Чому модульні будинки дешевші?

Модульний будинок — сучасний різновид житлової споруди, що підкуповує швидкістю зведення та меншими фінансовими витратами, якщо порівнювати з класичним будівництвом. Ціна модульних будинків окупає себе, адже вони стають повноцінною житловою площею з усіма зручностями на десятки років. Але за рахунок чого досягається така економія і чи це не позначається на якості житла?

Конструкційні особливості модульного будинку, що дозволяють заощадити

Проєкти будинків з модулів є конструкції, які збирають на заводі в готових блоків. Тому не потрібно проводити тривалі будівельні роботи на місці зведення та залучати будівельних підрядників. Це стає одним із плюсів, що дозволяють заощадити гроші. Крім цього, конструкція модульного будинку дає можливість зберегти гроші за рахунок наступних нюансів:

 • використання мінімально необхідної кількості матеріалу — нічого зайвого, тільки справді корисні компоненти;
 • зниження витрат на зведення об’єкта на місці — блоки на підготовленій ділянці можна зібрати в єдину конструкцію за кілька годин;
 • гнучкий підбір внутрішнього оздоблення та комунікацій відповідно до потреб замовника;
 • всі виробничі етапи від проєктування модульного будинку до його зведення виконує та сама компанія — немає потреби переплачувати за послуги посередників і будівельних підрядників.

Однак ми будуємо дома із модульних елементів без надмірної економії. Це означає, що використовуються якісні матеріали із високим рівнем міцності. Вони витримують температурні коливання, погодні дії, механічні навантаження та інші несприятливі чинники.

Деякі недбайливі виробники модульних будинків намагаються заманити покупців низькими цінами продукції. Однак такий підхід не зовсім правильний. Спокуса заощадити може призвести до того, що матеріали швидко стануть непридатними і доведеться робити ремонт раніше запланованого часу. Радимо все ж таки адекватно оцінювати ситуацію і не купувати модульні будинки «за копійки».

Інші переваги модульних будинків

Будівництво під ключ по готовому проєкту тішить привабливою ціною. Також замовник може скористатися такими перевагами:

 • мобільну конструкцію можна за необхідності зібрати та транспортувати на нове місце;
 • внутрішнє оздоблення, у тому числі меблі, комунікації та дизайн, заздалегідь підбираються за погодженням з клієнтом;
 • відсутність потреби прибирати будівельну ділянку після завершення робіт, тому що сміття майже не буде;
 • гарантований термін служби модульного будинку від 50 років, що дозволяє не часто витрачатися на ремонтні послуги;
 • збереження максимальної кількості тепла за рахунок використання енергоефективних матеріалів та якісного утеплення.

Ще одним важливим нюансом стає той факт, що модульні будинки вимагають значно меншої кількості дозволів на будівництво, ніж об’єкти капітального будівництва. Таким чином, можна заощадити на бюрократичній процедурі, адже не потрібно буде оформляти велику кількість дозвільних документів.

Хоча це не означає, що модульне будівництво можна проводити взагалі без будь-яких документів. Потрібно отримати певну дозвільну документацію, у тому числі на проведення каналізації, електрики, опалення, водопостачання та інших комунікаційних систем.

Які матеріали потрібні для модульного будинку

Важливо грамотно вибрати, з якого матеріалу краще збудувати будинок. У сучасній будівельній практиці при виготовленні блочного каркаса перевага надається металу та дереву. Металеві конструкції з нержавіючої сталі забезпечують будівлі максимальну міцність, а для внутрішнього оздоблення використовується натуральна деревина.

Матеріали повинні бути не тільки міцними та зносостійкими, але й натуральними. Не допускається застосування хімічних та токсичних компонентів, які можуть негативно впливати на довкілля та здоров’я людини. Тому пластикові елементи використовуються досить рідко.

Ключову роль при створенні комфортабельного клімату відіграють утеплювальні матеріали. Як утеплювач застосовуються мінеральна і базальтова вата, пінопласт. Компоненти забезпечують добрий рівень захисту від вологості, пари, вітру, а також відмінну звукоізоляцію. Вони слабо схильні до горіння, що важливо для пожежної безпеки будівлі.

Не можна назвати однозначно, які матеріали потрібні для модульного будинку. Наповнення залежить від умов будівництва, вимог замовника. Тому наша компанія «ПМК-1» пропонує індивідуальні проєкти, в яких кожен елемент внутрішнього та зовнішнього оздоблення підібраний під побажання конкретного клієнта. Хоча є також типові моделі, які мають заздалегідь спроєктовані параметри — кількість кімнат, квадратура, матеріали та інше.

Етапи будівництва модульного будинку

Доступна вартість модульних будинків у порівнянні з об’єктами капітального будівництва пов’язана також з мінімізацією кількості виробничих етапів. Більшість робіт виконується на заводі, а будівельна частина безпосередньо на місці займає невелику кількість часу.

Коли ми говоримо про проєкти та ціни готових будинків під ключ, то маємо на увазі будівництво з нуля на абсолютно порожній ділянці. Готовий будинок повністю готовий до проживання, в ньому є всі необхідні комунікації, так що можна відразу ж заселятися і насолоджуватися комфортом (за бажанням доповнити внутрішнє оздоблення).

Щоб отримати надійний модульний будинок, необхідно до трьох місяців. За цей період виконуються такі виробничі етапи:

 • укладання офіційного договору на будівництво;
 • вибір одного із типових проєктів або затвердження індивідуального замовлення з урахуванням усіх побажань клієнта;
 • складання готових блоків на заводі відповідно до затвердженого плану — стадія займає 1-2 місяці залежно від рівня попиту;
 • підготовка фундаменту для будівництва;
 • доставка готової конструкції вантажним транспортом на місце будівництва та безпосередній монтаж.

На монтажні роботи йде від кількох годин до кількох днів, і це етап з мінімальними витратами часу. Більшість виробничого періоду конструкції готуються на фабриці. Це позбавляє вас від клопоту, пов’язаного з розміщенням будівельників. Найчастіше монтажна бригада з кількох людей приїжджає на місце, оперативно збирає модульний будинок із блоків, та їде того ж дня.

Додатково проводяться роботи з внутрішньої обробки та прокладання комунікацій. Коли ви в’їжджаєте в модульний будиночок, там вже є каналізація, опалення, освітлення, сантехніка, меблева фурнітура та інші блага сучасної цивілізації, без яких не обійдеться жодна людина.

Варіанти модульних конструкцій

Використання готових модульних блоків дозволяє зводити будинки будь-якої складності та розміру. Які бувають модульні будинки — фактично, вони можуть бути будь-якими. Можна створити будинки для проживання однієї людини, сім’ї з кількох людей або цілого робочого колективу.

Тому модульні будиночки – це не вузьконаправлені житлові будинки. Вони підходять для організації проживання працівників, створення адміністративних установ, котелень, дач, багатьох інших споруд комерційного чи приватного характеру. Обмеженням вибору стають лише фінансові можливості замовника.

Розмір модульних будинків може стартувати від 15 кв. Від того, скільки людей живуть у модульному будинку ,залежить його підсумкова квадратура. Житловий простір опрацьовується таким чином, щоб кожен мешканець отримав достатню кількість вільного місця, не відчував дискомфорту.

Літній будиночок для дачі під ключ. або повноцінний житловий простір для тривалого проживання великої родини – незалежно від поставленого завдання, компанія «ПМК-1» готова реалізувати її максимально якісно. Ми продовжуємо допомагати українцям у непрості воєнні часи, забезпечуючи їх комфортним і при цьому житлом, що швидко зводиться. Команда професіоналів чітко знає, як потрібно діяти задля досягнення ефективного результату.

Ще статті

 • Icon
 • Icon

Вибір типу прибудови до будинку – який варіант підходить вашим потребам?

Спорудження прибудови до будинків – це спосіб розширення простору приватного об’єкта. Потреба виникає за необхідності...

Детальніше

Вибір матеріалів для ремонту покрівлі: порівняння різних типів покриттів та їхні переваги

Розвиток будівельних технологій призвів до появи безлічі видів покрівельних матеріалів. Це викликає складнощі, коли потрібно...

Детальніше

Оцінювання стану будівлі перед відновленням: основні етапи та методи діагностики

Перед тим як виконувати відновлення будівлі, необхідно провести її технічне обстеження. Процедура включає оцінку поточного стану...

Детальніше

Планування реконструкції будинку: як почати і що врахувати

Реконструкція житлового будинку – це процедура, спрямована на поліпшення умов проживання. Вона може виконуватися в низці...

Детальніше

Етапи будівництва будинку: від вибору місця до завершення проекту

Щоб побудувати будинок з нуля, необхідно пройти кропіткий багатоетапний шлях. На виході можна отримати власне житло, яке стане...

Детальніше

Технічні виклики під час будівництва додаткових приміщень у будинку

Прибудова до приватного будинку – це додаткове приміщення, яке може знадобитися для вирішення різних завдань. Вона може...

Детальніше

Обслуговування покрівлі: як зберегти дах у хорошому стані

Через об’єктивні причини дах житлового будинку є однією з найбільш вразливих точок, яка вимагає специфічного догляду. З плином...

Детальніше

Зруйновані будинки як об’єкт реконструкції

Повне руйнування будинку внаслідок негативного вікового впливу не є для нього вироком. Ремонт і реконструкція житлових будівель...

Детальніше

Особливості реконструкції житлових приміщень

У кожної будівлі є обмежений термін експлуатації, після завершення якого вона переходить в аварійний статус і стає непридатною...

Детальніше

Ефективне планування приватного будинку

Житлове будівництво будинку під ключ – це процедура, яка виконується за чітко складеним планом. Для отримання якісного житла,...

Детальніше

Сучасні виклики в міському плануванні: модульні приміщення як рішення

Традиційні об’єкти капітального будівництва в сучасних умовах мають низку проблем. Вони вимагають тривалого часу на...

Детальніше

Безпека та стійкість: як модульні приміщення витримують екстремальні умови

Щоб побудувати модульні приміщення, необхідно в заводських умовах виготовити окремі блоки, після чого транспортувати їх до місця...

Детальніше

Технології та інновації в проектуванні каркасно-тентових конструкцій

Розвиток будівельної сфери призвів до появи нових технологій у каркасно-тентовому будівництві для сільського господарства та...

Детальніше

Сільське господарство і тентові споруди 

У сільському господарстві дедалі активніше використовуються швидкобудуюємі конструкції – каркасно-тентові споруди, що...

Детальніше

Ефективність і стійкість каркасно-тентових конструкцій

Для формування надійних і сучасних металевих споруд використовується каркасно-тентова конструкція. Вона поєднує в собі...

Детальніше
преимущества модульного дома

Переваги модульних дачних будинків перед традиційними котеджами

Одним із популярних варіантів використання модульних приміщень є зведення дачних будинків. Такий спосіб будівництва набирає все...

Детальніше
мобильный вагон дом коричневый

Інновації у мобільних вагон-будинках: майбутнє житла на колесах

Модульне будівництво тимчасових споруд — інноваційний підхід, що дозволяє швидко зводити житлові об’єкти для різних потреб....

Детальніше
мобільні вагони будинки де купити

Екологічні аспекти мобільних вагон-будинків: стійкість та ефективність

Мобільні вагон-будинки — це різновид тимчасових споруд, які відрізняються не тільки доступною вартістю та скороченим періодом...

Детальніше
мобильный домик

Мобільні вагон-будинки: новий тренд у житлі

Мобільні вагон-будинки — це модульні споруди які використовуються для організації тимчасового проживання людей. Вони...

Детальніше

Бюджетний ремонт: поради щодо зниження витрат без втрати якості

В умовах сучасних реалій багато хто з нас стикається з необхідністю економії, особливо коли йдеться про речі далеко не першої...

Детальніше

Екологічні матеріали в ремонті: Турбота про планету та здоров’я

У світі, де екологічні проблеми стають все більш гострими, а турбота про здоров’я та комфорт свого житла набуває особливого...

Детальніше

Сучасні тенденції дизайну інтер’єру: як вибрати стиль для ремонту?

Зміна тенденцій та стилів в інтер’єрі відбувається з такою ж приголомшливою швидкістю, як у світі моди. Щороку з’являються...

Детальніше

Інноваційні технології в блочно-модульних котельнях: роль автоматизації та віддаленого управління

Блочно-модульна котельня – сучасний об’єкт, призначений для вироблення гарячої води для подачі до систем централізованого...

Детальніше

Безпека та надійність: блочно-модульні котельні на виробничих та комерційних об’єктах

Блочно-модульні котельні – потрібний напрямок на українському ринку. Конструкції забезпечують ряд переваг, зокрема мінімізацію...

Детальніше

Гнучкість та масштабованість: розширення опалювальної системи з використанням блочно-модульних котелень.

Блоково-модульна газова котельня все частіше обладнується для опалення житлових та промислових об’єктів. Причиною цього є...

Детальніше

Екологічні переваги блочно-модульних котелень: зменшення викидів та покращення стабільності навколишнього середовища

Блоково-модульна газова котельня – це універсальна конструкція, яка використовується для опалення житлових приміщень чи...

Детальніше

У чому різниця між каркасним та модульним будинком?

Коли люди замислюються про побудову швидкомонтованих конструкцій, виникає закономірне питання про те, яка різниця між каркасним...

Детальніше

Чи можна жити в модульному будинку цілий рік?

Щоб одразу відповісти на запитання: «Чи можна жити в модульному будинку весь рік?», наведемо яскравий приклад. У 2021 році один із...

Детальніше

Чому модульні будинки дешевші?

Модульний будинок — сучасний різновид житлової споруди, що підкуповує швидкістю зведення та меншими фінансовими витратами, якщо...

Детальніше

Як довго служать модульні будинки?

Модульні будинки є популярними будівельними конструкціями, тому що їх можна звести за мінімальний період часу. Вони стали...

Детальніше

Що входить в реконструкцію будинку?

З кожним роком послуги реконструкції будівель стають все більш актуальними у зв’язку з тим, що багато споруд XX століття поступово...

Детальніше

Які будинки можна реконструювати?

Перебудова будинку — це досить складний процес, адже він вимагає врахування не тільки сучасних норм зведення споруд, але і їх...

Детальніше

Що таке ремонт під ключ?

Послуга ремонту з нуля користується популярністю серед клієнтів будівельних компаній. Комплекс робіт різного плану виконується...

Детальніше

Чи потрібний дозвіл на реконструкцію будинку?

Завдяки реконструкції будівель можна підвищити рівень комфорту та якості життя у своїй оселі. У нашій країні дуже багато старих...

Детальніше

Які вимоги до блочно-модульної котельні?

Блокова котельня — єдина опалювальна конструкція, яка ідеально підходить для початку швидкого використання в конкретний момент...

Детальніше

Як вибрати вагон-будинок?

Вагони-будинки — це мобільні конструкції, основне призначення яких полягає у забезпеченні комфортабельного місця для...

Детальніше

Чи можна замовити модульний будинок за своїм дизайном?

Сучасна модульна конструкція — це будівля, що складається з попередньо сконструйованих блоків, що виготовляються на заводі, але...

Детальніше

Які етапи ремонту?

Ремонт котеджів та квартир — це складний процес, який виконує у кілька етапів. Кожен із них має свої особливості, які...

Детальніше

Коли можна проводити ремонтні роботи?

Перш ніж замовити ремонт квартир, обов’язково необхідно отримати інформацію про всі особливості його проведення. Насамперед,...

Детальніше

Що потрібно знати під час вибору котельні?

Незалежно від того,яке проектування котельні ви не обрали, обов’язково необхідно вивчити основні особливості всіх типів...

Детальніше

Що таке модульна котельня?

Модульні конструкції протягом багатьох десятиліть набирали належної популярності, через що зараз стали новим трендом у...

Детальніше

Які бувають типи котельні?

Забезпечення автономними джерелами тепла стало одним із пріоритетів багатьох житлових будинків, офісів, шкіл, спортивних центрів...

Детальніше

Що входить у ремонтні роботи?

Ремонт квартири чи будинку — це не лише покращення власних житлових умов, а й інвестиція у ваше майбутнє. Хороший дизайн впливає...

Детальніше

Переваги мобільних вагонів-будинків

Мобільний будинок-вагончик із зручностями підходить для вирішення різних завдань: тимчасового проживання виїзних бригад,...

Детальніше

Планування вагонів-будинків

Повноцінним будиночком для тимчасового розміщення працівників є вагончик побутового призначення на колесах. Він оперативно...

Детальніше

Матеріали для виготовлення мобільних вагонів-будинків

Будівництво вагончика на колесах для житла — гарний вибір для організації тимчасового проживання працівників. Мобільні...

Детальніше

Переваги модульних будинків

Сьогодні максимально популярним серед українців стає модульний будинок для постійного проживання. Швидкомонтовані конструкції...

Детальніше

Матеріали для будівництва модульних будинків

Будівництво будинку під ключ — це зведення модульної споруди з окремих металоконструкцій. Блоки заздалегідь виготовляють на...

Детальніше

Будівництво модульних будинків

Модульний будинок — житлова конструкція, яка зібрана з окремих металевих блоків. Конструктивні елементи виготовляють на заводі,...

Детальніше

Переваги сучасних модульних будинків

Все частіше у різних регіонах України з’являються сучасні модульні будинки. Якщо спочатку це було зумовлено їх перевагами...

Детальніше

Фундамент під котеджі

Фундамент - найважливіша частина будь-якої будівлі. На ньому все тримається і без якісно виконаного монтажу можна пустити під укіс...

Детальніше

Зовнішні оздоблювальні роботи в котеджах

Завершальним етапом всього будівництва стають оздоблювальні роботи, які надають будові закінчений і естетичний...

Детальніше

Пристрій фундаментів

Перша і незамінна частина конструкції, яка в буквальному сенсі тримає на собі всю будівлю і не дає йому розвалитися або просісти -...

Детальніше