Image

Фундамент – найважливіша частина будь-якої споруди. На ньому все тримається і без якісно виконаного монтажу можна пустити під схил усю подальшу роботу. Особливо важлива ця частина споруди, коли ви плануєте зводити великі за площею будівлі, на зразок котеджів. На них йдуть і так неабиякі витрати і краще перестрахуватися, ніж витрачати ще більше на постійний ремонт.

Вибір залежатиме від багатьох факторів, починаючи від ґрунту і закінчуючи погодними умовами в місці будівництва. Перед початком будівництва чітко прораховують характеристики ґрунту, його глибину та перепади висот. Враховують максимально допустиму вагу та ще купу дрібниць, без яких усе може бути зруйноване одним подихом вітру.

Відразу зазначимо, що види фундаментів для котеджів бувають:

  • Суцільний – підходить для слабкого ґрунту та забезпечує додаткову стійкість. Площа порожнини заливається матеріалом.
  • Палевий – ідеальний варіант для сипучого або плавучого ґрунту. На такому часто зводяться модульні будиночки для житла на пляжах.
  • Стрічковий – виводиться несучими стінами та перегородками. Також може бути збірним, що робить цей тип одним із найчастіше використовуваних.
  • Стовпчастий – підходить для легких конструкцій із дерева або каркасів із панелями.


Для котеджу, який будується на березі моря або на прямовисному місці, найкраще підходить пальовий тип конструкції. По-перше, він додатково зміцнить схил і запобігатиме можливим зсувам з-за ваги будинку, а по-друге є найстійкішим у таких умовах будівництва.


Вибираємо матеріали


Вже на стадії закладання фундаменту будівельники, які займаються цим, мають передбачити, яке в котеджі буде армування, прорахувати рівень ізоляції та утеплення.
Виходячи з цих даних, складається кошторис, який включатиме перелік усіх необхідних витрат.
Отже, серед необхідних матеріалів обов’язково виявиться бетон. Різниця лише у сполучних речовинах, які вже залежать від індивідуальних особливостей місця та ваших побажань. Також можуть використовувати пісок та дерево, щоб збільшити міцність конструкції та її термін служби. У фундаменті завжди є арматура зі сталі, щоб задавати напрями майбутнім стінам і додатково їх зміцнювати.
Щоб сьогодні взяти і побудувати цегляний будинок, наприклад, будуть використовуватися матеріали, що сильно зв’язують, щоб кладка надалі не роз’їхалася.

Вартість будівництва фундаменту котеджів


І так, з тим який вибрати фундамент для будівництва котеджу розібралися, тепер потрібно визначатися з тим, кому довірити всі будівельні роботи і скільки це коштуватиме. З першою відповідь очевидна: довіряйте лише будівельним компаніям, що спеціалізуються на встановленні таких конструкцій. Часто пропонують фундамент для котеджу під ключ, що є добрим вибором, але лише від досвідчених людей.
Цінові категорії скрізь різні і, як уже писалося, залежать від багатьох факторів. На ціну може вплинути навіть стан ґрунту дома будівництва: якщо це ускладнює роботу і вимагає, то візьмуть за неї більше. Також впливає тип фундаменту, час на монтаж. Використовуючи послуги професіоналів, ви можете замовити індивідуальне креслення, яке буде виконано інженерами за всіма стандартами. Є фірми, які використовують вже наявні заготівлі, але, як правило, перевага надається саме індивідуальним розрахункам.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами