Image

Перша і незамінна частина конструкції, яка в буквальному сенсі тримає на собі всю будівлю і не дає йому розвалитися або просісти – це фундамент для будинку. Тому до монтажу потрібно підходити з особливою уважністю і старанністю.

Існує п’ять видів схем фундаменту, які залежать від технології укладання і використовуваних матеріалів:

  • Один з найпопулярніших – стрічковий
  • Монолітний – один з найміцніших, відповідний для стабільного грунту
  • Гвинтовий – відрізняється технологією своєї установки
  • Свайний – ідеальний для сипучого типу грунту.
  • Стовпчастий – підходить для будівництва будинків з легких металоконструкцій.


У кожного з представлених вище типів свій пристрій, яке підійде в одному випадку і буде зайвим в іншому. Стрічковий фундамент закладається у вигляді смуги з цегли або залізобетону і повторює лінії майбутніх стін будинку. Для такого фундаменту можна використовувати як суміш бетону з різними матеріалами, так і цегла або збірні конструкції. Останні являють собою вже готові блоки (частини) фундаменту, які залишиться тільки з’єднати, як конструктор.
Також на тип фундаменту впливає не тільки оточення, а й матеріали, з яких будуть складатися стіни в майбутньому будові. Наприклад, проекти будинків з газобетону воліють закладати плитний (монолітний) тип, щоб забезпечити відсутність навіть мінімальної деформації. З огляду на те, що при будівництві будинку доводиться звертати увагу навіть на найдрібніші деталі, на тип фундаменту можуть вплинути навіть погодні умови в місці споруди.
Монолітний фундамент не підійде для сипчатой ​​грунту, (будови на пляжі), зате, на відміну від пальового, відмінно покаже себе на більш стійкому просторі.
Відповідний фундамент для дачі
Окрема історія, що вимагає не меншої кількості розрахунків – це вибір фундаменту для заміського будинку. З огляду на те, що міські будинки будуються плюс-мінус по одній і тій же схемі, фундамент для них підібрати куди простіше. А ось на віддалі від міста, де можуть до сих пір зберігатися старі глиняні споруди, ситуація трохи інша.
Беручи до уваги те, що фундамент призначений для правильного розподілу навантаження, варто згадати про особливості погодних умов за межею міста. Як правило, снігу там сильніше, як і дощі, а будь-які опади створюють додаткову вагу будь будівництві.
Варто відзначити, що пристрій фундаменту під будинок має включати в себе всі ці розрахунки і витримувати навантаження трохи понад ті, які передбачаються на папері. Для таких умов фундамент палі підійде як не можна краще: він забезпечить стійкість навіть при високій концентрації води в грунті.

Часто буває так, що часу і можливості їздити за місто по кілька разів на тиждень немає, а будівництво вести потрібно. У таких випадках відмінно рятує можливість замовити фундамент під ключ. У Київській області така процедура дуже поширена, так що знайти професіоналів своєї справи труднощів не складе. «Під ключ» означає, що ви віддаєте ділянку в роботу і отримуєте повністю готовий обумовлений план. Простіше кажучи, не доводиться контролювати процес або самостійно приймати в ньому участь, достатньо отримувати звіти у вказаний вами час. Після завершення робіт ділянку буде повністю готовий до експлуатації і подальшої будівництві, а фундамент буде виконано якісно і надовго.
Правильний вибір і підхід до кожного кроку будівництва гарантує вам довгу службу будови і мінімізацію витрат як на первинну будівництво, так і на подальші ремонтні роботи.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами