Image

Технологія, яку вже давно застосовують у країнах Європи для будівництва додому, нарешті адаптована під кліматичні особливості України та стала доступною для застосування у будівництві. СІП – структурно-ізольовані панелі, різновид бургер-панелей. Але на відміну від останніх, цей матеріал відмінно підходить для будови житлових будинків, а не лише тимчасових споруд чи приміщень технічного призначення.

З переваг таких панелей виділяють насамперед високий рівень звуко- та теплоізоляції, що дозволяє заощадити на утеплювачах, якщо клімат та погодні умови дозволяють. Такий будинок навряд чи прослужить вам 150-200 років, але ці винахідники цього матеріалу 80 спокійно існує без видимих ​​проблем.

Що з нього можна збудувати?


Панелі чудово підходять для будівництва невисоких приватних будинків. Однак будувати вище двох поверхів із них не рекомендується. На сьогоднішній день будівництво котеджів із сип панелей, які зазвичай займають велику площу завширшки, а не у висоту – відмінна ідея. Завдяки високій ізоляції навіть на великій території такий матеріал дозволяє скоротити витрати на опалення в кілька разів, що дуже зручно.
Загалом СІП підходить для житлових площ усіх складнощів, але має обмеження по висоті.
Будівництво може починатися з виготовлення металоконструкцій будь-якої складності, що залежить від індивідуальних креслень. Будинок також можна зібрати як конструктор, без каркаса. Зручність панелей ще й у тому, що за бажання будівлю можна зібрати самостійно. Однак, краще довіряти будівництво професіоналам, які можуть врахувати ті дрібниці, які ви пропустите ви.

Якщо вже йшлося про великі заміські будинки, звертатися в будівельні компанії доведеться хоча б для того, щоб розглянути проекти типових котеджів із сип панелей. Існують десятки сайтів українських компаній, на яких можна ознайомитися з тим, як пропонований проект виглядатиме у вже готовому вигляді, розглянути креслення та замовити індивідуальні зміни у разі, якщо макет підходить, але не за всіма параметрами. Вибір готового проекту скорочує час приготування до початків роботи, а також мінімізує витрати на розробки креслень, які у будь-якому разі необхідні для будівництва.
Крім креслень, існує можливість замовити повнометражний проект будинку, який включатиме і індивідуальне зовнішнє оформлення, і всі технічні деталі. Це зручно тим, що ви заздалегідь знаєте, скільки матеріальних коштів буде потрібно для реалізації ідеї. Рідко трапляється, що витрати сильно перевищують зазначені суми.

Будівництво з мінімальними витратами


Якщо надовго їхати з міста для будівництва вам не дозволяє робота чи інші обставини, це не проблема. Популярна послуга, яка дозволяє вам займатися своїми справами, поки будівництво йде повним ходом – це котеджі із сип панелей під ключ. По завершенню всіх робіт заміський будинок буде повністю готовий до використання та проживання: «під ключ» включає як будівельні та оздоблювальні роботи, так і проводку сантехніки, світла та інших потреб.
На сьогоднішній день ціна на будівництво будинків у Київській області залежить від багатьох факторів. Насамперед, це розміри об’єкта та тимчасові терміни. Також є різниця між компаніями, які виконують послуги. У цьому плані вартість котеджів із sip панелей відрізнятиметься від звичайних матеріалів вже на етапі розробки. Як вже писалося, при замовленні проекту всі витрати обумовлюються і прораховуються, тому ви заздалегідь розумітимете, куди пішли кошти і скільки їх потрібно.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами