Image

Абсолютно новий напрямок в архітектурі, що пропонує безліч практичних функцій, а також можливість пересування та мобільності – це сучасні модульні приміщення. Збірні, готові до використання модульні конструкції, створені з використанням технологій нового покоління, пропонують швидке та безпечне виробництво та дуже економічний житловий та робочий простір для багатьох сфер життя. Їхня основна особливість – модульне складання, тому при необхідності їх можна демонтувати і перенести в інше місце складання.

Що таке модульні будівлі та в чому їх переваги

Модульні будівлі складаються із певних частин. Це конструкції, окремі частини яких виготовляються на заводі, а потім збираються за бажанням замовника. Завдяки сучасним досягненням в архітектурі та особливим технологіям складання модульні будови тепер можуть бути такими ж зручними, як будинки, збудовані з використанням традиційних методів будівництва. Вони більше не поступаються традиційним об’єктам у таких аспектах:

 • з погляду якості матеріалів;
 • тепло- та звукоізоляції;
 • міцності та довговічності;
 • естетичність.


Вони пропонують можливість будувати швидко та практично. Ви отримуєте естетичний, сучасний і міцний модульний ангар, витрачаючи набагато менше часу і грошей, ніж потрібно на будівництво капітальної конструкції з бетону або цегли.

Інженери та архітектори створюють інноваційні, готові до використання швидкобудуюємі модульні будівлі під ключ у Києві. Вони забезпечують безпеку та естетику на високому рівні. Проекти готуються в комп’ютерній системі і точно за ними, включаючи всі деталі, відбувається виробництво на сучасних заводах за новітніми технологіями. Окремі компоненти, що становлять всю конструкцію від стін до даху, від вікон до дверей, ретельно упаковуються та завантажуються відповідно до міжнародних транспортних стандартів. Їх можна імпортувати до будь-якої точки країни, де вони збиратимуться.

Модна будівельна система – це остання версія продукції, створена промисловістю збірних сталевих конструкцій. Ця система, що складається з модулів із сталевих каркасів, рекомендується для капітальних будівель, де важливі висока якість та швидке будівництво. Це особливо вигідне рішення для проектів із великою кількістю схожих приміщень. Оскільки виробництво модулів відбувається на заводі, а формування фундаменту відбувається на місці, час, необхідний для всього будівництва, скорочується на 30-50% порівняно з традиційними методами будівництва. Особливо вигідно використовувати ці модульні споруди та будівлі під офіс, хоча в інших сферах технологія також затребувана.

Модульні будівлі можна розбирати і використовувати повторно, тому що вони з’єднуються системою болтів і гайок і мають дуже легку конструкцію, тому їх легко транспортувати в будь-яку потрібну точку і збирати на місці.

Модульне будівництво – відмінне альтернативне рішення


Будинки можуть бути спроектовані як повністю із збірних модулів, так і частин у поєднанні із залізобетонними або сталевими будинками. Дана система підходить як для одноповерхових, так і для двоповерхових будинків.

Деякі переваги модульних будівель:

 • Виконання більшої частини роботи та виготовлення окремих компонентів на заводі скорочує втрати часу через несприятливі погодні умови.
 • Завершення будівництва за менший час призводить до більш високої окупності інвестицій.
 • Завод виконує від 60 до 90% будівництва безкаркасних ангарів, включаючи всі електромонтажні, вентиляційні та оздоблювальні роботи.
 • Роботи, які проводяться безпосередньо на будівельному майданчику, обмежені, оскільки більшість монтажних процесів відбувається на заводі.
 • Будівлі можуть бути спроектовані відповідно до конкретних вимог, наприклад, для дуже високих або дуже низьких температур, здатних чинити опір снігу та сильному вітру, високій вологості тощо.
 • Ці конструкції служать довго і тому підходять для постійних будівель. Вони можуть бути спроектовані з урахуванням регіональної специфіки та з урахуванням побажань конкретного замовника.
 • Модульні будівлі можуть бути адаптовані до широкого спектру використання та розташування. Тому можна відрегулювати необхідний рівень теплоізоляції і природного освітлення.
 • Оскільки це збірна будівельна система (будь то модульні автосервіси, побутовки чи торгові центри) її виготовлення, транспортування та монтаж виконуються у дуже короткі терміни.


Модульні будівлі дуже легкі і їхня базова ціна набагато нижча, ніж у звичайних систем. Вони можуть бути встановлені без використання надійного фундаменту, що полегшує витрати.

Зверніть увагу, що ми реалізуємо не тільки виробництво модульних будинків, але також проектування та будівництво АЗС під ключ, зупинки, побутовки, охоронні споруди, приватні будинки тощо.

Виготовлення модульних будинків під ключ

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами