Image

Початок будівництва починається задовго до того, як закладається пергамент. Будівництво будинку починають з креслень і підготовки території, без якої намічені плани не мають сенсу. Роботи такого типу називаються нульовим циклом і включають в себе цілу серію необхідних дій.

Все починається з переробки грунту і вирівнювання ділянки. Ця процедура необхідна навіть там, де на перший погляд немає відчутної різниці в висоті, щоб фундамент не роз’їхався з часом і не почав кришитися.
Строго кажучи, роботи нульового рівня стосуються всього, що знаходиться нижче підлоги першого поверху. На цей підготовчий цикл витрачається до 20-25% від усієї ціни за будівництво.

Варто відзначити, що земляні роботи перед будівництвом будинку діляться на два типи:

  • Робота для заливки фундаменту
  • Робота для прокладки комунікацій


У першому випадку під кожен вид фундаменту робочі виривають необхідні виїмки, в які пізніше заливається сам розчин. Існує кілька конфігурацій таких виїмок, які залежать від своїх розмірів.

  • Котловани – виїмки, ширина яких починається від трьох метрів.
  • Траншеї – ширина менше, ніж у котлованів, але в рази більше довжина. Підходять для укладання стрічкового фундаменту.
  • Ями – виїмки для окремих частин фундаменту, частіше стовпів.


Ціни на різні типи робіт


Важливо враховувати, що ціна на розробку котловану залежить від декількох факторів. В першу чергу, це обсяги роботи. Всі розробки проводяться з подальшим вивезенням грунту, що також впливає на вартість в фіксовану суму за куб.
Риття траншей обійдеться щодо котлованів недорого: цю послугу часто можна замовити окремо від будівельної компанії або навіть зробити все вручну. Однак, різниця не така велика, і витрати по часу в такому випадку будуть тільки в мінус.

Якщо аналізувати окремо замовляються послуги і ціни за повне будівництво і облаштування від певної компанії, у другому випадку виходить заощадити більше як за часом, так і по грошах, з огляду на великого спектру робіт, які ви замовляєте.
Наприклад, риття котловану під фундамент включає в себе не тільки роботу на екскаваторі, а й цілу серію розрахунків, за які також може стягуватися плата, якщо послуга окрема. В рамках великих компаній ця ціна на порядок нижче.

До кого варто звертатися за комплексними роботами?
Популярні сьогодні компанії по будівництву котеджів і заміських будинків – самий вірний і надійний варіант, перевірений багатьма клієнтами до вас. Як правило, великі власники просто не можуть собі дозволити виконувати роботу неякісно через високу конкуренцію та цінності свого імені. Такий варіант гарантує вам зручний контроль витрат на всіх етапах, бо всі закупівлі підтверджуються документами, з якими власник може ознайомитися в будь-який момент. Якість і швидкість – дві незмінні відмінні риси будівництва, замовленого через компанію. Професіонали своєї справи чітко дотримуються існуючі стандарти і можуть швидко визначити джерела можливих проблем в майбутньому, щоб їх усунути, що гарантує вам довголітню службу будови. Саме тому земляні роботи при будівництві будинку в Києві і будь-який інший точці України краще проводити з докладними консультаціями або зовсім довірити їх будівельникам.
Бонусом до завершення будівництва буде те, що виконавець часто може пропонувати інші послуги, які можуть стати в нагоді для облаштування території. Наприклад, послуги виготовлення металоконструкцій під майбутній гараж або теплицю, якщо це заміський будинок

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами