Image

Одна з найчастіших проблем, з якими доводиться давати собі раду на невеликому складі – це брак місця. Це складне питання, яке стає ще важчим через зростання цін на ринку нерухомості, фактор, що робить розширення складських приміщень дорогим, а витрати не завжди прийнятними.

Організація внутрішнього простору складу – це копітка робота, яка потребує точного розрахунку. Перший крок у розробці дизайн-проекту складу полягає у точному вимірі фактичного робочого простору. Далі потрібно вирахувати площу, яку займає архітектурні елементи (опори, перегородки і т.д.). Дане дослідження необхідне оцінки альтернативних рішень, дозволяють краще організувати наявне простір промислового приміщення.

Все ще хочете купити складське приміщення у Києві? Ми пропонуємо вам чудовий альтернативний варіант, який дозволить заощадити гроші і при цьому буде таким же функціональним та практичним в експлуатації.

Будівництво складських приміщень під ключ


Поточні темпи розвитку будівельної сфери вимагають від учасників ринку будівництва в рекордні терміни. Збірні споруди допомагають здавати об’єкти в рекордні терміни, не жертвуючи при цьому якістю споруди.

Наші складські приміщення під ключ поєднують у собі простоту металоконструкцій та надійність фундаментних об’єктів, стійкість до погодних умов та підвищеного навантаження. Монтаж таких складів займає мало часу, а за надійністю вони зовсім нічим не поступаються аналогам цегли та бетонних блоків.

Основна причина, через яку все більше і більше підприємців обирають будівництво збірних складів, полягає в тому, що цей процес економить кошти та ресурси. Для зведення цих приміщень не потрібно залучення великої будівельної техніки та великої кількості працівників. Всього одна бригада професіоналів здатна впоратися із завданням і за короткий час монтувати склад із нуля.

Якщо ви турбуєтеся про те, скільки коштує побудувати складське приміщення, поспішаємо вас запевнити, що це набагато вигідніше рішення, ніж зведення стаціонарної будівлі під ключ. Звернувшись до наших фахівців ви можете уточнити всі деталі, що цікавлять, і докладний розрахунок вартості.

Послуга будівництва під ключ передбачає:

  • Створення індивідуального дизайн-проекту складського приміщення. На етапі проектування збірних конструкцій закладають основи успішного будівництва.
  • Виробництво конструктивних елементів.
  • Доставка та збирання конструкції.
  • Підготовка до введення в експлуатацію


Будівництво промислової будівлі займе мінімальну кількість часу, а результат роботи радуватиме замовника довгі роки, це ми вам гарантуємо!

Що важливо враховувати під час вибору


Для того, щоб побудувати складське приміщення, не потрібно заливати глибокий фундамент або бити палі. Після того, як проектувальники проаналізують та оцінять специфіку ґрунту, кліматичні характеристики місцевості, а також межі розташування ґрунтових вод, можна приступати до підготовки місцевості.

При зведенні швидкомонтованих конструкцій перевага надається дрібно заглибленим фундаментам. Металеві елементи основи та оздоблювальні панелі зазвичай поставляються із заводу в комплекті з інструкціями зі збирання. Професійна бригада виконає монтаж за лічені дні та підготує приміщення до введення в експлуатацію.

Також, вибираючи будівництво складських приміщень під ключ, потрібно звернути належну увагу на дотримання вимог безпеки до конструкцій, що легко зводяться. Дотримання норм і правил пожежної безпеки потрібне ще на стадії проектування. Це означає, що сировина та матеріали, що використовуються для реалізації складу, обов’язково мають бути виготовлені з вогнетривкого матеріалу.

Оскільки несучі елементи збірних конструкцій виготовляються із сталі, за рівнем вогнестійкості їх належать до третього типу. Це означає, що ізоляція та інші матеріали, що використовуються для зведення, повинні мати високу вогнетривкість.

Підбивши підсумки…


У наших консультантів ви можете дізнатися приблизну вартість будівництва та робіт з їхньої професійної збірки. Також ми пропонуємо вам спорудження каркасних будівель з металоконструкцій, торгових центрів, промислових та офісних будівель. Консультацію надаємо абсолютно безкоштовно плюс допоможемо зробити точний розрахунок, визначитися з вибором відповідних матеріалів, дізнатися підсумкову вартість послуг. Зв’язатися зі співробітниками ПМК-1 можна зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або замовивши зворотній дзвінок.

Незалежно від того, що вам необхідно облаштувати, гаражі, автомийки, спортивні споруди, житлові будинки або просто збудувати літню веранду, звертайтесь до наших менеджерів. Ми завжди раді новим клієнтам!

Складські приміщення наземні

Детальніше

Складські приміщення підземні

Детальніше

Складські приміщення закриті

Детальніше

Складські приміщення напівзакриті

Детальніше

Складські приміщення відкриті

Детальніше

Складські приміщення спеціалізовані

Детальніше

Складські приміщення материальні

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами