відмінно підходять для конструкцій, які служать на відкритому повітрі. Легкі, сучасні, красиві.

Основні переваги технології:

1. Практично повна антикорозійна стійкість, часткова або повна негорючість (в залежності від обраного композиту)
2. Пластичність і пружність конструкції
3. Вентильовані фасади
4. Механічна міцність
5. Тривалий термін експлуатації
6. Простота обслуговування.

Зовні така конструкція виглядає монолітно і привабливо, при цьому всередині неї комфортно перебувати, працювати і відпочивати.

Утеплювач між композитом і несучою стіною будівлі дозволяє оптимізувати витрати на опалення будівлі в зимовий період. Також, за утепленим фасадом не жарко влітку. А звукоізоляція додає комфорту і затишку всередині приміщення.

Для зовнішнього і внутрішнього облаштування за бажанням замовника використовуються різні матеріали, встановлюються захисні ролети, козирки, декоративні елементи, рекламні носії.

Щоб прорахувати вартість вашого павільйону чи кіоску, поставити запитання або уточнити деталь – наберіть наш номер телефону. Або залиште свій в віконці зворотного зв’язку, і ми дуже скоро з вами зв’яжемося.

Приміщення під відділ продажу

Наше підприємство здійснює виготовлення мобільних приміщень під офіси продажу, виготовлених за сучасними технологіями каркасного будівництва. (Наприклад як відділ продажу при житловому комплексі.)

Міні-офіс являє собою мобільне приміщення, яке легко транспортується і його можна перевезти в будь-яке місце. Приміщення укомплектовується всіма інженерними конструкціями і комунікаційними вузлами, які дозволять вам успішно вести будь-яку підприємницьку діяльність. Будь-який офіс можна наповнити побутовим обладнанням, офісною технікою та відчувати себе як в повноцінному офісі. Приміщення стане місцем для нарад, бізнес зустрічей і презентацій.

Презентабельний офіс допоможе справити позитивне враження на ваших клієнтів, тим самим підвищити довіру і лояльність до вашої компанії і продукту, що безпосередньо впливає на прийняття рішення.

Ми враховуємо всі індивідуальні особливості та вимоги, запропонуємо готові рішення на основі власних розробок або за вашими ескізами. Мобільні офіси можуть комплектуватися опаленням, кондиціонерами, душовими кабінами, санвузлами, в залежності від побажань замовника.

Наша мета – виготовити такий офіс, щоб створити в ньому теплу і затишну атмосферу для прийняття важливих клієнтів і необхідних рішень. Вартість мобільних офісів в кожному випадку розраховується індивідуально. Щоб з’ясувати деталі, оперативно прорахувати вартість, або задати питання – зв’яжіться з нами прямо зараз!

Ми готові до роботи.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами