Image

На будь-яких стадіях будівельно-монтажної роботи є потреба в обслуговуванні робочого персоналу. З цією метою зводяться тимчасові споруди, які поділяються на три групи:

 • Допоміжного призначення
 • Житлові, культурно-побутові та інші будинки
 • Ліквідовані після закінчення будівництва (дороги, бокси)


Споруди можуть надаватися для обслуговування окремого об’єкта в рамках проекту, а не всієї площі забудови. Такі споруди є необхідними для створення комфортних умов планомірного розгортання робіт на майданчику. А, як відомо, чим кращі умови, тим вища якість роботи і тим швидше досягається результат. На даний момент будівництво тимчасових будівель і споруд входить до організації будівництва основного об’єкта, яка, своєю чергою, має на меті забезпечити якісну споруду з найменшими трудовими та матеріальними витратами, і, як наслідок, вчасно ввести об’єкт в експлуатацію.

Часто, для економії коштів та часу, використовують швидкомонтовані блоки разом із вже готовими металевими каркасами та панелями, які збирають на місці. Процес займає трохи більше тижня, залежно від необхідних розмірів і замовлених матеріалів.

Тимчасові виробничі споруди


Варто зазначити, що тимчасова споруда відрізняється від капітального, найчастіше, відсутністю фундаменту та непридатністю до занадто тривалої експлуатації, як ті ж житлові будинки. Як правило, такі будинки зводяться на збірних блоках або тимчасових майданчиках. Одна з основних вимог до всіх непостійних споруд незалежно від інших факторів – можливість швидкого монтажу та демонтажу без додаткових витрат. Тому будь-який об’єкт усередині будівництва, що підходить під цей опис, привозиться на місце або відразу цілісним, або збирається за принципом конструктора, без використання будь-яких сумішей.

Найбільш часті запити замовників щодо тимчасових споруд це продовольчі кіоски, житлові вагончики і невеликі бокси під склад матеріалу, що швидко витрачається.

Металоконструкції від ПМК-1


Конструкції з металів, сплавів або їх комбінації, що використовуються у будівництві. Збираються дома будівництва об’єкта і складаються з безлічі елементів, які від типу будівлі, висоти, площі тощо.

До їх виробництва допускаються лише професійні інженери та технологи, які працюють на виділених виробничих площах з відповідним технологічним обладнанням. Ми пропонуємо замовникам лише сертифіковане виготовлення та монтаж металоконструкцій, оскільки розуміємо, що недобросовісна робота на будь-яких етапах може призвести не тільки до додаткових тимчасових та матеріальних витрат, але й до повного закриття проекту.
Якісне обслуговування клієнта включає безліч етапів роботи, на кожному з яких сам замовник може переконатися у старанності співробітників ПМК-1. Комплекс складається з таких етапів:

 • Виклик фахівця на будівельний об’єкт
 • Розробка проекту з чітким дотриманням усіх стандартів та правил
 • Обговорення особистих побажань клієнта
 • Виробництво замовлення за індивідуальним планом або вибір готового шаблону
 • Транспортування на територію об’єкта та складування
 • Навантаження та розвантаження деталей
 • Складання конструкцій та монтаж
 • Подальше обслуговування


На відміну від цілісних, розбірні металоконструкції спрямовані на максимальне скорочення ваших витрат та підвищення зручності, тому мають великий попит при порівняно низькій ціні.

Ціни на виготовлення металоконструкцій


Незважаючи на те, що використання металоконструкцій – один із найдешевших методів, розцінки все одно сильно залежать від типу запланованого об’єкта та наявності індивідуальних креслень. Конструкція повинна бути не просто заданої форми, а й здатної витримати на одних металевих профілях великі завантаження, тому великий відсоток вартості піде на проектування. Як матеріали клієнту на вибір надається як профілі стандартного типу, так і специфічні, тому ціни обговорюються індивідуально. Саме тому замовник отримує доступні ціни на виготовлення металоконструкцій, гарантію якості та можливість контролю виробництва на всіх етапах, а також постійний зв’язок з нами.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами