Image

Будівництво будинку – досить тривалий, дорогий і проблемний захід … Так думають багато, але не ми! За більш ніж 20 років успішної діяльності на ринку наша компанія ПМК-1 реалізувала сотні різнопланових проектів як звичайних житлових будинків, так і котеджів, дачних будиночків, тимчасових споруд тощо. Головне у нашій справі чітко розуміти, що будівництво – це багатоетапний захід , і неправильне планування процесу може спричинити збільшення інвестиційних витрат, затягування термінів здачі об’єкта і зниження якості роботи. Нижче ми крок за кроком намагатимемося розглянути всі етапи будівництва котеджу з нуля під ключ і дати їм короткий опис.

Увага! Почніть будівництво будинку з перевірки того, чи можете ви це дозволити. Скористайтеся допомогою наших співробітників та за допомогою калькулятора вартості будівництва перегляньте ціни на котеджі з газоблоків прямо зараз.

Будівництво від «а» до «я»


Перед початком будівельних робіт ми маємо вирішити всі формальні питання. Після покупки ділянки ви надаєте нам місцевий план зонування, і ми разом вибираємо будівельний проект. Далі нам потрібно перевірити технічні умови на підведення інженерних мереж, а також перевіряти ще раз додаткову документацію, що випливає з положень місцевого законодавства.

Після виконання всіх формальностей ми можемо приступити до будівельних робіт і реалізації проекту будинку з газоблоку.

На першому етапі готуємо котловани під обраний тип фундаменту та встановлюємо вологоізоляцію. Варто пам’ятати, що фундамент повинен добре підходити до ваги будівлі, а також відповідати здатності грунту, що несе. У деяких випадках рекомендується додатковий дренаж для захисту фундаменту від надмірного зволоження. Також цьому етапі робіт необхідно розвести всі елементи каналізаційної системи.

Наступним етапом будівельних робіт стане будівництво самої конструкції будівлі – несучих стін та перегородок, сходів, перекриттів та покрівлі (найчастіше клієнти вибирають односхилу покрівлю для котеджу з газоблоків). Для роботи потрібно кілька професійних бригад, які зроблять все якісно, ​​швидко та з гарантією.

Наступний етап будівництва – це капітальне оздоблення будинку та підготовка його до проживання. Всі зовнішні оздоблювальні роботи в котеджах можуть відрізнятися в залежності від побажань замовників.

Введення котеджу в експлуатацію


Варто підкреслити, що вартість котеджу безпосередньо залежить від того стану, в якому здаватиметься будинок. Якщо в договорі прописаний весь комплекс робіт «під ключ», то крім влаштування електричних, водопровідних, каналізаційних та газових мереж, що регулюються положеннями законодавства, відбувається повне внутрішнє оздоблення приміщень, фарбування стін, укладання настінної плитки, монтаж внутрішніх сходів тощо. Після завершення робіт необхідно провести випробування та ввести в експлуатацію всі системи. Пам’ятайте, що це може виконувати лише авторизований інсталятор.

Зауважте, що вибираючи пакет «під ключ» ви також можете включити в проект благоустрій території навколо котеджу. Звертайтесь, з радістю допоможемо вам із вибором!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами