Image

Контейнерні будинки – це безперечна новинка на нашому ринку, рішення, альтернативне традиційному будівництву. Багато людей зацікавлені в інноваційних ідеях будівництва нерухомості через невисоку вартість інвестицій. Але чи варто вибирати контейнерний будинок, що про це говорять інвестори і чи вигідно буде будинок із контейнерів купити в Україні? Давайте розглянемо ці питання докладніше.

Особливості контейнерного будівництва


Житлові контейнери є модульними будинками, які створюються з модульних контейнерів. Окремі компоненти можна комбінувати один з одним, створюючи житлові будинки будь-якого типу та розміру. Відразу зазначимо, що головною перевагою є доступна вартість збірних будинків контейнерного типу.

Ціна створення функціонального та комфортного житлового простору однозначно нижча, ніж у разі споруд, побудованих за традиційною технологією, наприклад, із блоків чи цегли.

Житлові будинки з контейнерів також прості у збиранні, а терміни будівництва дуже короткі. Їх можна пристосувати для проживання за кілька тижнів. Додатковою перевагою цього рішення є мобільність – за потреби контейнери можна транспортувати та встановити на новому місці.

Інтер’єр можна оформити будь-яким способом, використовуючи різні оздоблювальні матеріали. Тепловий комфорт усередині будинку забезпечується за рахунок належної теплоізоляції будівлі. Все це робить будинки та дачі з блок-контейнерів дедалі популярнішими в нашій країні.

Технології будівництва будинків із контейнерів


Як будуються контейнерні будинки? Проекти конструкцій включають насамперед сталевий каркас, який є частиною, на якій будується будівля. Каркас виготовлений із нержавіючих профілів. Інші елементи конструкції оцинковані та додатково армовані. Звісно, ​​це єдині компоненти. У конструкції також є теплоізоляція з пінополіуретану або мінеральної вати.

Наступний етап – це проведення електромонтажних та сантехнічних робіт, оздоблення контейнерних блоків зсередини. Для цього цілком можна використовувати гіпсокартон або ДСП, а також інші матеріали, що часто використовуються – наприклад, дерево, пластик, натуральний або штучний камінь.

Як не крути, а модульні контейнерні рішення, як і проекти будинків з металоконструкцій, є чудовою альтернативою традиційним технологіям будівництва нерухомості.

Що стосується дизайну будівель, він дуже специфічний і, безумовно, сподобається не всім. Люди, які віддають перевагу більш традиційному будівництву, навряд чи оцінять такі рішення, як будинки з контейнерів. Україна, як і раніше, досить скептично ставиться до інноваційних житлових будинків.

Негативні асоціації контейнерів із будинками для робітників чи будівельників також не на користь будівель цього типу. Будинки-контейнери популярні переважно в Західній Європі та Америці. Саме там створюються інноваційні об’єкти нерухомості з оригінальним дизайном, які надихають прогресивних українських інвесторів. Розкішні контейнерні будинки мають безліч переваг:

  • відповідають суворим критеріям енергозбереження;
  • вони повністю екологічні;
  • можуть бути обставлені у сучасному стилі;
  • велика кількість скління, також вмонтованого в стелю, робить інтер’єр добре освітленим;
  • ціна на будинок із контейнерів найбільш доступна.


Великі будинки з контейнерів можна звести навіть із кількох десятків модулів. Основні приміщення, такі як вітальня, кухня або їдальня, зазвичай з’єднуються між собою, що створює функціональний відкритий простір. Немає жодних обмежень щодо облаштування інтер’єру та простору навколо будинку.

Наша компанія також займається реконструкцією будинків у Києві, зведення комерційних, сільськогосподарських будівель та офісних будівель. Звертайтесь, будемо раді співпраці!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами