Image

Керамічний блок виготовляється з глини, піску та води, це екологічно чистий будівельний матеріал, популярність якого зростає з кожним роком. Керамічні блоки відрізняються від цегли своїми розмірами, тому на будівництво приватних будинків з керамоблоків йде менше часу. Для цього типу будівельного матеріалу характерна велика кількість внутрішніх порожнин, завдяки чому він має набагато кращі параметри теплоізоляції, ніж цегла.

Види керамічних блоків та їх застосування у будівництві


Є керамічні блоки спеціально призначені для зведення несучих та зовнішніх стін, їх можна використовувати для зведення перегородок. Їхня основна перевага висока тепло- і звукоізоляція. Існують універсальні варіанти, які є максимально економічним вибором. З цієї цегли можна зводити всі види стін: зовнішні, внутрішні, несучі та перегородки. Також є блоки, призначені для зведення зовнішніх багатошарових стін, наприклад, двох та тришарових, а також для зведення несучих перегородок.

Для задоволення особливих потреб можна вибрати керамічні блоки із заповненням порожнеч із мінеральної вати. Такі пустотілі цеглини мають кращі теплові властивості, тому вони хоч і дорожчі, але дозволяють пропустити дорогий етап утеплення будівлі. Після зведення коробки приватного будинку з цегли із заповненням із мінеральної вати стіни просто оштукатурюють та фарбують.

Також до переваг всіх типів керамічної пустотілої цегли відносять дуже низьке, практично нульове поглинання вологи. Але погано розташовані керамічні блоки дуже легко пошкодити, тому потрібно бути максимально уважним і акуратним під час кладки.

Ще одна перевага – великі розміри, які в кілька разів перевищують обсяги керамічної цегли.

Найпопулярніші розміри керамоблоків
Керамічні блоки мають зовні рифлену структуру, завдяки якій кожен елемент підходить до наступного. Будівництво керамічної цегли не тільки швидше, але й набагато дешевше, ніж будівництво з керамічної цегли. Великі блоки дозволяють заощадити на стикових швах, яких для цього матеріалу буде незрівнянно менше.

Що стосується найпопулярніших розмірів по ширині блоків:

 • 80 мм;
 • 188 мм;
 • 250 мм;
 • 288 мм;
 • 375 мм;
 • 380 мм;
 • 440 мм.


По висоті:

 • 220 мм;
 • 238 мм.


По довжині це можуть бути варіанти:

 • 188 мм;
 • 220 мм;
 • 248 мм;
 • 375 мм;
 • 498 мм.


При будівництві стіни з керамічної пустотілої цегли завжди важливо дотримуватися рекомендацій виробника. При цьому потрібно ретельно дотримуватись розташування зазорів, тоді блоки зберігають хороші теплові властивості. Якщо змінити розташування цих проміжків, то ремонтно-будівельні роботи в приватному будинку знадобляться набагато швидше, тому що основний структурний матеріал втратить більшу частину своїх теплоізоляційних властивостей.

Основні переваги будинків із керамічних блоків


Наша сучасна будівельна компанія приватних будинків при виборі клієнтами технології будівництва будівлі з керамоблоків гарантує:

 1. Хороші теплоізоляційні властивості стін за доступною ціною. Відповідно, економія на опаленні надалі.
 2. Забезпечення добрих звукоізоляційних властивостей. Це особливо важливо для будинків, збудованих поряд з жвавими вулицями, заводами тощо.
 3. Легкість будови. Стіни з пустотілої керамічної цегли легше, ніж з інших матеріалів.
 4. Швидкі терміни будівництва. За рахунок розмірів основного матеріалу будівля зводиться швидко та якісно.
 5. Економію матеріалів, що використовуються. Для зведення стіни потрібно набагато менше матеріалу, що з’єднує блоки, ніж у разі використання цегли;
 6. Спрощення зовнішніх оздоблювальних робіт у приватних будинках;
 7. Абсолютну екологічність матеріалу;
 8. Високу стійкість до пошкоджень і, відповідно, довговічність


Якщо ви не хочете витрачати час на очікування, а бажаєте отримати готову будівлю на ділянці за кілька тижнів або навіть днів – пропонуємо купити готовий модульний будинок.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами