Чи можна жити в модульному будинку цілий рік?

Щоб одразу відповісти на запитання: «Чи можна жити в модульному будинку весь рік?», наведемо яскравий приклад. У 2021 році один із найбагатших людей світу Ілон Маск продав особняк і переїхав до модульного будинку. Розташовується житло в Техасі, його площа становить менше сорока квадратних метрів. Усередині передбачено все для комфортного проживання. Випадок став воістину відкриттям для тих, хто вважав такі споруди тимчасовим варіантом, що потребує жертв у зручностях.

Далі поговоримо про те, що являють собою такі будівлі і в чому їх відмінності від каркасних.

Побудови модульного типу: що це таке?

Модульний будинок — це будова, що створюється із окремих готових частин. Секції виготовляються на заводах. На виробництві виконують дерев’яні конструкції каркасу, обшивку стін, утеплення фасаду, водопровідні та каналізаційні системи, електрику. Складання відбувається безпосередньо на ділянці.

На завершення робіт замовник отримує облаштоване житло сучасного типу з усіма необхідними комунікаціями. Утеплення, кондиціювання та система обігріву дозволяє з комфортом проводити час у будинку незалежно від пори року.

Завдяки сучасним технологіям будівництво від нуля до повної готовності займає близько місяця. Термін служби подібних будинків складає п’ятдесят років і більше. Модульні конструкції — чудова альтернатива класичним спорудам із цегли або газобетону.

В загальному, готові будинки під ключ недорого для постійного проживання із готових заводських секцій бувають трьох типів:

 1. Із дерев’яним каркасом.
 2. З металевим каркасом.
 3. На основі контейнерів та транспаків.

У наших широтах найбільшою популярністю користуються споруди перших двох категорій. Будинки із металевим каркасом відрізняються більшою вартістю матеріалів. При цьому мають меншу енергоефективність у порівнянні з аналогами на основі дерева.

Переваги каркасних будов

Перший плюс будівель із модулів — відсутність сміття та бруду. Оскільки зведення стін, даху та оздоблення не передбачає проведення роботи з бетоном, ґрунтом тощо. Тому потреба у капітальному прибиранні території, вивезенні будівельного сміття та залишків того, з чого будують модульні будинки, практично немає.

Наступна перевага полягає у швидкості зведення житла. Термін створення каркасної будови вдвічі менший за будівництво аналогічного за звичайними технологіями. Після замовлення моделі на заводі, на виготовлення секцій потрібно від 20 до 30 днів. Складання дачних будиночків недорого на місці розташування займає 5-10 днів.

Не потрібно давати час відстоятися бетонному фундаменту та цементним стяжкам. Виробництво частин відбувається у заводських цехах, тому немає жодної залежності від погодних умов.

Про інші переваги модульних будинків детально можна прочитати тут. Перерахуємо деякі плюси коротко:

 1. Енергоефективність.Технології збірного каркасу передбачають застосування сучасних утеплювачів. Кожна частина розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей місцевості та кліматичних умов. У виробництві передбачають сучасні вимоги до зберігання тепла.
 2. Можливість зміни площі.Завдяки тому, що будівництво збирають як конструктор, її можна добудувати будь-якої миті. Тобто, з часом, якщо виникне потреба, житло можна розширити. Додати можна не лише кілька приміщень, та й ще один поверх.
 3. Варіативність оформлення. Ринок пропонує різні варіанти дизайну. Компанія «ПМК-1» спеціалізується на виробництві будівель за стандартними та індивідуальними проєктами. Якщо хвилює чи красиво виглядає модульний будинок, перегляньте фото вже готових конструкцій. Впевнені, що будь-які сумніви у вас відпадуть. Оформлення екстер’єру відбувається на розсуд замовника. Крім того, можна закласти підвальне приміщення.
 • Фінансова доступність. Звичайно, будинок під ключ, проєкти та ціни багато в чому залежить від дизайну, площі, матеріалів. Але навіть з урахуванням усіх витрат, вартість буде значно нижчою від цегляних або газоблочних будов. Зниження ціни відбувається завдяки мінімальному чорновому оформленню, оскільки стіни ідеально рівні. Також заощадити вдасться на полегшеному фундаменті, оскільки житло з окремих секцій набагато легше за традиційні.

Не варто зважати на те, що подібні будівлі досить просто перевезти на нове місце установки. Така споруда — це чудове рішення, коли можна жити у модульному будинку навіть під час переїзду.

Чому швидкобудуємі споруди підходять для постійного проживання?

Конструкції модульного типу — оптимальний спосіб отримати власне житло у короткий термін. При цьому немає потреби витрачати колосальні суми на його придбання.

Каркасні приміщення підходять для постійного проживання з низки причин. А саме:

 1. Подібні конструкції відрізняються високими показниками міцності. Завдяки унікальним технологіям виробництва панелей, вони мають стійкість до негативного впливу води. Тому не варто переживати чи захищений модульний будинок від вологи та різких перепадів температур.
 2. Побудови можна встановлювати на таких земельних ділянках, які не призначені для капітального будівництва. Для будівництва не потрібна специфічна документація.
 3. Швидкомонтовані будинки відмінно утримують тепло, тому жити в них зручно протягом усього року. Для помірно-холодного клімату можна навіть відмовитися від системи опалення.
 4. Хороша шумоізоляція — ще одна причина жити цілий рік у каркасному житлі. Також важливий момент: чи безпечно будувати модульний будинок для проживання. При виробництві швидкомонтованих конструкцій використовують виключно безпечні матеріали та сировину, тому людям і домашнім тваринам нічого не завдасть шкоди.

Щоб визначитися з вибором, зв’яжіться з менеджерами нашої компанії за вказаними номерами телефону або написавши в месенджер.

Де замовити модульний будинок в Україні?

Компанія «ПМК-1» займається розробкою проєктів, виробництвом та встановленням модульних будинків. У роботі використовуємо надійні матеріали, тому гарантуємо довговічність конструкцій.

Працюємо з кожним клієнтом індивідуально. Розробляємо варіанти споруд, дизайнів з урахуванням побажань замовника. Консультуємо, що краще вибрати у модульному будинку. Беремо до уваги фінансові можливості, особливості розміщення та клімату. Внутрішнє оформлення виконуємо за бажанням клієнта.

У нас можна замовити будівництво будинку під ключ. На першому етапі клієнт визначається з тим, якого формату будівля потрібна — готовий проєкт або на індивідуальне замовлення. Далі проводиться розрахунок вартості. Складається кошторис. Після затвердження всіх пунктів запускається виробництво модульних будівель на заводі.

Готові частини транспортуються на ділянку, де їх збирають робітники. Далі підключаються потрібні комунікації. Обов’язково перевіряються всі системи і тільки після цього житло готове прийняти нових господарів.

Якщо хочете міні будинок купити в Україні, звертайтесь до компанії «ПМК-1». Ми знаємо, як створити надійний простір для вашого комфортного життя.

Ще статті

 • Icon
 • Icon

Вибір типу прибудови до будинку – який варіант підходить вашим потребам?

Спорудження прибудови до будинків – це спосіб розширення простору приватного об’єкта. Потреба виникає за необхідності...

Детальніше

Вибір матеріалів для ремонту покрівлі: порівняння різних типів покриттів та їхні переваги

Розвиток будівельних технологій призвів до появи безлічі видів покрівельних матеріалів. Це викликає складнощі, коли потрібно...

Детальніше

Оцінювання стану будівлі перед відновленням: основні етапи та методи діагностики

Перед тим як виконувати відновлення будівлі, необхідно провести її технічне обстеження. Процедура включає оцінку поточного стану...

Детальніше

Планування реконструкції будинку: як почати і що врахувати

Реконструкція житлового будинку – це процедура, спрямована на поліпшення умов проживання. Вона може виконуватися в низці...

Детальніше

Етапи будівництва будинку: від вибору місця до завершення проекту

Щоб побудувати будинок з нуля, необхідно пройти кропіткий багатоетапний шлях. На виході можна отримати власне житло, яке стане...

Детальніше

Технічні виклики під час будівництва додаткових приміщень у будинку

Прибудова до приватного будинку – це додаткове приміщення, яке може знадобитися для вирішення різних завдань. Вона може...

Детальніше

Обслуговування покрівлі: як зберегти дах у хорошому стані

Через об’єктивні причини дах житлового будинку є однією з найбільш вразливих точок, яка вимагає специфічного догляду. З плином...

Детальніше

Зруйновані будинки як об’єкт реконструкції

Повне руйнування будинку внаслідок негативного вікового впливу не є для нього вироком. Ремонт і реконструкція житлових будівель...

Детальніше

Особливості реконструкції житлових приміщень

У кожної будівлі є обмежений термін експлуатації, після завершення якого вона переходить в аварійний статус і стає непридатною...

Детальніше

Ефективне планування приватного будинку

Житлове будівництво будинку під ключ – це процедура, яка виконується за чітко складеним планом. Для отримання якісного житла,...

Детальніше

Сучасні виклики в міському плануванні: модульні приміщення як рішення

Традиційні об’єкти капітального будівництва в сучасних умовах мають низку проблем. Вони вимагають тривалого часу на...

Детальніше

Безпека та стійкість: як модульні приміщення витримують екстремальні умови

Щоб побудувати модульні приміщення, необхідно в заводських умовах виготовити окремі блоки, після чого транспортувати їх до місця...

Детальніше

Технології та інновації в проектуванні каркасно-тентових конструкцій

Розвиток будівельної сфери призвів до появи нових технологій у каркасно-тентовому будівництві для сільського господарства та...

Детальніше

Сільське господарство і тентові споруди 

У сільському господарстві дедалі активніше використовуються швидкобудуюємі конструкції – каркасно-тентові споруди, що...

Детальніше

Ефективність і стійкість каркасно-тентових конструкцій

Для формування надійних і сучасних металевих споруд використовується каркасно-тентова конструкція. Вона поєднує в собі...

Детальніше
преимущества модульного дома

Переваги модульних дачних будинків перед традиційними котеджами

Одним із популярних варіантів використання модульних приміщень є зведення дачних будинків. Такий спосіб будівництва набирає все...

Детальніше
мобильный вагон дом коричневый

Інновації у мобільних вагон-будинках: майбутнє житла на колесах

Модульне будівництво тимчасових споруд — інноваційний підхід, що дозволяє швидко зводити житлові об’єкти для різних потреб....

Детальніше
мобільні вагони будинки де купити

Екологічні аспекти мобільних вагон-будинків: стійкість та ефективність

Мобільні вагон-будинки — це різновид тимчасових споруд, які відрізняються не тільки доступною вартістю та скороченим періодом...

Детальніше
мобильный домик

Мобільні вагон-будинки: новий тренд у житлі

Мобільні вагон-будинки — це модульні споруди які використовуються для організації тимчасового проживання людей. Вони...

Детальніше

Бюджетний ремонт: поради щодо зниження витрат без втрати якості

В умовах сучасних реалій багато хто з нас стикається з необхідністю економії, особливо коли йдеться про речі далеко не першої...

Детальніше

Екологічні матеріали в ремонті: Турбота про планету та здоров’я

У світі, де екологічні проблеми стають все більш гострими, а турбота про здоров’я та комфорт свого житла набуває особливого...

Детальніше

Сучасні тенденції дизайну інтер’єру: як вибрати стиль для ремонту?

Зміна тенденцій та стилів в інтер’єрі відбувається з такою ж приголомшливою швидкістю, як у світі моди. Щороку з’являються...

Детальніше

Інноваційні технології в блочно-модульних котельнях: роль автоматизації та віддаленого управління

Блочно-модульна котельня – сучасний об’єкт, призначений для вироблення гарячої води для подачі до систем централізованого...

Детальніше

Безпека та надійність: блочно-модульні котельні на виробничих та комерційних об’єктах

Блочно-модульні котельні – потрібний напрямок на українському ринку. Конструкції забезпечують ряд переваг, зокрема мінімізацію...

Детальніше

Гнучкість та масштабованість: розширення опалювальної системи з використанням блочно-модульних котелень.

Блоково-модульна газова котельня все частіше обладнується для опалення житлових та промислових об’єктів. Причиною цього є...

Детальніше

Екологічні переваги блочно-модульних котелень: зменшення викидів та покращення стабільності навколишнього середовища

Блоково-модульна газова котельня – це універсальна конструкція, яка використовується для опалення житлових приміщень чи...

Детальніше

У чому різниця між каркасним та модульним будинком?

Коли люди замислюються про побудову швидкомонтованих конструкцій, виникає закономірне питання про те, яка різниця між каркасним...

Детальніше

Чи можна жити в модульному будинку цілий рік?

Щоб одразу відповісти на запитання: «Чи можна жити в модульному будинку весь рік?», наведемо яскравий приклад. У 2021 році один із...

Детальніше

Чому модульні будинки дешевші?

Модульний будинок — сучасний різновид житлової споруди, що підкуповує швидкістю зведення та меншими фінансовими витратами, якщо...

Детальніше

Як довго служать модульні будинки?

Модульні будинки є популярними будівельними конструкціями, тому що їх можна звести за мінімальний період часу. Вони стали...

Детальніше

Що входить в реконструкцію будинку?

З кожним роком послуги реконструкції будівель стають все більш актуальними у зв’язку з тим, що багато споруд XX століття поступово...

Детальніше

Які будинки можна реконструювати?

Перебудова будинку — це досить складний процес, адже він вимагає врахування не тільки сучасних норм зведення споруд, але і їх...

Детальніше

Що таке ремонт під ключ?

Послуга ремонту з нуля користується популярністю серед клієнтів будівельних компаній. Комплекс робіт різного плану виконується...

Детальніше

Чи потрібний дозвіл на реконструкцію будинку?

Завдяки реконструкції будівель можна підвищити рівень комфорту та якості життя у своїй оселі. У нашій країні дуже багато старих...

Детальніше

Які вимоги до блочно-модульної котельні?

Блокова котельня — єдина опалювальна конструкція, яка ідеально підходить для початку швидкого використання в конкретний момент...

Детальніше

Як вибрати вагон-будинок?

Вагони-будинки — це мобільні конструкції, основне призначення яких полягає у забезпеченні комфортабельного місця для...

Детальніше

Чи можна замовити модульний будинок за своїм дизайном?

Сучасна модульна конструкція — це будівля, що складається з попередньо сконструйованих блоків, що виготовляються на заводі, але...

Детальніше

Які етапи ремонту?

Ремонт котеджів та квартир — це складний процес, який виконує у кілька етапів. Кожен із них має свої особливості, які...

Детальніше

Коли можна проводити ремонтні роботи?

Перш ніж замовити ремонт квартир, обов’язково необхідно отримати інформацію про всі особливості його проведення. Насамперед,...

Детальніше

Що потрібно знати під час вибору котельні?

Незалежно від того,яке проектування котельні ви не обрали, обов’язково необхідно вивчити основні особливості всіх типів...

Детальніше

Що таке модульна котельня?

Модульні конструкції протягом багатьох десятиліть набирали належної популярності, через що зараз стали новим трендом у...

Детальніше

Які бувають типи котельні?

Забезпечення автономними джерелами тепла стало одним із пріоритетів багатьох житлових будинків, офісів, шкіл, спортивних центрів...

Детальніше

Що входить у ремонтні роботи?

Ремонт квартири чи будинку — це не лише покращення власних житлових умов, а й інвестиція у ваше майбутнє. Хороший дизайн впливає...

Детальніше

Переваги мобільних вагонів-будинків

Мобільний будинок-вагончик із зручностями підходить для вирішення різних завдань: тимчасового проживання виїзних бригад,...

Детальніше

Планування вагонів-будинків

Повноцінним будиночком для тимчасового розміщення працівників є вагончик побутового призначення на колесах. Він оперативно...

Детальніше

Матеріали для виготовлення мобільних вагонів-будинків

Будівництво вагончика на колесах для житла — гарний вибір для організації тимчасового проживання працівників. Мобільні...

Детальніше

Переваги модульних будинків

Сьогодні максимально популярним серед українців стає модульний будинок для постійного проживання. Швидкомонтовані конструкції...

Детальніше

Матеріали для будівництва модульних будинків

Будівництво будинку під ключ — це зведення модульної споруди з окремих металоконструкцій. Блоки заздалегідь виготовляють на...

Детальніше

Будівництво модульних будинків

Модульний будинок — житлова конструкція, яка зібрана з окремих металевих блоків. Конструктивні елементи виготовляють на заводі,...

Детальніше

Переваги сучасних модульних будинків

Все частіше у різних регіонах України з’являються сучасні модульні будинки. Якщо спочатку це було зумовлено їх перевагами...

Детальніше

Фундамент під котеджі

Фундамент - найважливіша частина будь-якої будівлі. На ньому все тримається і без якісно виконаного монтажу можна пустити під укіс...

Детальніше

Зовнішні оздоблювальні роботи в котеджах

Завершальним етапом всього будівництва стають оздоблювальні роботи, які надають будові закінчений і естетичний...

Детальніше

Пристрій фундаментів

Перша і незамінна частина конструкції, яка в буквальному сенсі тримає на собі всю будівлю і не дає йому розвалитися або просісти -...

Детальніше