Image

Послуги автосервісів та автомийок останнім часом користуються значним попитом у першу чергу внаслідок того, що у власників транспортних засобів дещо покращилося й фінансове становище, через що вони можуть звертатися за допомогою до фахівців, а не самостійно намагатися виконувати ремонт у домашніх умовах.

Для спорудження автосервісів і автомийок можуть використовуватися різні матеріали, але на сьогоднішній день все популярнішими стають сендвіч-панелі. Це зумовлено їх технічними характеристиками та функціональними можливостями. Наша компанія готова вам запропонувати свої послуги зі спорудження ангарів із сендвіч панелей під СТО за найдоступнішими на ринку цінами!

Основні переваги


Наша компанія готова будь-якої миті побудувати автосервіс із сендвіч панелей з наданням замовнику гарантії на певний термін експлуатації. Перш ніж скористатися такою можливістю, варто звернути увагу на такі переваги цієї послуги:

 1. Доступна для більшості наших клієнтів вартість. Вона розраховується попередньо на підставі того, які саме роботи потрібні та в якому обсязі. Під час зведення об’єкта ціна не змінюється (за умови відсутності внесення змін до проекту).
 2. Швидкий термін будівництва. Це зумовлено як використовуваними матеріалами, і наявністю всього необхідного професійного устаткування.
 3. Можливість реалізації як типових, а й індивідуальних проектів. Вони розробляються з урахуванням особливостей майданчика, технічних можливостей матеріалів та потреб замовника.
 4. Надійність та високий рівень міцності. Внаслідок цього конструкція будівлі тривалий час може експлуатуватися без виникнення будь-яких проблем з нею.
 5. Велика команда досвідчених спеціалістів. Всі вони мають необхідні практичні навички та теоретичні знання, що дозволяють їм виконувати реалізацію проектів максимально якісно.
 6. Підбиття всіх необхідних комунікацій. Йдеться про електрику, водопостачання, каналізації, вентиляцію тощо.
 7. Повна відповідність будівництва чинним в Україні нормам та стандартам. Внаслідок цього клієнти не мають проблем із введенням будівлі в експлуатацію.


Увага! Окрім зведення СТО із сендвіч панелей, наші фахівці готові вам запропонувати будівництво критих спортивних споруд та багатьох інших об’єктів.

Ми гарантуємо офіційне укладання угоди. У підписаному двосторонньому договорі зазначаються основні правничий та обов’язки кожної із сторін. Виконання всього процесу зведення виконуємо в обумовлені терміни. Ми виключаємо можливість виникнення затримок, оскільки має великий досвід спорудження каркасних будівель.

Таким чином, ми готові розробити для вас проект автосервісу із сендвіч панелей і протягом нетривалого періоду часу реалізувати його у повній відповідності до всіх ваших вимог та побажань.

Від чого залежить вартість спорудження автосервісу?


Якщо вам потрібний автосервіс із сендвіч панелей під ключ, ціна його споруди може залежати від цілого ряду різноманітних факторів. Серед них фахівці нашої компанії виділяють такі:

 • використання типового проекту або розробка індивідуального;
 • площа споруди та її габаритні розміри;
 • складність архітектурної ідеї;
 • кількість та види необхідних матеріалів;
 • надання додаткових послуг;
 • особливості оздоблення;
 • комунікації, що підводяться і т.д.


Під час будівництва боксу сервісу вартість усіх необхідних матеріалів розраховується насамперед. Після цього складається кошторис на види робіт, що надаються замовнику. Остаточна ціна не змінюється під час виконання поставленого завдання, якщо проект не вносяться будь-які коригування.

На склади із металоконструкцій успішно використовуються в багатьох регіонах країни. Це свідчить про їхню високу якість і надійність експлуатації. У кожному конкретному випадку фахівці компанії розробляють індивідуальні рішення, що дозволяють впоратися з проблемами, що виникають. Це в результаті призводить до дійсно хорошого результату, що відповідає своїй вартості.

Якщо ви бажаєте замовити будівництво станцій технічного обслуговування транспортних засобів у нас, звертайтесь за допомогою за вказаними на сайті контактами!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами