Дизайн інтер’єрів/Ландшафтний дизайн

Дизайн інтер’єрів приміщень

Дизайн інтер’єру включає роботи по дизайну житлових приміщень – квартир, котеджів, заміських будинків, офісів.
Оформлення дизайну приміщення починається зі складання дизайн-проекту. Це папка документів, з кресленнями, описом функціональних рішень, інформацією про комунікації, оздоблювальних матеріалах і всіх інших деталях, включаючи технічне завдання, з вимогами і побажаннями замовника.
При проектуванні і розробці дизайн-проекту головним критерієм для нас є доцільне використання площі, функціональність і візуальна привабливість.
Далі, після детальних вимірів приміщення, вже можна розробляти примірні планувальні рішення і ескізи. Після цього, замовник отримує кілька варіантів планування з різними рішеннями розміщення меблів і розподілом основних функціональних зон.
Якщо є необхідність, ми виконуємо креслення змін в плануванні, міняємо плани стель, покриття для підлоги, міняємо розміщення сантехніки і освітлення.
Наші дизайнери створять ваш фірмовий стиль, вирішать питання браку місця, подбають про затишок. До найдрібніших деталей продумають ергономіку приміщення, допоможуть грамотно і професійно втілити в інтер’єрі найсміливіші ваші побажання.

Ми розробимо колірні і світлові рішення, в залежності від ваших побажань, особливостей приміщення і його завдань.

Ми можемо організувати оформлення різних типів приміщень, виконати під замовлення:

-дизайн інтер’єру квартир;
-коттеджей;
-загородних будинків;
-ресторанів, кафе;
-офісів;
-дизайн торгових і громадських площ і т.п.

Зробимо ваш простір функціональним і комфортним, швидко, якісно, в строк.

Щоб зробити замовлення, уточнити деталі або задати питання – наберіть наш номер телефону, або залиште свій в віконці зворотнього зв’язку. Дякуємо.

 

Ландшафтний дизайн

Займаємося комплексним благоустрієм присадибних ділянок, озелененням території, ландшафтним дизайном, встановленням та обслуговуванням автоматичної системи поливу, дрібним ремонтом. (Можливо тільки на ділянках в Києві та Київській області.)

Формуємо комфортну архітектуру середовища, втілюємо в життя найсміливіші ваші проекти і мрії за допомогою прийомів ландшафтного дизайну.

Ландшафтний дизайн – це більше і важливіше, ніж просто благоустрій та озеленення.
Це симбіоз архітектури і живих рослин, їх гармонія.
Це та сама чашка кави, яку приємно випити на своїй ділянці, тому що все навколо радує око.
Ми зробимо, що буде саме так.

Тепер в двух словах про основні етапи, які належить виконати:

Перший етап при благоустрої та озелененні ділянки – ландшафтне проектування. Наша компанія надає цю послугу. Професійна команда проведе підготовчу роботу з виїздом на ділянку, збере необхідну інформацію, проаналізує її, і створить можливі варіанти проекту.

Далі за допомогою моделювання створюється остаточний проект вашої присадибної ділянки з урахуванням ваших побажань. Проектування важливий етап, оскільки саме за допомогою моделювання швидко і точно стане ясно, які ландшафтні конструкції і живі рослини вам необхідні для найкращого результату.

Наші фахівці грамотно спроектують ландшафтний екстер’єр. Ви зможете побачити план, за яким буде проходити подальша робота. Все буде зроблено не тільки з урахуванням рельєфу місцевості та погодних умов, але також будуть виконані всі ваші побажання і внесені корективи в проектування. Підбір матеріалів також здійснюється відповідно до вимог клієнтів.

В цілому, всі послуги надаються на основі ваших уподобань.

Наше підприємство надає послуги з проектування і дизайну як на невеликих дачних ділянках, так і на величезних садових територіях.

Оформляємо і відновлюємо занедбані земельні території.

Види робіт в сфері ландшафтного дизайну, які надає компанія:

– укладання газону;
– створення клумб і квітників, алей;
– посадка чагарників, дерев;
– пристрій кам’янистих садів, альпійських гірок;
– мощення доріжок;
– зрошення (внутрішньогрунтове, крапельне, дощове).

Зробіть своє життя красивіше разом з нами.

Для того щоб почати, наберіть наш номер телефону, або залиште свій в віконці зворотнього зв’язку, ми передзвонимо вам відразу ж!

×
Що Вас зацікавило?