Image

Процес будівництва затишного котеджу складається з кількох постійних етапів. Варто переконатися, що кожен із них уже врахований на етапі підготовки. Покроково ознайомившись з етапами будівництва, ми можемо добре підготуватися до всього процесу – отже, систематизувати та покращити будівельні роботи. Як будувати будинок? Список буде досить довгий, особливо якщо розглядати всі процеси крок за кроком, починаючи з проектування і до введення будівлі в експлуатацію. Проте, поетапне будівництво котеджу складається з кількох щаблів, про які ми й поговоримо.

З чого розпочати будівництво будинку


Перші кроки – це формальні приготування. Запам’ятайте, що це один із найважливіших етапів, і ми ніколи не повинні їх нехтувати. На цьому етапі збираються всі документи, дозволи та узгодження, а також визначаються основні характеристики майбутнього котеджу.

Варто зазначити, що індивідуальний будівельний проект може бути трохи дорожчим, ніж вже наявний типовий варіант, а його підготовка вимагатиме більше часу. Однак його найбільша перевага – це врахування ваших уподобань та індивідуальних потреб.

Також забігаючи наперед скажемо, що котеджі під ключ – це одна з найпопулярніших послуг на сьогоднішній день. Наші клієнти з Києва та області, а також інших регіонів України воліють замовляти весь пакет послуг та не турбуватися про формальності у процесі будівництва.

Будівництво зазвичай починається з огородження майданчика та розмітки ділянки у польових умовах. Далі йде облаштування фундаменту – надзвичайно важливого елемента будівлі, який украй важливий для будівництва міцного, надійного та довговічного котеджу. виконання та подальше посилення фундаменту. Як правило, на цьому етапі проводиться:

  • Розмітка меж будинку;
  • Підготовка ґрунту;
  • Землерійні роботи;
  • Монтаж опалубки;
  • Утеплення фундаменту;
  • Дренаж будівлі;
  • Безпосередньо заливання фундаменту.


Безпосередньо зведення коробки котеджу


Відкрита оболонка складається з коробки котеджу: готових стін (як зовнішніх, так і внутрішніх), перекриттів, бетонних сходів, конструкції даху з димоходом.

Цей етап має на увазі наступний обсяг робіт:

  • Зведення несучих стін та перегородок;
  • Облаштування сходів;
  • Монтаж конструкції даху;
  • Опалубка даху;
  • Установка черепиці або іншого покриття
  • Утеплення покрівлі;
  • Встановлення димоходу.


Що стосується вартості цього етапу – тут багато залежить від обраного матеріалу. Наприклад, вартість будівництва приватного будинку з газоблоку буде набагато нижчою, ніж з цегли, а у разі вибору модульної технології вдасться ще більше заощадити.

Наступний етап будівництва – це так звана закрита оболонка. Що має на увазі цей термін? Встановлення віконних рам, вхідних дверей, гаражних воріт, зовнішніх сходів і т.д. І завершальний етап – це вже оздоблення котеджу таким чином, щоб він був готовий до заселення.

Якщо ви вже моніторили ринок, то бачили що ціни на приватні будинки різні. І при цьому люди вважають за краще будувати свій власний котедж з нуля, а не купувати вже готовий об’єкт нерухомості у ріелторів. По-перше, це вигідніше, по-друге дозволяє врахувати всі ваші вимоги та побажання, а по-третє, ви зможете бути впевненими в якості робіт і матеріалів, що використовуються при будівництві.

Зовнішні оздоблювальні роботи в котеджах

Детальніше

Фундамент під котеджі

Детальніше

Котедж із СІП панелей

Детальніше

Котеджі з цегли

Детальніше

Котеджі із газоблоків

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами