Image

Модульна конструкція, якою б вона не була, створюється за рахунок виготовлення базових модулів на виробництві та їх складання безпосередньо на об’єкті. Це максимально швидке, екологічно чисте будівництво, яке завдяки поточному виробництву та контролю якості відповідає високим стандартам у своїй галузі.

Модульне будівництво підходить як для постійного, так і для тимчасового будівництва, може використовуватися як для житлових будинків, так і промислових об’єктів, зведення блочно-модульних котелень і т. д. Дані конструкції характеризуються рухливістю, можливістю підбору модулів, доповненням та швидкою конструктивною зміною. Також їх відрізняють високі властивості тепло- та звукоізоляції, гарна вогнестійкість і т. д. Завдяки високій швидкості модульного будівництва це також економічно вигідний варіант для більшості замовників. Для більш детальної консультації та замовлення розрахунку по будівництву будь то блокові котельні або автомобільні ангари, звертайтесь до менеджерів нашого сайту.

Переваги вибору модульних котелень


Модульні котельні являють собою транспортабельні установки, що відрізняються абсолютною заводською готовністю. Вони необхідні для опалення, проведення гарячого водопостачання, вентиляції різних об’єктів житлового та виробничого призначення.

Ми пропонуємо реалізувати модульні котельні на твердому паливі за максимально доступними цінами. До переваг співробітництва відносимо:

 • будівництво під ключ за фіксованою ціною;
 • виготовлення за вимогами замовника згідно з готовими проектами від наших найкращих архітекторів та дизайнерів;
 • будівництво у максимально короткі обумовлені терміни;
 • виконання широкого методу будівництва: варіативний поділ приміщень та легке розширення існуючих будівель;
 • легке розбирання та повторне складання на новому місці;
 • безпека всіх матеріалів;
 • якісна теплоізоляція;
 • можливість оснащення за вимогами замовника тощо.


Також говорячи про транспортабельні котельні варто відзначити значну економію коштів. Немає необхідності прокладати дальні теплові труби, не потрібна реконструкція чи будівництво спеціального приміщення, значно знижується вартість проектування.

Наші модульні об’єкти відрізняються компактністю, що дозволяє значно економити простір та будівельні обсяги. А збирання деталей на заводі дозволяє виконувати операції, які потребують належної точності.

Увага! У нас ви можете також замовити спортивні, складські споруди, виробництво наметів на замовлення, реконструкцію та ремонт старих будівель. Для детальної інформації звертайтесь безпосередньо до менеджерів нашого сайту.

Блочно-модульні котельні, що є специфічними інженерними спорудами, основною функцією яких є підігрів теплоносія для гарячої води та подачі опалення в житлових будинках, виробничих будівлях та домогосподарствах, є мобільними. В результаті вони можуть бути встановлені на платформі транспортного засобу, що полегшує переміщення складових котельних модулів з одного робочого місця на інше.

Ще однією перевагою при виборі модульних котелень за доступною ціною є скорочення термінів монтажу та введення в експлуатацію. Об’єкт не потребує тривалих налаштувань і готовий до роботи майже відразу після встановлення. Це універсальний пристрій, який легко встановити, використовувати та обслуговувати.

Комплексні послуги


Наші комплексні послуги з вибору та купівлі блочно-модульних котелень у Києві
включають:

 • консультаційні послуги спеціалістів (розробка рішень, економіка, дослідження);
 • розробка проекту або внесення необхідних змін до вже існуючого;
 • розгляд фінансового балансу (докладний розрахунок, внесення раціональних пропозицій);
 • доставка та встановлення обладнання з гарантією;
 • монтаж та введення об’єкта в експлуатацію, обслуговування котелень;
 • сервісне обстеження та ремонт при необхідності.


Ми забезпечуємо монтаж блочно-модульних котелень, необхідних для опалення житлових та панельних будинків, офісів та комерційних приміщень, шкіл та дитячих садків, спортивних та виробничих цехів та інших міських будівель. Наші фахівці пропонують клієнтам комплексні послуги за максимально доступними цінами та вигідні умови співпраці.

Для зручності пошуку необхідної послуги кожен із клієнтів може скористатися зручною навігацією по сайту. Вибравши виготовлення металевих ангарів, павільйонів, кіосків, приватних або комерційних будівель, ви можете розраховувати на високу якість послуг. Ми маємо всі необхідні ліцензії для роботи, а завдяки багаторічному досвіду ми надамо вам повний та професійний сервіс.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами