Image

Завершальним етапом всього будівництва стають оздоблювальні роботи, які надають будові закінченого та естетичного вигляду. Однак навіть тут розслаблятися ще рано. Як і на будь-якому етапі, тут потрібен хороший розрахунок та правильний підбір усіх матеріалів, а також умілі руки. Базова зовнішня обробка заміського будинку відрізнятиметься від обробки адміністративної будівлі або того ж котеджу. Це все дрібниці, які згодом впливають на якість роботи та її довголіття.

Зовнішні роботи, зазвичай, складаються з кількох етапів. Починається все з вибору матеріалів, яких безліч. Кожен відрізняється своїми візуальними характеристиками та необхідними витратами, тому найкраще на початкових стадіях робіт консультуватися з професіоналами.
Так, металоконструкції для будівництва будинку вимагають більшої кількості витрат для приведення споруди в презентабельний вигляд.

Як обробка найпопулярнішими матеріалами є:

  • Фасадна фарба
  • Декоративна штукатурка
  • Різні види плиток від керамічної до кам’яної.


Штукатурка є найдешевшим і не завжди поганим способом. Після впорядкування стін на них наноситься фарба і облицювання можна вважати завершеною. Штукатурка буває різних форм та візерунків, проте від цього залежить і її ціна, оскільки існує безліч способів виконання робіт, які дають зовсім різний результат.
Найдорожче і надійніше виходить плитка: вона не вимагає регулярного оновлення, на відміну від фарби, і за нею легше доглядати. Однак використовувати плитку є сенс не на всіх ділянках будинку, а, наприклад, на ганку або балконі. Тобто там, де матеріали найчастіше зазнають забруднення.
Якщо наймати людей для виконання цієї роботи, господареві регулярно надаються звіти про виконану роботу. Першим етапом слід підготовка стін до нанесення матеріалу, приведення їх у порядок. Такі роботи включають вирівнювання, якщо воно необхідно, і проведення теплоізоляції. Другий етап завжди повинен йти перед основними роботами, інакше об’єкт буде негідним в експлуатації.

Резюмуючи, можна зрозуміти, що ціна зовнішнього оздоблення залежатиме від:

  • Обсяг роботи;
  • Складності виконання оздоблення;
  • Витратних матеріалів;
  • Розташування об’єкта.


Окремий вид робіт, який значно економить ваш час і нічим не поступається якістю – це оздоблення заміських котеджів під ключ. Ви можете здати об’єкт відразу після закінчення основних будівельних робіт і отримати його вже повністю готовому вигляді, щоб відразу почати використання. Плюси такого оформлення в тому, що ви заздалегідь обговорюєте всі витрати, результати та терміни. Тобто набагато зручніше розраховувати свій час і будувати подальші плани з приводу об’єкта.

Зазначимо, що оздоблювальні роботи котеджів Київської області проводяться тільки професійними компаніями, які вже багато років спеціалізуються на зовнішньому облаштуванні будинків. Ціни, щоправда, можуть бути трохи вищими за звичайні ринкові, однак і якість коштує всієї вкладеної суми. Крім того, якщо замовляти послуги безпосередньо у виконавців, часто вдається уникнути націнки. Якщо ж клієнту потрібне тимчасове житло, поки його власне впорядковується, деякими компаніями надається продаж павільйонів і побутівок, повністю готових до використання. Такі об’єкти рідко використовуються на постійній основі, але є відмінним тимчасовим рішенням, бо надаються одразу готовими, з усіма виконаними роботами.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами