Image

Якщо ви вирішили втілити в життя давню мрію або плани про будівництво заміського будиночка, вам доведеться зіткнутися з безліччю нюансів і дрібниць, які виникатимуть ще задовго до початку основної роботи. Такі, як, наприклад, прибирання ділянки перед будівництвом.

Насамперед, після придбання ділянки його необхідно повністю розчистити від рослинності. Така процедура потрібна як у межах міста, так і за ним, бо навіть маленький непомічений пеньок або кущ можуть стати джерелами великих проблем у майбутньому.
Варто зазначити, що розчищення ділянки включає безліч пунктів, а саме:

  • Очищення всієї ділянки від трави та кущів
  • Спил дерев і викорчовування пнів. При цьому збиранню підлягають лише сухі або хворі дерева.
  • Вирівнювання землі після всіх робіт.


Якщо планується будівництво приватного будинку, деякі рослини можуть залишити за бажанням замовника, але в такому випадку весь проект потрібно буде зрушувати або змінювати під наявні особливості. Це стосується ситуацій, коли ви розглядаєте готові шаблони будинків, з якими можна ознайомитися практично на всіх сайтах компаній, що надають будівельні послуги.
Крім трьох найпоширеніших послуг, деякі компанії також займаються зносом і розбиранням старих будівель, на зразок лазень або гаражів. У такому разі вартість буде вищою та розраховується вона з урахуванням обсягу майбутньої роботи. Незалежно від типу робіт, після їх завершення будівельні компанії вивозять все сміття, ціна якого вважається в кубах і віддаленості від об’єкта.

Тим не менш, не на всіх об’єктах дозволено залишати рослинність як декор або з метою збереження природи. Так території, яка готується під ангари для літаків або іншої техніки, необхідна ідеально розчищена поверхня, яку заллють матеріалами для формування посадкових смуг.
Як відбувається очищення і що потрібне для її початку?
Насамперед варто розуміти, що очищення ділянки для будівництва будинку починається з консультації. Ви зв’язуєтесь з нами та за вами закріплюють менеджера, завдання якого – з’ясувати всі нюанси роботи, її масштаб. Дуже часто від клієнта потрібні фотографії ділянки, щоб дистанційно можна було розрахувати час та вартість.

Далі призначається день, коли на ділянку прибуває кошторисник. Фахівець вимірює площу ділянки, проводить загальну оцінку того, який обсяг робіт необхідно зробити. Враховує кількість заростей, будівель та іншого сміття на об’єкті.

Третій етап – узгодження початку робіт. Тут враховуються всі ваші індивідуальні побажання та складається зразковий зовнішній вигляд ділянки після збирання. При підготовці кошторису замовник має можливість в будь-який момент внести свої корективи.

Після оформлення всіх документів, які включають акт виконаних робіт, компанія розпочинає прибирання. Важливо відзначити, що ціна прибирання ділянки формується з моменту прибуття кошторисника та фіксується після підписання документів. Також замовник може підписати папір, який повідомляє про можливі появи непередбачених витрат. Наприклад, існує варіант будівництва модульних дачних будиночків, вартість на які вважається окремо. Такі часові споруди потрібні для тимчасового проживання чи організації складу інструментів. Якщо ж здати об’єкт необхідно у найкоротші терміни, у таких конструкціях проживають робітники, недалеко від місця роботи.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами