Image

Комплекс робіт зі зведення приватного будинку починається з підготовки будівельного проекту (вже готового чи індивідуально розробленого). Тут варто зазначити, що індивідуальний проект може бути дорожчим, а його підготовка потребує більше часу. Однак, його найбільша перевага – це врахування всіх ваших уподобань та індивідуальних потреб. На цьому етапі важливо виявити максимальну уважність та скрупульозність, оскільки будівельний проект є підставою для подання заяви на отримання дозволу на будівництво.

Базові етапи будівництва


Перший етап будівництва приватного будинку з цегли – це підготовка, яка зазвичай починається з огородження всього будівельного майданчика. Наступним кроком буде визначення точного розташування вашого будинку. Слід пам’ятати, що проведення розмітки в польових умовах може здійснюватись лише уповноваженою особою. Після того, як об’єкт розмічено, ділянка вирівнюється та готується фундамент під приватний будинок, планується підвал, якщо такий передбачений проектом. При зведенні фундаменту необхідно пам’ятати про утеплення підземної частини будівлі та розведення горизонтальних елементів каналізації.

У деяких випадках комплекс робіт зі зведення приватного будинку на перших етапах також передбачає виконання дренажу для захисту фундаменту від шкідливого впливу вологи.

Наступні етапи будівництва будинку – зведення каркасу будівлі


Старт другого етапу слід відкласти до весняних місяців. Сюди включається будівництво всіх зовнішніх стін, стель, сходів. Після завершення цих робіт будівельники приступають до виконання кроквяної ферми, димаря, покрівельного покриття та можливої ​​установки мансардних вікон.

На наступному етапі будівництва ми наголошуємо на виконання електромонтажних, сантехнічних і газових робіт. Також встановлюємо вхідні двері, віконні рами.

Після того, як установка каркасу буде завершена, наш сертифікований спеціаліст відвідує об’єкт, проводить огляд та підтверджує дотримання всіх норм, необхідних для майбутнього введення будинку в експлуатацію та його безпечного використання протягом багатьох років.

Увага! Якщо вас цікавить будівництво приватних будинків під Києвом чи області – звертайтесь до перевірених фахівців ПМК-1. Наші співробітники допоможуть знайти ідеальний проект приватного будинку з цегли та виконають все у найкращому вигляді.

Ще один етап починається з установки опалювальної системи. Виконавши ці роботи, приступаємо до оздоблення інтер’єру будинку. Ці роботи включають: монтаж внутрішніх перегородок, оздоблення всіх житлових та технічних приміщень (підвалу та горища), встановлення вимикачів та розеток та інші оздоблювальні роботи. Усі без винятку внутрішні оздоблювальні роботи у приватних будинках проводяться висококласними фахівцями, які мають за плечима величезний досвід та відповідні знання для реалізації найсучасніших дизайнерських рішень.

Також у процесі будівництва приватного будинку з нуля під ключ необхідно утеплити зовнішній фасад будівлі. Однак, цей етап може змінюватись в залежності від побажань та вимог замовника. Після завершення останнього етапу будівництва нерухомість перебуває у стані «під ключ».

Як бачите, процес будівництва кожного приватного будинку складається з кількох постійних етапів. Покроково ознайомивши вас з етапами будівництва, ми можемо розпочати підписання договору та реалізації проекту. Зі свого боку гарантуємо систематизоване виконання всіх взятих на себе зобов’язань, і не важливо будувати будівництво котеджів або дачних будиночків ціна на які в рази нижча.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами