Image

Варто розуміти, що ремонт та оздоблення котеджів — це досить важкий процес, котрий потребує багато сил, навичок та фінансових коштів на реалізацію розроблених ідей. Саме тому такими роботами повинні займатись професіоналі, котрі мають відповідний досвід, ресурси та можливості. Їх можна знайти у нашій компанії «ПМК-1», яка уже більш ніж 20 років надає клієнтам якісні та надійні послуги у сфері будівництва.

Якщо вам потрібен ремонт квартир чи будинків у Києві від 3500 гривень за 1 м2, тоді звертайтесь до нас прямо зараз — за вказаними на сайті контактними даними!

.модний капітальний ремонт квартир

Основні переваги наших послуг

Наша компанія «ПМК-1» спеціалізується на цілому комплексі різноманітних робіт: від проєктування та перепланування до ремонту старих приміщень та зведення котеджів з нуля. Перш ніж звернутись до нас за допомогою, варто проаналізувати наступні переваги послуг:

 • високий рівень професіоналізму майстрів;
 •  доступні більшості замовників ціни;
 • розробка індивідуальних рішень для кожного об’єкту;
 • значний досвід роботи;
 • висока якість виконання поставлених задач.

Таким чином, звернувшись до нас, ви отримаєте дійсно надійний ремонт будинку чи квартири, який буде не тільки красивим, але й довговічним.

.

Реконструкція старих будинків

Часто будівництво приватних будинків у Києві відбувається на ділянках, котрі вже зайняті іншими об’єктами. Саме тому в таких випадках проводять реконструкції, що передбачають повну зміну конфігурації старих споруд. Ми готові надати клієнтам найкращі рішення щодо того, як можна перепланувати наявні на території будинки таким чином, щоб нові об’єкти були дійсно зручними та комфортними для їхніх власників.

.

Часткова та повна реконструкція

Часткова реконструкція старого будинку передбачає збереження більшості його стін з добудовою нових частин споруди. Таким чином, основний розмір об’єкту залишається попереднім. Це дозволяє дещо зекономити кошти замовника.

Повна реконструкція може стосуватись абсолютної зміни конфігурації старої споруди. Почасти вона стосується і несучих стін.

.приклад ремонту ванної кімнати та туалету під ключ

Як замовити будівництво «під ключ»

Наша компанія по будівництву будинків пропонує замовникам комплексні рішення, котрі передбачають виконання абсолютно всіх типів будівельних робіт. Саме тому ми готові реалізувати будь-який об’єкт від стадії його проєктування до стадії оздоблення стін.

Спектр послуг компанії складається з проведення наступних робіт:

 • розробка проєктної документації;
 • продумування індивідуального дизайну;
 • підготовка будмайданчику;
 • здійснення земляних робіт;
 • закладення фундаменту;
 • зведення стін на покрівлі;
 • облаштування дверних та віконних отворів;
 • оздоблення поверхонь стін, підлоги та стелі.

Ви хочете побудувати будинок «під ключ» у Київській області? Ви потребуєте кваліфікованої допомоги в проєктуванні квартири? Тоді наші фахівці — саме ті люди, котрі вам потрібні!

.

Ремонт роблять для покращення функціональності, зміни простору та підвищення комфорту. Щоб зробити все якісно та швидко, необхідні навички та досвід. Не обійтися також без якісних інструментів та матеріалів. Тому втілити усі задуми самостійно досить складно. Новий підхід до ремонтних робіт — коли все враховано та зафіксовано — кияни обирають все частіше. Довіра до тих, хто працює чітко, чесно, професійно, злагоджено, а головне, вкладається у певні терміни, зростає у рази. Для реалізації таких завдань зверніться до нашої компанії, яка надає будинки під ключ у Київській області.

.

Що включає ремонт?

Перший критерій класифікації ремонтних робіт — місце проведення. Ремонт у квартирі та приватному будинку відрізняються за обсягом завдань та складністю виконання.

Основні етапи у процесі:

 • заміна елементів інтер’єру;
 • відновлення параметрів приміщень;
 • оновлення чи зведення частин екстер’єру.

Обов’язково при ремонті та оздобленні котеджів враховуються функціональні, технічні та естетичні аспекти. Простими словами, якщо фундамент будинку не розрахований на велике навантаження, то компанія-виконавець не зможе звести другий поверх за технічними можливостями. Але запропонує реалізувати мансардний варіант, який виглядає не менш красиво та просторо.

.так виглядає елітний ремонт квартир

Причини проведення ремонту

Фактори, що передують ремонту квартир та будинків у Києві бувають дуже різні, але їх найчастіше поєднують у дві основні категорії. Перша — технічні причини, друга — естетичні. До технічних обставин відносять руйнування частин будівель чи пошкодження конструкцій. Тобто тріщини у стінах, обвали, вологопроникність покрівлі, просідання фундаменту.

Естетичні чинники включають незадоволеність зовнішнім виглядом приміщень всередині чи зовні. Такий вид ремонту включає також перепланування та косметичний ремонт.

.

Що пропонує компанія «ПМК-1»?

Наша компанія з будівництва будинків «ПМК-1»  працює на ринку 20 років. Згуртована команда — це професіонали, які мають досвід і знання необхідні для виконання робіт будь-якої складності. Також, робота з нашою компанією це стабільність, надійність та відмінний результат, яким ви будете безперечно задоволені. У роботі ми використовуємо лише якісні матеріали, перевірені часом.

.

Які роботи виконуємо?

Звертаючись до нас, ви отримуєте послуги від будівництва фундаменту до поклейки багетів. Виконуємо:

 • зведення будівель з нуля;
 • перепланування приміщень;
 • екстер’єрні роботи;
 • реконструкції будинків
 • ремонт під ключ.

Пропонуємо послуги з проєктування та перепланування, дизайнерського оформлення кімнат. Вартість будівництва будинку в київській області або будівництва котеджу ви можете уточнити у менеджера, залишивши свій номер телефону.

Компанія з будівництва та ремонту приватних будинків «ПМК-1» завжди складає план для проведення ремонтних робіт та укладає із замовником контракт, після чого вартість послуг залишається незмінною під час робочого процесу, тому ви можете не переживати. Зробити дуже хороший та довговічний ремонт — дорого, але воно того варте. І це набагато вигідніше, ніж коли некваліфіковані робітники просять щоразу щось докупити чи доплатити.

Увага! У нас ви також можете купити захисні ролети за вигідними цінами.

.Що входить до ремонтної кампанії 2022 року

Переваги співпраці з нами

Часи, коли люди самостійно робили ремонт будинку, пішли в минуле. Сьогодні понад 90% людей звертаються за допомогою до організацій, що спеціалізуються на цьому. Звичайно, знайти спеціаліста недорого можна на сайті оголошень, запитати у знайомих нарешті звернутися за допомогою до сусіда, у якого золоті руки. І все-таки набагато надійніше вибрати компанію, яка не перший рік на ринку пропонує ретельно продуманий план ремонту з реальними розцінками. Сьогодні найкраща приватна будівельна компанія «ПМК-1» виконує найякісніший та найміцніший ремонт будинків.

Коли ви тільки думаєте про ремонт, він здається чимось хаотичним. Незрозуміло, як розпочати і з чого почати… Не дивно, що в результаті він затягується на роки, бюджет постійно збільшується, а момент новосілля стає примарним. Звернувшись до професіоналів ви отримаєте гарантію та постійний стабільний бюджет складеного плану ремонту.

Укладаючи договір із компанією «ПМК-1», ви знімаєте із себе турботи про пошук матеріалів, інструментів. Також уникаєте проблем із вирішенням інженерних питань. Ми дбаємо про відповідність побажанням замовника, дотримання обумовленого бюджету.

Наша компанія відповідає за якість будівництва приватних будинків у Києві, чітко дотримується умов договору. Злагодженість, організованість діяльності команди робить ремонт чи будівництво швидким. Логістична схема постачання матеріалів підвищує економічну вигоду для клієнта.

Співпраця з «ПМК-1» обмежить ваші проблеми. Клієнту залишиться лише насолоджуватися результатом.

Основна перевага нашої будівельної компанії — економія часу. Ви можете використовувати його для приємніших речей, і залишатися впевненим, що робота буде виконана вчасно та якісно. А ще збережіть свої нерви. Це особливо важливо у сьогоднішніх реаліях.

Захисні ролети

Детальніше

Реконструкція старих будівель

Детальніше

Елітний ремонт

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами