Все частіше у різних регіонах України з’являються сучасні модульні будинки. Якщо спочатку це було зумовлено їх перевагами порівняно з класичним будівництвом, то зараз попит на такі споруди виник внаслідок воєнних дій на території країни. Багато областей потребують швидкого надання житлових квадратних метрів для людей, які втратили, або ж змушені були залишити свої будинки.
.
Швидкомонтовані будинки: плюси та мінуси
Наша будівельна компанія «ПКМ-1» протягом більш ніж 20 років надає клієнтам надійні та якісні будівельні послуги, що відрізняються між собою як функціональним призначенням, так і методологією споруд. До них належать і модульні будинки. У чому їх переваги і недоліки? Про це поговоримо нижче.
У зв’язку з тим, що наша фірма займається виготовленням та монтажем модульних будівель, ми маємо інформацію про плюси та мінуси цих споруд. Переваги полягають у наступному:
- Простота та висока швидкість будівництва. Якщо говорити про монтаж, він займає лише кілька днів. Така швидкість пов’язана з тим, що готові модулі виробляються на заводі, після чого доставляються на будівельний майданчик. Там їх лише з’єднують між собою як гігантський конструктор.
- Зручність використання та достатній рівень комфорту. У сучасних модульних будинках обов’язково передбачається звукоізоляція та теплоізоляція. Внаслідок цього мешканці в процесі експлуатації не стикаються з низкою проблем, таких як шум сусідів чи надмірний холод у зимовий період.
- Довговічність використання. Абсолютно на всі модульні будівлі дається гарантійний термін експлуатації. Він сягає кількох десятків років. Звичайно ж, якщо модульний будинок використовується як тимчасове житло, такий значний термін життя йому не потрібен, але подібний факт свідчить про надійність даних об’єктів.
- Можливість транспортування. Модульні будівлі за необхідності можна розібрати та перевезти на нове місце. Така мобільність робить їх досить універсальними та зручними.
- Доступна вартість. Створення будинків із модульних елементів є дешевим. Класичні методології будівництва вимагають у рази більше фінансових коштів.
- Естетичний зовнішній вигляд. Архітектори та дизайнери останнім часом намагаються надати модульним спорудам додаткової естетики.
Що ж до недоліків модульних будинків, на них теж не варто заплющувати очі. Розуміння всіх особливостей таких споруд допоможе зробити справді об’єктивний вибір. Основні мінуси модульних будівель такі:
- проблеми з рівнем пожежної безпеки у порівнянні з класичними спорудами;
- створення оптимального мікроклімату потребує використання примусової вентиляції;
- незважаючи на всі старання дизайнерів, екстер’єр таких будівель не вирізняється надзвичайною оригінальністю.
Усі розуміють, що житло після війни швидко відновити буде неможливо. Це пов’язано з тим, що класичні будівельні методи вимагають великої кількості часу та коштів. Саме тому найближчим часом буде значний попит на модульні споруди, оскільки вони є найкомпроміснішим рішенням для людей, які втратили житло.
.
Послуги будівельної компанії «ПКМ-1»
Якщо ви хочете купити модульні дачні будинки в Києві, наша компанія «ПКМ-1» готова вам у цьому допомогти. Для цього у нас передбачені такі послуги:
- створення модульних конструкцій на заводі;
- підготовка будівельного майданчика;
- спорудження модульного будинку на будівельному майданчику;
- проведення комунікацій;
- виконання зовнішніх та внутрішніх опоряджувальних робіт.
Висока надійність модульних будинків нашого виробництва перевірена часом. Швидкомонтовані споруди «ПКМ-1» — це, перш за все, висока якість!